Dinamo II-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Suntem in stare sa ne mobilizam pentru a nu pati a doua mare rusine din istorie? Promovam?

Poll ended at 03 Iun 2006, 12:07

ii batem si promovam
61
80%
nu-i batem dar promovam
11
14%
nu promovam
4
5%
 
Total votes: 76

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Dinamo II-Universitatea

Mesaj de ady g » 27 Mai 2006, 22:31

Credeti ca mai putem pierde primul loc tinand cont ca FRF inseamna Federatia Romana a Furturilor?


Poate administratorul sau moderatorii adauga si un topic!
Merci!

Liviu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 12
Membru din: 29 Iul 2005, 15:51

Mesaj de Liviu » 27 Mai 2006, 22:37

totusi, ar fi prea de tot...desi in Romania totul e posibil....era mai bine pentru linistea noastra daca luam mai mult de 1 punct din doua meciuri...insa asta e conjunctura ... sper sa ii rupem pe catelusi si sa terminam cu incertitudinile :))
Oltenicus mehedintzensis

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Mai 2006, 22:48

Eu cred ca nu faceti altceva decat sa creati o isterie generala cu acest topic. Stiu ca nu este vina voastra. Cei de la Prosport au inceput cu articolul lor stupid de pe site. Poate ca era suficient sa de a scorul meciului de azi si sa se abtina de la alte comentarii.

Intr-o tara civilizatata nu este posibil sa existe atat de multe speculatii cand este vorba de o promovare castigata pe terenul de joc inca de acum 3 etape.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 28 Mai 2006, 01:31

am stat si am incercat sa privesc detasat situatia delicata ... m-am gandit ca nu ar fi o tragedie sa nu promovam acum. Ar fi mult mai rau daca la anul am pica iarasi..asa ca nu murim daca mai stam un an in B ca poate ne mai ''coacem''. :(

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 28 Mai 2006, 02:04

ady g scrie:am stat si am incercat sa privesc detasat situatia delicata ... m-am gandit ca nu ar fi o tragedie sa nu promovam acum. Ar fi mult mai rau daca la anul am pica iarasi..asa ca nu murim daca mai stam un an in B ca poate ne mai ''coacem''. :(
Bai fratilor ati inebunit de tot!!! Parca ati sti dinainte ca ne ia aia punctele sau ca nu batem la Dinamo II. Sunteti culmea! Am curaj sa fac pariu cu oricine de aici ca vom bate si la Dinamo si nici punctele nu ni le ia.

JustME

Mesaj de JustME » 28 Mai 2006, 03:18

NU NU NU NU !!! n-avem cum sa pierdem promovarea .. eu cred ca nici nu o sa pierdem punctele cu astra si o sa si castigam cu dinamo2 !!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Mai 2006, 08:40

Numai un paranoic vede conspiratii impotriva lui peste tot. Arunca unul cu o piatra in balta si o suta de destepti sar dupa ea sa o scoata.

Planul diabolic pe care l-au vazut unii este prea incalcit ca sa poata fi adevarat. Trebuie ca Petrolul si Urzicenii sa fii mana in mana cu FRF si intre ele ca "sa ne faca" pe noi. Acest lucru este destul de greu de grezut. Orice om normal ar fi luptat cu contracandidatul direct ca sa promoveze nu cu echipa cea mai avansata in clasament.

Practic Petrolul si Urzicenii trebuie sa lupte in ela pentru locul de baraj.

Iar FRF nu ne va lua punctele obtinute pe teren in meciul cu Astra. o:

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 28 Mai 2006, 09:47

ce ne intereseaza frf? batem la dinamo 2 si gata! :)(

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 28 Mai 2006, 10:50

Nu pierdem promovarea,pacat de certurile din sanul echipei.
anti buCUResti

www.eurobet.as.ro

Mesaj de www.eurobet.as.ro » 28 Mai 2006, 11:45

Oricum e de domeniul absurdului ceea ce se intampla... cred ca numai in Romania era posibil asa ceva...
Au tergiversat atat de mult o hotarare... astfel incat sa faca rau celei mai frumoase echipe din Romania!
E absurd ca Dinamo II sa ajunga arbitrul nostru in promovare...
Mie unul imi este teama de ceea ce se poate intampla... pentru ca eu...in prostia mea....cred intr-un complot impotriva echipei noastre

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

U Craiova tot in B si la anul!

Mesaj de Zapada » 28 Mai 2006, 11:52

acum dupa ce a facut egal acasa cu Valcea sunt sanse mari ca U Craiova sa termine pe locul 3 in grupa, daca pierde meciul cu Astra la masa verde si scoate doar un egal in ultima etapa la dinamo 2.

dupa cum s-au pus pe chiefuri deja cu 3 etape inainte de sfarsit in loc sa joace fotbal cred ca ar merita sa mai joace un an in B ca sa invete minte si sa joace toate meciurile pina se termina campionatul.

acel meci cu Astra trebuia normal sa-l piarda cu 3-0 deja atunci dupa 2-3 zile si baietii sa se apuce de fotbal in continuare

de vina e antrenorul care sa apucat de experimentari in loc sa puna pe teren cei mai buni jucatorii si sa joace fotbal doar la victorie

sperante de promovare mai sunt daca bate la dinamo2
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 28 Mai 2006, 11:57

Amice, te cam grabesti sa ne vezi plangand. Daca facem egal la Dinamo II mergem avem barajul asigurat indiferent ce rezultate se intampla in restul meciurilor din ultima etapa.

Insa nu vom pierde la "masa verde" partida cu Astra Ploiesti. Ar fi o mare nedreptate sa ne ia acele 3 puncte.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 28 Mai 2006, 11:58

de vina sunt jucatorii care in stilul oltenesc se cred vedete si sunt delasatori
am ajuns la mana frf si stiim ca aceasta nu a fost darnic niciodata cu noi

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 28 Mai 2006, 12:02

frozen scrie:de vina sunt jucatorii care in stilul oltenesc se cred vedete si sunt delasatori
am ajuns la mana frf si stiim ca aceasta nu a fost darnic niciodata cu noi

o: din pacate ai dreptate, dupa meciul din Colentina, singurul meci tratat serios a fost cel de la Ploiesti.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 28 Mai 2006, 12:05

marcel scrie:ce ne intereseaza frf? batem la dinamo 2 si gata! :)(
da frate dar asa am zis ca batem Valcea, ca batem Mioveniul...
Che suntem in Romania, tie nu ti se pare macr suspect faptul ca nu s-a decis pana acuma?

Închis