Dinamo II-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Suntem in stare sa ne mobilizam pentru a nu pati a doua mare rusine din istorie? Promovam?

Poll ended at 03 Iun 2006, 12:07

ii batem si promovam
61
80%
nu-i batem dar promovam
11
14%
nu promovam
4
5%
 
Total votes: 76

mvm_fan_ucv

Mesaj de mvm_fan_ucv » 09 Iun 2006, 23:32

Asteptam transferuri de valoare ,care sa intareasca echipa pentru noul sezon . Cu lotul actual nu cred ca ne vom clasa in primele 5 echipe . Hai CRAIOVA ! ANTI buCUResti !!! :-x

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 09 Iun 2006, 23:33

jesus christ!
merci ciombe...ce pot spune...o informatie vitala din partea ta...
P.S.: chiar atat ai inteles tu din toate?
Last edited by bur on 09 Iun 2006, 23:35, edited 1 time in total.
I love U !

ciombe

Mesaj de ciombe » 09 Iun 2006, 23:35

Cu lotul actual nu stam in liga.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 10 Iun 2006, 01:17

bur scrie:
ciombe scrie:Bur cu cine vb.fratelo?
cu revoltatul de exxstasy
Auzi ba, nu te mai chinui si nu te mai revolta...daca nu iti convin pozele alea, arata-ne tu altele in care ai fost tu la un meci doar pentru a-i "intampina" pe caini!

ciombe

Mesaj de ciombe » 10 Iun 2006, 09:00

Poate se fac altele la anul cu noi in liga,dar cand jucam cu caini sa moara.

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 10 Iun 2006, 21:26

bai bur "fratelo" ai luat parte la vreu scandal pt Stiinta.Ca vad ca ai o clanta foarte mare.Daca tie iti este indiferent ce se intammpla cu fanii acestei echipe(vb de meciul cu dinamo 2) unora chiar ne pasa.eu nu am putut sa merg cu extasy la meci ca am fost ocupat dar dupa meci am fost acolo si nu am mai gasit nici uncrac de dinamovist.si treaba aia e foarte reala care o zice extasy dar nu s-a putut mai mult pt ca au fost mai multi jandarmi decat suporteri si "ultrasii" timisoreni sunt destul de pasnici.nu sunt asa multi care s-ar baga la un "scandal".in fine eu am luat parte la destule "scandaluri" asta nu inseamna ca iubesc Craiova mai mult decat cineva de pe forumul asta dar vad ca tu ai limba cam mare si tare as fii curios cum ai fii reactionat daca ai fii fost tu pe dinamo 2.toate cele bune

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 10 Iun 2006, 21:42

FreakBoy scrie:
bur scrie:
ciombe scrie:Bur cu cine vb.fratelo?
cu revoltatul de exxstasy
Auzi ba, nu te mai chinui si nu te mai revolta...daca nu iti convin pozele alea, arata-ne tu altele in care ai fost tu la un meci doar pentru a-i "intampina" pe caini!
Zici tu @Freak, da' cine ştie ce răutate o fi @bur, ce colecţie de lăbuţe de javre o avea acasă sau capete de câini la saramură, dacă nu-l impresionează faptul că nişte ultraşi s-au deplasat tocmai la Timişoara să vâneze jigodii. :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 11 Iun 2006, 00:12

Incingetzi o hora degeaba. Adevarul e dureros, si d'aia doare. La D2 ne-am luat-o nishte "cetatzeni" si Galeria a incercat sa ne razbune. Noi ne-am luat-o, si ei nu au reusit sa 'prinda' nimic. Aruncatzi cu acuze cetatzenii pe peluza, si vice-versa. Nu facetzi decat sa intretzinetzi amuzamentul cainilor care intra pe aici.
Noi "cetatzenii" am invatzat ceva din patzania de pe D2.
Restul cetatzenilor care nu au fost acolo le recomand sa inceteze cu acest scandal.
Io intzeleg ca e vacantza, si alte subiecte nu sunt. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa va umpletzi de respect unii pe altzii. Incetatzi. :(

ciombe

Mesaj de ciombe » 11 Iun 2006, 04:32

Nu sunt bune scandalurile.

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 11 Iun 2006, 13:14

1.cum spuneai si tu John, fiecare suporter isi arata devotamentul fata de echipa iubita in moduri diferite.
2.nu-mi amintesc sa fi spus ca-mi pare bine ca niste oameni nevinovati (cetateni cum le spun unii)i au simtit pe pielea lor teribilismul si prostia javrelor, ba chiar mai mult, mi-am exprimat regretul, asa ca nu veni cu acuze nefondate.
3.n-am spus ca sunt nu stiu ce zmeu, ca mananc dinamovisti la micul dejun, am spus doar ca pozele acelea cu tricoul, atata timp cat nu-l imbraca un catel ingenunchiat ce saruta fularul craiovei/timisoarei, mi se par putin credibile.
4.faptul ca te duci la meciurile Craiovei nu te face mai suporter decat mine sau decat oricare altul. ma aflu in imposibilitatea de a fi prezent la meciurile Stiintei, dar totusi pot spune din tot sufletul ca sunt la fel de fan ca si tine al acestei echipe.
5.imi pare rau pt raspunsul intarziat..am fost rupt de civilizatie in ultimele 24 de ore.
numai bine!
Forza STIINTA !!!
I love U !

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 11 Iun 2006, 15:25

T@V scrie:Nu facetzi decat sa intretzinetzi amuzamentul cainilor care intra pe aici.(
aplauda aplauda aplauda
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ciombe

Mesaj de ciombe » 11 Iun 2006, 16:28

Javrele sa se duca la ei pe forum.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 11 Iun 2006, 18:10

lasa-i ma ca sunt si ei animale si daca le facem ceva ne ia protectia animalelor de facem si puscarie
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 11 Iun 2006, 18:35


JustME

Mesaj de JustME » 11 Iun 2006, 18:56

mi-a placut mult articolul !! o: pune clar punctul pe "i" .. felicitari white !!! o:

Închis