Universitatea - Vaslui

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce va face Universitatea in primul meci de la revenirea in A?

Castiga
117
82%
Meci egal
18
13%
Pierde
8
6%
 
Total votes: 143

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Mesaj de OLD-ULTRAS » 01 Aug 2006, 15:49

Pentru FB:
atunci cand bei esti altul ,esti mai irational si cu urechea muzicala deformata si normal este sati placa maneaua
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Aug 2006, 15:50

OLD-ULTRAS scrie:Pentru FB:
atunci cand bei esti altul ,esti mai irational si cu urechea muzicala deformata si normal este sati placa maneaua
TOcmai invers...sunt niste melodii care imi aduc pofta de bautura...deh, amintiri!

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 01 Aug 2006, 15:51

:OT gata hai ca m`am saturat de atata "off topic-ism" revenim va rog!


Steaua-U Craiova 0-1

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 01 Aug 2006, 15:51

Draga nenii maaaai..maai maai maaaii :lol: :lol: :lol:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Aug 2006, 15:53

Ionut_Blue_Lion scrie::OT gata hai ca m`am saturat de atata "off topic-ism" revenim va rog!


Steaua-U Craiova 0-1
Vezi ca suntem pe topicul cu Vaslui...
Poate sparge un moderator topicul asta si ne mutra mesajele undeva la muzici, discutii generale...
Acum o intrebare pentru bautorii de vin: ati baut vreodata pe muzica lui Siminica, Gabi Lunca sau Nelu Ploiesteanu? :)( :-D

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 01 Aug 2006, 15:56

Sa-mi faci niste discuri cu astia :cool:

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Mesaj de OLD-ULTRAS » 01 Aug 2006, 15:56

la nunta la perla unde a cantat nelu ploiesteanu, dar FB-eule este mare diferenta intre muzica lautareasca si manele
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 01 Aug 2006, 16:01

Gabi Lunca n-a fost manelista. Si nici Siminica...

Maneaua reprezinta subcultura, doar prin ritm, mesaj si versuri. Gandeste-te ca este promovata de un popor primitiv si preluata de unul in curs de dezvoltare. Asta ar trebui sa dea de gandit. Si nu incurca manelistii cu lautarii vechi ai Romaniei. Sunt impotriva curentului manea, pentru ca asta promoveaza, incultura.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 01 Aug 2006, 16:09

drejania scrie:Gabi Lunca n-a fost manelista. Si nici Siminica...

Maneaua reprezinta subcultura, doar prin ritm, mesaj si versuri. Gandeste-te ca este promovata de un popor primitiv si preluata de unul in curs de dezvoltare. Asta ar trebui sa dea de gandit. Si nu incurca manelistii cu lautarii vechi ai Romaniei. Sunt impotriva curentului manea, pentru ca asta promoveaza, incultura.
Narcis, tot off topic, ce se mai aude, mai luam si noi vreun jucator? Mai exista vreo negociere pt cineva?

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 01 Aug 2006, 16:24

Cica da, dar nu s-au dat nume pana acum
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 01 Aug 2006, 16:32

Bailesteanu Liviu scrie:
drejania scrie:Gabi Lunca n-a fost manelista. Si nici Siminica...

Maneaua reprezinta subcultura, doar prin ritm, mesaj si versuri. Gandeste-te ca este promovata de un popor primitiv si preluata de unul in curs de dezvoltare. Asta ar trebui sa dea de gandit. Si nu incurca manelistii cu lautarii vechi ai Romaniei. Sunt impotriva curentului manea, pentru ca asta promoveaza, incultura.
Narcis, tot off topic, ce se mai aude, mai luam si noi vreun jucator? Mai exista vreo negociere pt cineva?
Sa revenim la oile noastre :)( Adica nu la transferuri, ca oricum nu avem nici o treaba cu astea :lol:
Ca tot veni vorba de Manele :o:
Care n-a tras nici o bauta pe melodia GROPARUL, e stelist, si c**ist, si .. :-x :)(

PS: aia nu e manea; cine o mai fi inventat si aberatiile astea muzicale :(

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 01 Aug 2006, 16:40

drejania scrie:Gabi Lunca n-a fost manelista. Si nici Siminica...

Maneaua reprezinta subcultura, doar prin ritm, mesaj si versuri. Gandeste-te ca este promovata de un popor primitiv si preluata de unul in curs de dezvoltare. Asta ar trebui sa dea de gandit. Si nu incurca manelistii cu lautarii vechi ai Romaniei. Sunt impotriva curentului manea, pentru ca asta promoveaza, incultura.
Si eu sunt total impotriva manelelor,in schimb imi place lautareasca!!...De multe ori m-a doborat sub masa...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 01 Aug 2006, 16:43

drejania scrie:Cica da, dar nu s-au dat nume pana acum
Frate,te-am privit sambata din tribuna!!Geanta aia e mai mare decat tine!! :D
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

iuli

Mesaj de iuli » 01 Aug 2006, 18:22

frozen scrie:patriotic, te rog din suflet fa-i o invitatie la miami
ii dau eu bani de drum........ doar dus ca drumul de intoarcere il plateste statul :)(
Frozen,ce ai cu noi?Che nu se mai intoarce daca ajunge aici,comunism ca-n USA nu gasesti nicaieri.

P.S.Fara McDonalds ca ma enervez,e viata mea! :)( :)( Mai am putin si ajung manager. :-D :-D

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Aug 2006, 18:30

Daca sunteti atatia plecati pe afara de ce nu contribuiti cu ceva fonduri pentru acest forum? Aveti impresia ca site-ul asta se face prin fotosinteza?

Apropo de comunism si de USA...

Închis