Universitatea - FC Arges(amical)

Moderator: grup_moderatori

Închis
TURBUREA
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 22 Mar 2004, 12:05

Mesaj de TURBUREA » 13 Iul 2006, 12:23

ciombe scrie:echipă mititică



"Poate o să rîdeţi de mine, dar mie mi-a plăcut cum am jucat astăzi! După un sfert de oră, trebuia să avem 2-0 sau 3-0. Avem echipă de moral, dacă deschidem scorul nu ne mai bate nimeni"
Adrian Mititelu, patron U Craiova
Noi nu radem ci ar trebui sa plangem caci de ras rad toti. felicitari pentru transferul de moral din vara aceasta caci de alte transferuri nu prea se poate pune problema.

TURBUREA
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 22 Mar 2004, 12:05

Mesaj de TURBUREA » 13 Iul 2006, 12:24

TURBUREA scrie:
ciombe scrie:echipă mititică



"Poate o să rîdeţi de mine, dar mie mi-a plăcut cum am jucat astăzi! După un sfert de oră, trebuia să avem 2-0 sau 3-0. Avem echipă de moral, dacă deschidem scorul nu ne mai bate nimeni"
Adrian Mititelu, patron U Craiova
Noi nu radem ci ar trebui sa plangem caci de ras rad toti. felicitari pentru transferul de moral din vara aceasta caci de alte transferuri nu prea se poate pune problema.

ps SI AUSTRALIENII TOT DE MORAL SUNT? ADICA, HEATH JUCA MAI BINE DACA ECHIPA ERA IN AVANTAJ?

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Iul 2006, 12:24

miti e penibil daca nici acum nu baga banu gros in echipa. el chiar nu vede ca nu se mai poate sa mentinem nivelul din b.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 13 Iul 2006, 12:28

asta este
eu deja sunt satul de el...
ce v-am zis ca tot aceleasi declaratii o sa dea :o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Iul 2006, 12:29

Nu uitati ca Mititelu nu are nici banii lui Iancu si nici ai lui Becali. Ce a facut pana acum este demn de toata lauda. Va veni vremea cand vom incepe sa si culegem roadele pentru ceea ce s-a semanat anul trecut si atunci vom creste enorma ca echipa. Din nefericire sunt prea multi suporteri care vor sa vada Craiova Campioana Europeana peste noapte dar abonamentele sa fie 100.000 de lei vechi pe tot sezonul si la intrarea in stadion sa primeasca si 2 sticle de bere.

Ei asta, nu se poate.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Iul 2006, 12:29

aoleu eu acum vazui ca el declara aia. crezui ca o luarati de la unu care postase mai inainte. :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: :o: miti ce sa-i ceri. patron de patron, performanta scrie pe noi nu gluma
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 13 Iul 2006, 12:33

Pai da ma daca nu are banii lui Iancu sau Becali,ect macar sa nu mai declare ca face ravagi in primele 5 etape sa prime podiumul
De ce de la incepu de cand am promovat nu putea sa taca sa nu zica absolut nimic sa nu se auda nimic de noi
Da vezi doamne ca el are super echipa si tr sa se razboiasca cu Borcea si Becali

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 13 Iul 2006, 12:34

Che Guevara scrie:Nu uitati ca Mititelu nu are nici banii lui Iancu si nici ai lui Becali. Ce a facut pana acum este demn de toata lauda. Va veni vremea cand vom incepe sa si culegem roadele pentru ceea ce s-a semanat anul trecut si atunci vom creste enorma ca echipa. Din nefericire sunt prea multi suporteri care vor sa vada Craiova Campioana Europeana peste noapte dar abonamentele sa fie 100.000 de lei vechi pe tot sezonul si la intrarea in stadion sa primeasca si 2 sticle de bere.

Ei asta, nu se poate.
ghe tu nu intelegi un lucru
eu vreau sa scapam anu asta de la retrogradare !!! ti se pare ca cer performanta ??
da sunt foarte multi suporteri care isi doresc sa scapam de la retrogradare....si DOAR UNU care vrea uefa...
cine sa fie oare ???
tu cred ca il confunzi pe mititelu cu noi suporterii

sa iti aduc aminte ca el vrea uefa....
iar eu iimi fac alte griji... :mad:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Iul 2006, 12:35

Pentru ca asta simte orice oltean. Toti dorim sa batem SDR. Nu cred ca este vreunul dintre voi care vrea sa pierdem in meciurile cu bucurestenii. Sau or fi ??? :?:

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 13 Iul 2006, 12:36

Lasa ma ca Uefa nu e greu de Prins
Castigi cupa Romaniei si joci in UEFA nu e mare lucru

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 13 Iul 2006, 12:36

Che Guevara scrie:Pentru ca asta simte orice oltean. Toti dorim sa batem SDR. Nu cred ca este vreunul dintre voi care vrea sa pierdem in meciurile cu bucurestenii. Sau or fi ??? :?:
nu pot sa cred ca inca sunt suporteri care viseaza...
pai ghe intre ati dori ceva si a si putea face acel lucru ...nu crezi ca e o diferenta...
la tine vad ca nu e

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 13 Iul 2006, 12:37

*Coco* scrie:Lasa ma ca Uefa nu e greu de Prins
Castigi cupa Romaniei si joci in UEFA nu e mare lucru
simplu ca buna ziua

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 13 Iul 2006, 12:38

Ultrase_20 scrie:
*Coco* scrie:Lasa ma ca Uefa nu e greu de Prins
Castigi cupa Romaniei si joci in UEFA nu e mare lucru
simplu ca buna ziua
Da trebuie sa si ii batem :(

ozzy

Mesaj de ozzy » 13 Iul 2006, 12:38

Ba, daca Mititelu venea si spunea "n-am bani, fratilor, mergem cu aceeasi echipa si vedem ce putem face" sa mor daca eu unul ma suparam. Si daca cu aceeasi echipa picam iar in B, nu era nicio problema.
Da' cand el isi umfla muschii si se da smecher ca face si drege ne face si pe noi de [cenzurat]

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 13 Iul 2006, 12:39

*Coco* scrie:Lasa ma ca Uefa nu e greu de Prins
Castigi cupa Romaniei si joci in UEFA nu e mare lucru
Totul e sa nu ii intalnim pe preferatii noshtri de la Zalau parca. :laughing:

Închis