"U" Craiova-FC Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in meciul cu Argesul ?

Poll ended at 11 Aug 2006, 14:59

Castigam
81
70%
Egal
17
15%
pierdem
18
16%
 
Total votes: 116

ciombe

Mesaj de ciombe » 06 Aug 2006, 18:30

pretorianus scrie:Pana acum nu mi-au iesit pronosticurile asa ca m-am hotarat sa incerc si invers!!Mai stii...
Frate tu vezi ce surprizeeeeeeeeeeeeeee......., o: o: o: o: o: o:

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 06 Aug 2006, 18:48

sper sa fie primele 3 puncte...altfel... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
suporter independent, Ex-HC...

Soare~>Leu 4ever
junior
junior
Mesaje: 80
Membru din: 04 Aug 2006, 15:39

Mesaj de Soare~>Leu 4ever » 06 Aug 2006, 18:49

sa speras :-( :-( :-(
Niciodata nu ne vom trada adevaratele valori in care credem

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 06 Aug 2006, 19:04

E foarte greu,dar trebuie sa batem!Sper ca pina atunci sa avem si antrenor.HAI STIINTA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Aug 2006, 20:13

Trebuie sa castigam cu pitestenii. Altfel pierdem contactul cu partea superioara a clasamentului. Si apoi ne va fi imposibil sa revenim acolo sus. Daca vrem sa ne salvam de la retrogradare trebuie sa stam cat mai sus cu putinta fata de ultimele locuri. :-)

Patriotic blue
membru
membru
Mesaje: 229
Membru din: 26 Iul 2006, 04:49

Mesaj de Patriotic blue » 06 Aug 2006, 20:15

Se pare ca acum tragem ponoasele ratarii stagiului de pregatire din pauza competitionala. Nu stiu ce pregatire si acumulari fizice au facut dar e clar ca nu au avut jocuri cit de cit serioase care sa arate nivelul acestei pregatiri si coagularea unor relatii de joc. Facem asta acum, in plin campionat si asta ne costa si ne va costa in continuare. Am vazut declaratiile d-lui Mititelu dupa meciul cu Steaua in care spunea ca avem nevoie si de aceste infringeari pentru ca echipa sa se caleasca.. Nu e adevarat. Noi avem nevoie de VICTORII. Infingerea face parte din joc si este mereu posibila dar mentalitatea de invingator a unei echipe nu se naste decit insuflind in jucatori dorinta de victorie. Acum se va incerca schimbarea rotilor in timpul mersului :-D si nu stiu cum se poate face fara s-o patesti. Daca si la meciul cu Argesul va fi dezastru va urma o degringolada in club de sus pina jos. De aia cred ca suporterii trebuie sa vina in numar mare la meci si sa-i incurajeze indiferent de rezultat. Asta le va da jucatorilor cea mai mare motivatie pentru a continua. DRAGOSTEA SUPORTERILOR ESTE PIATRA DE TEMELIE PE CARE VA FI RECONSTRUITA ECHIPA CRAIOVEI.
Stiinta forever!

Anti_Bucuresti
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 04 Aug 2006, 22:50

Mesaj de Anti_Bucuresti » 06 Aug 2006, 20:15

Castigam trebuie nus e poate :) si cred ca ii va ajuta si mai mult pe baieti nostri daca ar veni multa lumea la stadion sa faca o recitatie ca in filme .. sa ii bage sunetul galeriei craiovene pe argeseni in pamant ..

kiki
membru
membru
Mesaje: 102
Membru din: 01 Iul 2005, 14:54

Mesaj de kiki » 06 Aug 2006, 20:53

Daca nu aduce Mititelu un antrenor saptamana asta, echipa e distrusa total cu tataie beldeanu si istericul cristescu pe banca.
Daca ar veni si mai multi spectatori ar fi super. Pana la urma pentru ei joaca si pentru acest oras!
....Cat despre bilete.....mi se pare ca jandarmeria fixeaza preturile! Niste jeguri si astia! :-x :-x

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Mesaj de u2blue » 06 Aug 2006, 21:50

Si eu cred ca meciul asta este decisiv pentru ceea ce o sa urmeze. Trebuie neaparat sa fim alturi de echipa. Nu cred ca este ingrijorator ca Argesul vine dupa o infrangere ... ingrijorator este ca pana acum n-am marcat si nici ocazii clare de gol nu am avut ...
Problema este ca nu punem presiune pe adversar. De ce? Doua explicatii:
1) psihologic ne iau toti de fraieiri ... iar noi ne punem mintea cu ei, deci pana la urma au drepatate ... 2) nu avem mijloc care sa creeze o presiune, sa tina mingea, sa tempereze, sa accelereze, sa puna pase la atacanti etc etc

In concluzie astept un miracol pentru meciul cu Arges. Cand ma gandesc ca inca nu avem antrenor ... vai de STEAUA noastra ... :o:

bardu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 14
Membru din: 25 Feb 2006, 17:54

Mesaj de bardu » 06 Aug 2006, 22:00

Pentru suporteri,pentru lumea din orasul Craiova,pentru Oltenia as vrea ca Universitatea sa bata FC Arges.Dar din cite se pare,zilele lui Mititelu sunt numarate.Iar echipa trebuie sa piarda,sa se creeze haos, si in cele din urma sa apara un SALVATOR.Sper sa nu fie Dinel Staicu,iar daca va fi el tot va vinde echipa,pentru ca nu ar mai vrea sa fie implicat in fotbal.Conform zvonurilor, pe fir ar fi intrat din nou Patriciu si Gica Popescu,cu Hagi pe banca tehnica.Numai timpul va demonstra daca este asa sau nu!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Aug 2006, 22:04

bardu scrie:Pentru suporteri,pentru lumea din orasul Craiova,pentru Oltenia as vrea ca Universitatea sa bata FC Arges.Dar din cite se pare,zilele lui Mititelu sunt numarate.Iar echipa trebuie sa piarda,sa se creeze haos, si in cele din urma sa apara un SALVATOR.Sper sa nu fie Dinel Staicu,iar daca va fi el tot va vinde echipa,pentru ca nu ar mai vrea sa fie implicat in fotbal.Conform zvonurilor, pe fir ar fi intrat din nou Patriciu si Gica Popescu,cu Hagi pe banca tehnica.Numai timpul va demonstra daca este asa sau nu!
Stancescule lasa-ne cu porcariile tale. Aici mai aveam nevoie de tine ca in rest erai peste tot... Nu-ti ajunge ca te-au data afara de la Prosport? Vrei sa te mute suporterii din Craiova?

bardu
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 14
Membru din: 25 Feb 2006, 17:54

Mesaj de bardu » 06 Aug 2006, 22:18

Taticu, nu sunt deloc Stancescu!Nici nu il cunosc pe acel tip,insa se pare ca tu esti un mare SCLAV al lui mititelu.Nu e asa guevara,spune tu daca te mint cu ceva?Iar in ceea ce priveste echipa,chiar nu se vede cu ochiul liber ca se doreste degringolada?Si asta pentru ca acest finantator mititel nu mai are lovele,iar rezultatul se vede dupa campania de achizitii facuta in aceasta vara.M-asa bucura ca Stiinta sa bata Argesul, tu nu ai vrea decit sa nu plece mititelul asta,ca asa nu ai mai avea pe linge in partea dorsala.Noapte buna,copile,pijamalele s-au impartit tare demult!Somn usor,sclav de pe plantatia lui mititelu ce esti!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Aug 2006, 22:32

1. nu sunt sclavul nimanui. Sunt un om liber. Mult mai liber decat tine si am dovedit asta prin fapte nu prin vorbe.
2. nu sunt tocmai fanul lui Mititelu ci sutn suporter al Stiintei si atat. Nu-mi pasa cine e patronul echipei atat timp cat echipa joaca meciurile pe teren si jucatorii se sacrifica pentru culorile alb-albastre.
3. a mai adus Rednic 11 jucatori si ne-am oprit direct in B cu ei. Asa ca prostia asat cu campania de achizitii este putin cam pericolos de abordat.

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 06 Aug 2006, 22:36

Mah asta e o chestie off topic dar nu am vazut banneru Blue Lions.Au fost la meci? :?: :?: :?:

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 06 Aug 2006, 22:40

Che Guevara scrie:2. nu sunt tocmai fanul lui Mititelu .
@Che, vrei sa-ti gasesc, asa, fara sa ma fortez, citeva mesaje in care-i cintai osanale lui Mititelu. Treaba ta daca-l venerezi, dar macar nu ne mai prosti in fatza. :(
Che Guevara scrie:3. a mai adus Rednic 11 jucatori si ne-am oprit direct in B cu ei.
Maine-poimaine vei spune ca l-ai apreciat pe Rednic de cind te stii. :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Închis