Rapid-"U" Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Rapidu`?

Poll ended at 20 Aug 2006, 01:29

CASTIGAM
46
38%
pierdem
23
19%
egal
53
43%
 
Total votes: 122

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:18

Bals_Boy scrie:@ciombe:nu am intentionat sa te jignesc, poate te simti lezat ca i-am injurat pe tiganii din giulesti ca de tine nu am zis nimc decat ca tii cu ei si am mai zis ca la craiova nu s-a intamplat sa ia bataie cineva pentru ca la noi vin jandarmi de 3 ori mai multi ca suporterii osapetilor
OK man,vreau sa te vad in tribuna cu ddinamo. o: o: o:

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 22 Aug 2006, 01:22

Frate..cu totii suntem de acord ca exceptand tristul eveniment cu vice..situatzia a degenerat prin faptu'ca si sotzia sa a fost lovita..e inadmisibill..pe langa asta faptele acestea se inmultzesc..sa nu uitam de copiii batutzi pe dinamo II..acu'e vb..si de femei..pai cum draq sa numesti asta civilizatzie? :o: :o:

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 22 Aug 2006, 01:23

Narcis Popescu scrie:Frate..cu totii suntem de acord ca exceptand tristul eveniment cu vice..situatzia a degenerat prin faptu'ca si sotzia sa a fost lovita..e inadmisibill..pe langa asta faptele acestea se inmultzesc..sa nu uitam de copiii batutzi pe dinamo II..acu'e vb..si de femei..pai cum draq sa numesti asta civilizatzie? :o: :o:
eu duminica i-as macelari pe toti! dar cum?:))))

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:27

Dupa meci trebuie omorati ca pe cateiiiiiiiii,dar va tine politia cu ei,prin oras ,gara etc. o: o: o: o:

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 22 Aug 2006, 01:28

ciombe scrie:Dupa meci trebuie omorati ca pe cateiiiiiiiii,dar va tine politia cu ei,prin oras ,gara etc. o: o: o: o:
dupa cum vezi n-am somn...dar ma cam ajunge! imi mai trece cand ma gandesc la un stadion plin duminica!

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 22 Aug 2006, 01:29

..pai o sa fie greu..sa-i macelarim pe toti..inkipuietzi,ca lashu'ala de buCURica..va veni in banie cu toata jandarmeria..sa-i apere..de parca ar veni in Irak..oricum sunt sigur ca vor fi si caini care vor considera ca-s mai puternici decat..sunt..si se vor risca..atunci va fi momentu'nostru...oricum :o: ..eu sunt ingrijorat de confuzia care se face la noi cu bataile astea intre galerii..pai fratzilor..n-ati vazut cupa angliei anu'trecut cand suporterii lu'west ham la final au plecat alaturi de cei ai lui Liverpoo?.. :cool: ..pai e diferentza intre suporteri si hooligans sau ultras..pai astia de afara care-s hooligans..se bat intre brigazile de hooligans..da'ce pretentzi sa am de la niste ciori care inca n-au coborat din pom! :-x :-x rapid!!

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:35

Narcis Popescu scrie:..pai o sa fie greu..sa-i macelarim pe toti..inkipuietzi,ca lashu'ala de buCURica..va veni in banie cu toata jandarmeria..sa-i apere..de parca ar veni in Irak..oricum sunt sigur ca vor fi si caini care vor considera ca-s mai puternici decat..sunt..si se vor risca..atunci va fi momentu'nostru...oricum :o: ..eu sunt ingrijorat de confuzia care se face la noi cu bataile astea intre galerii..pai fratzilor..n-ati vazut cupa angliei anu'trecut cand suporterii lu'west ham la final au plecat alaturi de cei ai lui Liverpoo?.. :cool: ..pai e diferentza intre suporteri si hooligans sau ultras..pai astia de afara care-s hooligans..se bat intre brigazile de hooligans..da'ce pretentzi sa am de la niste ciori care inca n-au coborat din pom! :-x :-x rapid!!
la cine te referi,nu ati vazut??????// Narcis eu stau aici de 15 ani si am meciuri vazute pe stadion si la tv.cat toata galeria lui craiova. o: o: o: o:

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:38

web_star scrie:
ciombe scrie:Dupa meci trebuie omorati ca pe cateiiiiiiiii,dar va tine politia cu ei,prin oras ,gara etc. o: o: o: o:
dupa cum vezi n-am somn...dar ma cam ajunge! imi mai trece cand ma gandesc la un stadion plin duminica!
Te gandesti la ce ti-am zis de surpriza,daca o sa se realizeze,va muri toata Romania.Bine se stie asta cu implicarea mea.....,sa se tina che de cuvant. o: o: o: o:

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 22 Aug 2006, 01:38

ma refer..ca e inadmisibil..ca femeile si copiii sa fie loviti pe stadioane..iar politisti sa ne faca inca o data dovada ca Garcea era un doctor docent pe langa ei!!tu la ce te referi daca am vazut? :cool:

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:46

Narcis Popescu scrie:ma refer..ca e inadmisibil..ca femeile si copiii sa fie loviti pe stadioane..iar politisti sa ne faca inca o data dovada ca Garcea era un doctor docent pe langa ei!!tu la ce te referi daca am vazut? :cool:
Meciurii de fotbal,plus ca eu vad si traiesc cu ei aici.Aici nu se aude de asa ceva sa bati femei sau copii....... o: o: o: o:

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 22 Aug 2006, 01:53

da'chiar ciombe..tu de unde esti?

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:55

Narcis Popescu scrie:da'chiar ciombe..tu de unde esti?
De la cuca macai,taran frate...........din cluj. o: o:

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 22 Aug 2006, 01:56

aha..[****]..probabil ca acolo lumea e mai civilizata ca aici in buCUResti! :o:

ciombe

Mesaj de ciombe » 22 Aug 2006, 01:59

Narcis Popescu scrie:aha..[****]..probabil ca acolo lumea e mai civilizata ca aici in buCUResti! :o:
Asta se stie ca la buc sunteti........... o: o: o: o: o:

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 22 Aug 2006, 02:10

=)) asa e decat la buc mai bine te arunci de la fereastra dar ata ete.........

Închis