Gloria Bistrita - U.Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Bistrita !?

CASTIGAM
87
69%
Egal
19
15%
Pierdem
21
17%
 
Total votes: 127

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Gloria Bistrita - U.Craiova

Mesaj de 1948 » 28 Aug 2006, 14:30

Gloria Bistrita vs UNIVERSITATEA CRAIOVA

un meci in care trebuie sa uitam episodul dinamo si sa ne adjudecam cele 3 puncte
Last edited by 1948 on 28 Aug 2006, 14:36, edited 1 time in total.

BALLY

Mesaj de BALLY » 28 Aug 2006, 14:32

un meci care trebuie jucat la victorie. recuperarea punctelor pierdute cu vasluiul este vitala.

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 28 Aug 2006, 14:34

Ma sa nu mai bagati nici un Poll
Ca votam degaeba....

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Aug 2006, 14:34

3 puncte si atat.nu vreau sa jucam frumos,sa facme spectacol sau mai stiu eu ce.vreau doar 3 puncte.ma multumesc si cu 1-0 pt Craiova
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

BALLY

Mesaj de BALLY » 28 Aug 2006, 14:39

dupa cum s-a vazut aseara, suporterii sunt alaturi de echipa. aici pe forum, echipa e sustinuta si parasustinuta. toata lumea vrea sa le insufle optimism baietilor din echipa. este momentul ca si ei sa se autodepaseasca. sa lase sfiosenia la poarta stadionului si sa joace fotbal de liga I. ma suprara ca din cauza sfiosenii lor sunt tratati ca niste copilasi rataciti in liga I. eu nu cred ca este asa.

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 28 Aug 2006, 15:52

BALLY scrie:dupa cum s-a vazut aseara, suporterii sunt alaturi de echipa. aici pe forum, echipa e sustinuta si parasustinuta. toata lumea vrea sa le insufle optimism baietilor din echipa. este momentul ca si ei sa se autodepaseasca. sa lase sfiosenia la poarta stadionului si sa joace fotbal de liga I. ma suprara ca din cauza sfiosenii lor sunt tratati ca niste copilasi rataciti in liga I. eu nu cred ca este asa.
parerea mea ca e prea multa presiune pe ei.si nici nu au libertatea de miscare in teren. le e frica sa nu greseasca si de aici tot timpul pase inapoi si joc static. oricum sper sa castigam la bistrita pentru ca e groasa daca nu luam cel putin un punct acolo.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 28 Aug 2006, 15:56

Mizez pe o victorie a Universitatii ...tinand cont ca Florin Costea si Andrei Ionescu vor fi apti 100 % atacul nostru va fi mult mai puternica .Fortza Stiinta
Imagine

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 28 Aug 2006, 16:01

TIBI scrie:
BALLY scrie:dupa cum s-a vazut aseara, suporterii sunt alaturi de echipa. aici pe forum, echipa e sustinuta si parasustinuta. toata lumea vrea sa le insufle optimism baietilor din echipa. este momentul ca si ei sa se autodepaseasca. sa lase sfiosenia la poarta stadionului si sa joace fotbal de liga I. ma suprara ca din cauza sfiosenii lor sunt tratati ca niste copilasi rataciti in liga I. eu nu cred ca este asa.
parerea mea ca e prea multa presiune pe ei.si nici nu au libertatea de miscare in teren. le e frica sa nu greseasca si de aici tot timpul pase inapoi si joc static. oricum sper sa castigam la bistrita pentru ca e groasa daca nu luam cel putin un punct acolo.
si eu sunt de acord la faza cu presiunea, dar ar trebui sa treaca toata chestia asta!
gata am luat bataie, nu-i nimic, dar noi suntem alaturi de ei si trebuie sa castige la Bistrita!

Obligat fortat!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

JustME

Mesaj de JustME » 28 Aug 2006, 16:13

votati fratilor ! o:

eu am mizat pe victorie !! vb aia gata cu joaca e timpu sa strangem puncte !!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Mesaj de u2blue » 28 Aug 2006, 16:49

Va fi un meci greu. Este un moment dificil poate la fel de dificil ca inaite de meciul cu Argesul. Trebuie absolut depasit. Trebuie sa avem forta morala sa o facem. Trebuie sustinuti fara rezerve. Viata este inaite ceea ce a fost a trecut ceea ce o sa ne aduca la viata este viitorul.

Cu presiunea este usor de zis ... Problema este ca nu are cine sa ia aceasta presiune asupra lui. Stanga este singurul jucator care poate face asta. Prea putin.
Trebuie absolut 2 sau 3 MERCENARI adusi. 2-3 nu 11. Nu conteaza buni sau rai, da' fara tata fara mama si sa joace pentru cine plateste. Profesionisti daca vreti. . Unii carora sa nu le tremure chilotii si nici fesul de pe scafarlie la fiecare sprint, fenta, palmares, nume, salariu al jucatorului advers. Rolul lor este sa echilibreze meciul nu sa-l transeze. Pentru transari mai poti face schimbari: iti mai aduce o scanteie Ionescu, Parvu, Dina, Dananae, Velcovici ... Toti astia nu sunt inca copti ca sa poata echilibra un meci. Dovada a fost ieri. La atacul lui Dinamo de la primul gol ei inca se mai gandeau la ratare. Isi ziceau in mintea lor ca joaca bine. Ca tin jocul in maini etc etc.

Eu nu pot pricepe de ce nu l-a bagat pe Craciunescu ...

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 28 Aug 2006, 17:03

Va fi foarte greu.Stiti si voi ce greu se pleaca cu puncte de la tata Jean.
HAI STIINTA!!!

ciombe

Mesaj de ciombe » 28 Aug 2006, 17:10

Dănuţ Munteanu în probe la Craiova



Fostul fundaş al echipei azere Hazar Lankaran şi al Oţelului Galaţi, Dănuţ Munteanu, va veni în Craiova pentru a susţine probe de joc.

Antrenorul Ovidiu Stîngă a precizat că îl aşteaptă pe Munteanu să îl vadă la lucru. "Îl vom testa, după care vom lua o decizie", a spus tehnicianul.


Articolul a fost vizualizat de 848 ori

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 28 Aug 2006, 17:13

ciombe scrie:Dănuţ Munteanu în probe la Craiova



Fostul fundaş al echipei azere Hazar Lankaran şi al Oţelului Galaţi, Dănuţ Munteanu, va veni în Craiova pentru a susţine probe de joc.

Antrenorul Ovidiu Stîngă a precizat că îl aşteaptă pe Munteanu să îl vadă la lucru. "Îl vom testa, după care vom lua o decizie", a spus tehnicianul.


Articolul a fost vizualizat de 848 ori
Drejania spusa ca a vorbit cu munteanu si nu mai vine la noi,se duce la national.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 28 Aug 2006, 17:14

u2blue scrie:Eu nu pot pricepe de ce nu l-a bagat pe Craciunescu ...
Pentru ca e mai slab atat decat Stoica cat si decat Mitchell!

leon

Mesaj de leon » 28 Aug 2006, 17:21

aici mefisto aici

Închis