CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca vom face la Cluj ?

Poll ended at 20 Sep 2006, 12:35

Victorie, suntem nasii lor de anul trecut
28
35%
Meci egal, ca jucam la ei
19
24%
Probabil vom pierde, Ionescu avand capul lui Stanga prea aproape
32
41%
 
Total votes: 79

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 20 Sep 2006, 22:50

BluBoy scrie:bornescu - mitchel, stoica, craciunescu, velcovici, dananae pe parti, stanga, saceanu si cu rose, si in atac, baird, costea si parvu. si atat. si gata. si saceanu sa joace mijlocas la inchidere. si dina sa dispara. hi hi o mica modificarem afara cu rose si intra andrei in locul lui.

sa ma pis pe andrei al tau....care ne-a mancat 2 puncte cu iasi si de aia nua jucat stanga azi.Rose e singurul jucator care imi place!

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Mesaj de R.E.N. » 20 Sep 2006, 22:56

ady g scrie:sa ma pis pe andrei al tau
Tipicul prostiei romanesti. Un jucator greseste un meci dupa 6 luni de accidentare, dupa care se gasesc tarani care sa-l injure. De ce nu te pisai pe el si cand era cel mai bun jucator in B, ma? Invatati dracu ce este respectul, ca v-ati degradat complet!
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

dragos03

Mesaj de dragos03 » 20 Sep 2006, 23:01

O analiza rapida arata ca de fapt transferurile facute in vara nu au fost asa de rele. Doi jucatori nou-veniti ne-au adus aproape toate punctele din sezonul asta:
- Rose (a castigat aproape de unul singur meciul cu Arges, fara golul creat de el cu Iasi nu cred ca scoteam nici macar un egal)
- Parvu (gol de un punct la Rapid)

Problema e mai mult cu jucatorii vechi, ei nu au dat randament. In special Velcovici si Dorel Stoica ne-au mancat multe puncte.

Eu cred ca echipa isi poate reveni. Infrangerile astea rusinoase nu au venit neaparat dintr-un joc foarte slab al echipei, cat din greseli individuale inadmisibile. Daca apararea noastra si Bornescu isi revin cat de cat, o sa inceapa sa vina si punctele. Sunt cel putin doi jucatori in atac care au aratat ceva in ultimele doua partide: Costea si Rose.

Anul trecut era exact invers: apararea juca bine iar atacul era steril. Acum avem un atac acceptabil dar apararea e sita.

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 20 Sep 2006, 23:05

dar baird a jucat meciul asta??

JustME

Mesaj de JustME » 20 Sep 2006, 23:10

yoze_girl scrie:dar baird a jucat meciul asta??
teoretic .. da .. practic .. NU

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 20 Sep 2006, 23:13

JustME scrie:teoretic .. da .. practic .. NU
ms...............da' ce o fi cu el??nu prea ii mai iese nimic

JustME

Mesaj de JustME » 20 Sep 2006, 23:15

yoze_girl scrie:
JustME scrie:teoretic .. da .. practic .. NU
ms...............da' ce o fi cu el??nu prea ii mai iese nimic
ce o fi cu echipa .. :mad:

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 20 Sep 2006, 23:21

JustME scrie:ce o fi cu echipa .. :mad:
da asa e mai corect spus ........dar totusi daca nu luam jucatorii ca un colectiv ci individual cred ca ar face fata diviziei A nu inteleg de ce nu fac si in echipa :-(

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 20 Sep 2006, 23:26

JustME scrie:
yoze_girl scrie:dar baird a jucat meciul asta??
teoretic .. da .. practic .. NU
practic el nu a jucat in sezonul asta deloc sa fiim mai exacti
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

JustME

Mesaj de JustME » 20 Sep 2006, 23:27

la cum jucara azi ... nici in div C nu faceau fata !!

am avut tot timpul incredere in echipa .. nu o sa paraesec echipa la greu nici acum .. dar parca si rabdarea mea s-a terminat .. m-am saturat sa faca scor cu noi niste echipe anonime .. niste nimicuri de echipe ca cfr si gloria .. Doamne ajuta .. desi nu vad dc ne-ar ajuta !! :mad: :mad:

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 20 Sep 2006, 23:33

JustME scrie:.. Doamne ajuta .. desi nu vad dc ne-ar ajuta !! :mad: :mad:

pote ne ajuta in memoria "Cmpioana unei mari iubiri" si "Craiova maxima" sa mai lase putin de la El :D

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 20 Sep 2006, 23:55

acum am reusit sa vad stirile si nu am cuvinte
la golul nostru parca a fost si fault la portar, repet: parca
in rest.......... penibili
poate pana la sfarsitul campionatului va iesi si bornescu la o centrare
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 20 Sep 2006, 23:57

JustME scrie:la cum jucara azi ... nici in div C nu faceau fata !!
Si unii se intrebau de ce vrea Minerul Matasari sa cada cu Craiova in Cupa :laughing: :laughing:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 21 Sep 2006, 00:22

*Coco* scrie:
JustME scrie:la cum jucara azi ... nici in div C nu faceau fata !!
Si unii se intrebau de ce vrea Minerul Matasari sa cada cu Craiova in Cupa :laughing: :laughing:
poate ne bate dracu' si mineru' matasari!


aia d ela tara d ela mine! :lol: :lol: :lol:

oricum nu ar fi surpriza! :lol:

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 21 Sep 2006, 00:40

Ii baturam si pe astia ce sa mai. Echipa de aur a lui Mititelu incepe sa ne aduca "bucurie" dupa "bucurie" exact asa cum ma asteptam. Eu , "pesimistul" am tras semnale de alarma inca inainte de finalul campionatului trecut insa am fost luat la huo de toata lumea "priceputa" de pe aici. Faptul ca acum acesti "priceputi in ale fotbalului" stau ascunsi la cutie, nu ma incalzeste cu nimic si chiar nu ma intereseaza. Singurul lucru pe care il vreau este ca toata lumea sa constientizeze in ce situatie critica ne aflam si ca singurul vinovat pt dezastrul pe care il traim este finantatorul Mititelu, un om prea "mic" ca sa poata conduce o echipa de divizia A. Sper ca va realiza si el in curand acest lucru si ca va lasa locul altor investitori cu cap, bani si intentii din cele mai bune. Sper ca si voi sunteti de aceeasi parere cu mine...macar acum in al 9-lea ceas.

Închis