"U" Craiova-Otelul Galati

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce vom face cu Otelul ?

Poll ended at 24 Sep 2006, 19:05

Victorie
25
28%
Egal
3
3%
Ne vom face din nou de ras
62
69%
 
Total votes: 90

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 14:15

Eu nu sunt multumit de faptul ca indiferent cine lucreaza la echipa asta mereu avem ceva de comentat si mereu nu ne convine cate ceva.

Chiar asa de ai :eek: suntem ?

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 24 Sep 2006, 14:17

Daca nu eram asa ai dracu nu eram olteni. Dar aici gresesti un pic. Cum ar trebui sa fim dupa ultimele 3-4 etape?? Sa iesim pe strazi de bucurie? :( :( :( :(

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Sep 2006, 14:23

eu zic sa le mai facem o petrecere
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 24 Sep 2006, 14:24

Eu aduc niste confetti si saratele... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 14:26

Ce a fost, a fost! Au platit cu capul vinovatii. Acum trebuie sa uitam trecutul si sa ne gandim la viitor.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 24 Sep 2006, 14:58

Nu cred ca numai antrenorii sunt vinovati. Daca jucatorii au figuri in cap si nu asculta de ei, cum se vaitau unii, inseamna ca nu-s profesionisti, asa ca sa-i sanctioneze sau daca nici asa, sa-i dea afara!
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 24 Sep 2006, 15:02

la ce viitor sa privim?!..
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

JustME

Mesaj de JustME » 24 Sep 2006, 15:06

sumbru :)( :)( viitorul suna groaznic :)( :)(

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 24 Sep 2006, 15:16

vedem intr-o zi doua daca i-am batut si pe astia la div. sexy prin prostuta noastra, ca la fotbal nu mai batem demult pe ninemi

haleluia!
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 24 Sep 2006, 15:22

si la categoria asta puteam si noi sa avem una mai buna!!..
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
Tunarul Baniei
senior
senior
Mesaje: 309
Membru din: 30 Dec 2005, 15:54

Mesaj de Tunarul Baniei » 24 Sep 2006, 15:39

lipsa de experienta si-a spus cuvantul si la acest meci!!...dar Miti nu are nevoie de transferuri!!...vom juca in uefa... :lol: :lol: :lol:
Vom fimai mult decatam fost!!!

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 24 Sep 2006, 16:07

Che Guevara scrie:
blue*striped scrie:...a fost lucrat stanga dar nu la modul inflorit in care ni se prezinta mai sus cu jucatori de la otelu, arbitrii, agentul 007 si alte d'astea :)( :-D
Cred ca nu m-ai inteles. Cineva de la clubul nostru s-a ocupat de arbitri ca sa nu ne fure ieri. Aceeasi persoana a avut grija sa avem 2-3 jucatori la Otelul care sa joace pentru noi.

Din pacate noi nu am jucat pentru noi. Adica jucatorii nostri iar au fost pe invers. Asa cum sunt de la meciul cu Dinamo incoace. Acum au scapat de Stanga. Sa vedem: ce dorinte mai au jucatorii?
Daca ce spui tu aici e adevarat :?: e grava situatia din m m p de v.:

1. Mititelu, desi tot repeta ca avem echipa cu potential, prin incercarea de a castiga necinstit(prin cumparaea unor jucatori adversi) arata cat de mult mai crede el in echipa asta. Daca tot i-a adus pana aici, ar fi bine sa-i lase sa joace ce stiu si asa ne dam si noi seama pe cine ne putem baza in viitor. Daca-mi amintesc bine, si la meciul cu Poli Iasi tot tu ai venit cu varianta ca mai multi modoveni au jucat ptr. noi, insa din "fericire"nu a iesit blatu'.
2. Caracterul murdar al lui Mititelu. Stim cu totii, ca orice rezultat bun al echipei este interpretat de el insusi ca un plus de imagine.Desi , se bate in piept ca e un etalon al corectitudinii umbla cu cioara vopsita ,incercand prin tertipuri ieftine sa impinga echipa de la spate. E adevarat ca am fost dezavantajati de fluierasi, insa prin artificiile sale nu face decat sa ascunda adevarata valoare a echipei.
3. Daca a incercat el sa "castige" cele 2 meciuri, e clar ca a avut cel putin aceeasi intentia de a o face si cu Fc Arges, iar eventualele suspiciuni sunt intemeiate. Sau , poate chiar si unele meciuri din div B, mai sti?
4. Ma intreb, la ce scoruri am fi pierdut cele 2 meciuri(Iasi si Galati), daca toti jucatorii adversi ar fi tras in aceeasi directie?
5.Daca tu sti cine s-a ocupat de aceste "aranjamente", ar fi trebuit sa-l tragi de maneca si sa-i spui ca noi, suporterii nu vrem sa castigam decat in teren, daca o meritam. Daca nu , ne vom intoarce de unde am venit, cu un alt patron la echipa, mai puternici ca niciodata.

Dar, daca ce spui tu nu e adevarat, atunci comentariul meu nu prea are rost :cool:

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 24 Sep 2006, 16:11

Se pare ca aseara Stanga a dorit ca Parvu sa fie rezerva dar Stefanescu si Ungureanu l`au bagat din primul minut .
Imagine

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 16:19

blueheart scrie:noi, suporterii nu vrem sa castigam decat in teren, daca o meritam.
Si eu vreau acelasi lucru. Din pacate unii jucatori din echipa noastra au facut tot ce au putut ca sa nu castigam. Acest lucru s-a facut tocmai pentru a nu se ajunge in situatia sa dam antrenorii afara. Din pacate, valoarea lor s-a vazut in toate aceste meciuri...

Sa speram ca de acum incolo va fi bine.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 24 Sep 2006, 19:33

eu nu sint de acord cu lipsa de valoare desi cativa jucatori cu experienta n-ar strica dar fara sa fie tipi conflictuali

parerea mea ca situatia in care se afla echipa are 4 cauze evidente:
1. sint prea multi antrenori la echipa....de aici mancatorie,orgolii..jucatorii nu stiu de cine sa asculte

2.atmosfera proasta la echipa....de care Mititelu se face vinovat in realtia cu liga si arbitri(iesirile lui verbale si fizice..+declaratii aiurea)
echipa chiar a fost furata rau de tot...va spun ca si steaua cu asemenea arbitraje ar fi clacat...indepartarea suporterilor(preturi mari la bilete+certuri cu unii din galerie etc)

3.lipsa de incredere si tupeu a unor jucatori fara experienta..trebuie si un psiholog bun
de profesie sau un antrenor fin psiholog

4. conditie fizica destul de precara....in repriza a doua echipa cade fizic
Last edited by Pacala on 24 Sep 2006, 19:35, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis