Universitatea - Ceahlăul

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Oct 2006, 09:46

care aveti filmulete cu galeria ??? ca eu am zis sa incerc pe youtube,si tot ce-am gasit au fost niste scuzati cu tokyo hotel si filmulete din divizia B
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Glamdringer
suporter
suporter
Mesaje: 789
Membru din: 24 Ian 2004, 19:32

Mesaj de Glamdringer » 14 Oct 2006, 11:36

:laughing: :laughing: :laughing:

si eu mereu cand caut ceva de craiova pe youtube dau de proastele alea cu tokyo hotel :laughing:

Alex_londra
membru
membru
Mesaje: 271
Membru din: 11 Aug 2006, 18:30

Mesaj de Alex_londra » 14 Oct 2006, 11:40

salut la toti,cine imi zice cum as putea cumpara online un tricou original al universitatii ucv ucv ucv ucv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Oct 2006, 11:59

Online nu poti. Insa poti sa cumperi tricou daca iei legatura cu mine prin e-mail sau PM. Impreuna cu tricoul o sa primesti si editia pilot a revistei suporterilor care se pregateste in aceste zile in mare secret.

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 14 Oct 2006, 12:28

..Fane Soica e exact de ce aveam nevoie..echipa a jucat cu ambitzie si s-a vazut cu vremea..o sa ne batem la primele locuri :)) :)) ..singura dezamagire pe care am trait-o ieri la caracal era..creata de catziva copii care strigau:"forzza steaua"..[****]..e pacat..cand exista o ekipa atat de frumoasa ce asteapta sa fe sustinuta de olteni si nu numai ucv ucv ucv

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 14 Oct 2006, 12:42

Narcis Popescu scrie:..Fane Soica e exact de ce aveam nevoie..echipa a jucat cu ambitzie si s-a vazut cu vremea..o sa ne batem la primele locuri :)) :)) ..singura dezamagire pe care am trait-o ieri la caracal era..creata de catziva copii care strigau:"forzza steaua"..[****]..e pacat..cand exista o ekipa atat de frumoasa ce asteapta sa fe sustinuta de olteni si nu numai ucv ucv ucv

pai de ce nu i-ati luat la bataie pe boracii aia?

poate vin si eu la meciul cu militarii de pe teren propriu,ca sunt in stare la oricare ar scanda pentru aurolaci! :eek:

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Mesaj de R.E.N. » 14 Oct 2006, 16:00

Che Guevara scrie:Mai zice careva pe aici ca vrea echipa?
Cam toata lumea care are un pic de minte. Dupa doua victorii rezultate din meciuri care nu s-au ridicat nici macar la nivelul mediu al diviziei A ar trebui sa tragem concluzia ca avem super echipa? Momentan sunt foarte multumit ca am castigat si ca incep copiii astia sa aiba un pic de incredere in ei si sa puna mai tare osul la bataie, dar atat. Ca nivel al jocului suntem inca foarte foarte departe de ceea ce ne dorim cu totii.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Oct 2006, 16:14

Suntem departe dar incet-incet echipa creste in valoare si odata cu ea si sperantele noastre. ucv

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 14 Oct 2006, 16:19

BluBoy scrie:pozite pozite de unde fac si eu rost de pozite
Le cauti mai tarziu aici.

Multumim lui Dan si Ruben Navarro pentru ele o: ucv

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Oct 2006, 16:24

Che Guevara scrie:Mai zice careva pe aici ca vrea echipa?
ba ce-au jucat ma asa de bine incat ii lauda toata lumea ?? cum adica "mai zice careva pe aici ca vrea echipa ??" toata lumea care se pricepe la fotbal vrea echipa.ce-am jucat meciu asta cu Ceahlau ??? n-am avut o faza k-lumea.prostu ala de Baird s-a luat dupa Pirvu si nu mai stie sa dea gol,Costea asta parca mai misca ceva ,da daca n-are echipa,n-ai ce sa ceri de la el.
Mijlocu ....am vazut ca faceau karate cu jucatorii Ceahlaului,in rest,n-au avut o idee despre cum ar trebui sa construiasca si ei un atac.sa aibe o claritate in joc.bine ca macar acum ne aparam,ca ce era inainte....
Atacu...Baird si Pirvu,pana si McBreen dadea de vreo 5 ori cu ea in portar,chit ca nu dadea gol,astia doi,nici la poarta nu stiu sa traga.Mijlocasii care sa-i ajute n-au...
Unul dintre cei care participa in mare masura la rezultatele Craiovei e Bornescu.Noroc ca au inceput aia in aprare sa se trezeasca,ca pana acum apararea o facea tot Bornescu.Cine si-a inchipuit ca Bornescu e prost ca a luat o gramada de goluri inseamna ca nu prea stie fotbal.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Mesaj de R.E.N. » 14 Oct 2006, 16:25

Echipa asta asa cum e acum poate sa creasca in valoare pana la un anumit nivel, si ma tem ca nivelul maxim pe care pot sa-l atinga nu o sa ne lase cu gura cascata. Toate echipele mari si-au pastrat un nucleu de jucatori, dar pe langa asta au cumparat mereu fotbalisti care sa creasca valoarea lotului.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Oct 2006, 16:33

R.E.N. scrie:Echipa asta asa cum e acum poate sa creasca in valoare pana la un anumit nivel, si ma tem ca nivelul maxim pe care pot sa-l atinga nu o sa ne lase cu gura cascata. Toate echipele mari si-au pastrat un nucleu de jucatori, dar pe langa asta au cumparat mereu fotbalisti care sa creasca valoarea lotului.
in general,parerea mea e asa : daca stii fotbal,toata faza cu "lipsa de experienta" e vrajala.n-ai nevoie de experienta sa joci fotbal.daca ai talent esti bun,punct.
daca n-ai talent...esti gheata...sa folosesc o expresie mai "artistica" :lol:
e clar ca desi avem jucatori extrem de tineri,nu sunt chiar foarte talentati,de aceea trebuie adusi unii mai batrani
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Mesaj de R.E.N. » 14 Oct 2006, 16:45

@stuparu_alexandru Din echipa actuala eu ii vad fotbalisti numai pe astia: Bornescu, Ciuca, Ionescu, Dananae. Sperante ca o sa ajunga fotbalisti mai am de la Velcovici, Costea, Saceanu, Baird (cu toate ca acum nu prea e in forma) si eventual Piko si Stemat (care sunt insa din pacate foarte tineri). Restul sunt umpluturi, sau daca vrei, gheata.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 14 Oct 2006, 16:57

La sperante as mai adauga Garla si Stavaru...se pare ca amindoi au ceva talent. Mai ales Stavaru...

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 14 Oct 2006, 17:06

@ren ...stemat ? :)( poate vreai sa zici Gangioveanu, Irinel Gaman sau Costea ( amandoi )
Imagine

Închis