Jiul Petrosani-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Jiul ?

Poll ended at 03 Noi 2006, 19:36

Victorie
58
83%
Egal
9
13%
Infrangere
3
4%
 
Total votes: 70

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 07 Noi 2006, 13:02

anca30 scrie:@Tibi,nu are importanta unde stau eu si ce fac eu.Este normal sa stau ferita de galerie,ai vazut si tu cate se intampla pe stadioane.Ce vrei sa fac eu ca femeie,sa ma bat cu barbati.Se stie clar si se vede ca anumite persoane din galerie incep scandalul.Ce vrei sa-mi arati tu mie,in galerie sunt numai persoane===,hai fi sincer si recunoaste singur acest lucru.De cate ori a fost suspendat =stadionul= nostru din cauza unor elemente care nu au nicio legatura cu fotbalul.Eu unde traiesc in padure sau sunt venita dupa alta planeta.Ai vazut cum sta lumea inainte de meci si bea cate 3-4 pahare de vin etc,sa prinda curaj. ucv ucv ucv
scuze dar nu pun alcool pe gura. si eu la toate meciurile merg cu masina asa ca nu am cum sa beau. sincer, sunt momente cand as da si eu vreo 10-20 pumni si picioare in gura la suporterii adversi. dar sa generalizezi ca la meciuri se merge ptr scandaluri? eu am prins si perioada cand la CRAIOVA nu intra picior de adversar in stadion.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 07 Noi 2006, 13:16

anca30 scrie:@Tibi,nu are importanta unde stau eu si ce fac eu.Este normal sa stau ferita de galerie,ai vazut si tu cate se intampla pe stadioane.Ce vrei sa fac eu ca femeie,sa ma bat cu barbati.Se stie clar si se vede ca anumite persoane din galerie incep scandalul.Ce vrei sa-mi arati tu mie,in galerie sunt numai persoane===,hai fi sincer si recunoaste singur acest lucru.De cate ori a fost suspendat =stadionul= nostru din cauza unor elemente care nu au nicio legatura cu fotbalul.Eu unde traiesc in padure sau sunt venita dupa alta planeta.Ai vazut cum sta lumea inainte de meci si bea cate 3-4 pahare de vin etc,sa prinda curaj. ucv ucv ucv
eu te invit in peluza sa stai ....si o sa iti schimbi parerea

anca30

Mesaj de anca30 » 07 Noi 2006, 13:30

Ultrase scrie:
anca30 scrie:@Tibi,nu are importanta unde stau eu si ce fac eu.Este normal sa stau ferita de galerie,ai vazut si tu cate se intampla pe stadioane.Ce vrei sa fac eu ca femeie,sa ma bat cu barbati.Se stie clar si se vede ca anumite persoane din galerie incep scandalul.Ce vrei sa-mi arati tu mie,in galerie sunt numai persoane===,hai fi sincer si recunoaste singur acest lucru.De cate ori a fost suspendat =stadionul= nostru din cauza unor elemente care nu au nicio legatura cu fotbalul.Eu unde traiesc in padure sau sunt venita dupa alta planeta.Ai vazut cum sta lumea inainte de meci si bea cate 3-4 pahare de vin etc,sa prinda curaj. ucv ucv ucv
eu te invit in peluza sa stai ....si o sa iti schimbi parerea
Mersi si apreciez gestul tau dragut fata de mine,dar eu am 2 flori de crescut si sunt mai importante decat un meci de fotbal.Nu vreau sa ramana fara mama,mersi ca mai inteles. ucv

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 07 Noi 2006, 13:40

anca30 scrie:
Ultrase scrie:
anca30 scrie:@Tibi,nu are importanta unde stau eu si ce fac eu.Este normal sa stau ferita de galerie,ai vazut si tu cate se intampla pe stadioane.Ce vrei sa fac eu ca femeie,sa ma bat cu barbati.Se stie clar si se vede ca anumite persoane din galerie incep scandalul.Ce vrei sa-mi arati tu mie,in galerie sunt numai persoane===,hai fi sincer si recunoaste singur acest lucru.De cate ori a fost suspendat =stadionul= nostru din cauza unor elemente care nu au nicio legatura cu fotbalul.Eu unde traiesc in padure sau sunt venita dupa alta planeta.Ai vazut cum sta lumea inainte de meci si bea cate 3-4 pahare de vin etc,sa prinda curaj. ucv ucv ucv
eu te invit in peluza sa stai ....si o sa iti schimbi parerea
Mersi si apreciez gestul tau dragut fata de mine,dar eu am 2 flori de crescut si sunt mai importante decat un meci de fotbal.Nu vreau sa ramana fara mama,mersi ca mai inteles. ucv
nu au cum sa ramina fara mama .....si noi participam la acelasi spectacol pe care il vezi si tu de la tribuna 1 ....insa il vedem in felul nostru...
in general lumea te vede ca un betiv ,drogat,pus pe scandal.....credeam totusi ca s-au mai schimbat lucrurile...
multi nici nu se gindesc cite sacrificii se fac pt echipa...deasta te-as ruga cind afirmi ceva sa ai o acoperire
parerea ta este total gresita fata de acesti suporteri

am vrut sa nu iti raspund...dar uite ca am facut-o

anca30

Mesaj de anca30 » 07 Noi 2006, 14:52

Ultrase scrie:
anca30 scrie:
Ultrase scrie: eu te invit in peluza sa stai ....si o sa iti schimbi parerea
Mersi si apreciez gestul tau dragut fata de mine,dar eu am 2 flori de crescut si sunt mai importante decat un meci de fotbal.Nu vreau sa ramana fara mama,mersi ca mai inteles. ucv
nu au cum sa ramina fara mama .....si noi participam la acelasi spectacol pe care il vezi si tu de la tribuna 1 ....insa il vedem in felul nostru...
in general lumea te vede ca un betiv ,drogat,pus pe scandal.....credeam totusi ca s-au mai schimbat lucrurile...
multi nici nu se gindesc cite sacrificii se fac pt echipa...deasta te-as ruga cind afirmi ceva sa ai o acoperire
parerea ta este total gresita fata de acesti suporteri

am vrut sa nu iti raspund...dar uite ca am facut-o
Eu niciodata nu am acuzat pe nimeni,am fost intrebata de ce nu stau in galerie la meciuri.Am dat raspunsul dupa ce cred eu,nu incerca sa intri pe alta latura sau sa ma faci pe mine victima,esti total eronat.Poti sa intrebi toata lumea ce parere are despre cei care stau in galerie,nu am spus ca toata lumea este la fel.Te rog sa citesti mai bine ce am scris eu.Pe mine nu ma intereseaza ce faceti voi si cum va implicati voi in galeria lui =craiova=,este problema voastra si cred ca este si o placere ce faceti pt.aceasta echipa.Nu te-a chemat nimeni la stadion sau te- a forzat sa te sacrifici pt.acest club.Tot ce faceti este pt.simplu fapt ca iubiti=craioava=.Nu te mai plange ca tu personal te sacrifici financiar sau cum sti tu,este problema ta ce faci si a galeriei. ucv

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 07 Noi 2006, 16:10

anca30 scrie:
Ultrase scrie:
anca30 scrie:Mersi si apreciez gestul tau dragut fata de mine,dar eu am 2 flori de crescut si sunt mai importante decat un meci de fotbal.Nu vreau sa ramana fara mama,mersi ca mai inteles. ucv
nu au cum sa ramina fara mama .....si noi participam la acelasi spectacol pe care il vezi si tu de la tribuna 1 ....insa il vedem in felul nostru...
in general lumea te vede ca un betiv ,drogat,pus pe scandal.....credeam totusi ca s-au mai schimbat lucrurile...
multi nici nu se gindesc cite sacrificii se fac pt echipa...deasta te-as ruga cind afirmi ceva sa ai o acoperire
parerea ta este total gresita fata de acesti suporteri

am vrut sa nu iti raspund...dar uite ca am facut-o
Eu niciodata nu am acuzat pe nimeni,am fost intrebata de ce nu stau in galerie la meciuri.Am dat raspunsul dupa ce cred eu,nu incerca sa intri pe alta latura sau sa ma faci pe mine victima,esti total eronat.Poti sa intrebi toata lumea ce parere are despre cei care stau in galerie,nu am spus ca toata lumea este la fel.Te rog sa citesti mai bine ce am scris eu.Pe mine nu ma intereseaza ce faceti voi si cum va implicati voi in galeria lui =craiova=,este problema voastra si cred ca este si o placere ce faceti pt.aceasta echipa.Nu te-a chemat nimeni la stadion sau te- a forzat sa te sacrifici pt.acest club.Tot ce faceti este pt.simplu fapt ca iubiti=craioava=.Nu te mai plange ca tu personal te sacrifici financiar sau cum sti tu,este problema ta ce faci si a galeriei. ucv
Nici macar nu vorbeam de mine....si in nici un caz nu ma plingeam....
Ar fi mai bine sa nu iti mai dai cu parerea despre ceva care te depaseste
Ti-am spus este total pe dinafara .....la stadion se cinta nu se cauta violenta....ca se intimpla si incidente....e ca si cum ai merge pe strada si se ia cineva de prietena ta....
Daca nu intelegi ce scriu nu mai iti explic ....te las cu parerile tele

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 07 Noi 2006, 16:13

nu incerca sa explici la lume ce inseamna peluza noastra. trebuie sa faci parte din ea ca sa intelegi.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 07 Noi 2006, 16:19

TIBI scrie:nu incerca sa explici la lume ce inseamna peluza noastra. trebuie sa faci parte din ea ca sa intelegi.
stiu tibi ...dar am zis sa fiu dragut ....si ma doare cind vad lumea ca are o asemenea imagine despre noi
imi pare rau ....mai bine ignoram totul

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 07 Noi 2006, 16:25

Ultrase scrie:
TIBI scrie:nu incerca sa explici la lume ce inseamna peluza noastra. trebuie sa faci parte din ea ca sa intelegi.
stiu tibi ...dar am zis sa fiu dragut ....si ma doare cind vad lumea ca are o asemenea imagine despre noi
imi pare rau ....mai bine ignoram totul
nu ar trebui sa ne intereseze ce crede lumea. noi stim ce facem in peluza si la aceste rezultate ale echipei avem si noi o mica contributie.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

anca30

Mesaj de anca30 » 07 Noi 2006, 17:32

TIBI scrie:
Ultrase scrie:
TIBI scrie:nu incerca sa explici la lume ce inseamna peluza noastra. trebuie sa faci parte din ea ca sa intelegi.
stiu tibi ...dar am zis sa fiu dragut ....si ma doare cind vad lumea ca are o asemenea imagine despre noi
imi pare rau ....mai bine ignoram totul
nu ar trebui sa ne intereseze ce crede lumea. noi stim ce facem in peluza si la aceste rezultate ale echipei avem si noi o mica contributie.
Eu una vad ca voi 2 nu intelegeti nimic,eu nu am jignit galeria lui =craiova=,dar nici nu pot sa o laud,numa intereseaza de voi ce credeti despre mine.Se stie clar si este foarte adevarat ca sunteti (o parte a galeriei) pe un drum gresit.mersi. ucv

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 07 Noi 2006, 18:48

Un rezumat al meciului puteti downloada de aici :

http://www.prosport.ro/articole/jiul-u- ... -1-2/13559

Dati click dreapta si save target as... unde scrie download .

Închis