Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu Poli Timisoara ?

Poll ended at 12 Noi 2006, 22:56

Victorie
44
68%
Egal
10
15%
Infrangere
11
17%
 
Total votes: 65

DoRyN

Universitatea - Poli Timisoara

Mesaj de DoRyN » 08 Noi 2006, 22:56

Duminica, ora 14:00, stadion Ion Oblemenco, TVR2

Timisoara, o echipa cu mai multe vedete, adunate de Marian Iancu in speranta ca va reusi sa formeze o echipa puternica si capabila sa puna probleme echipelor bucurestene, Poli este acum in revenire dupa deruta provocata de plecarea antrenorului Sorin Cartu si o serie de rezultate sub nivelul pretentiilor patronului si suporterilor timisoreni. Timisoara invata acum ca nu vedetele formeaza o echipa si cei care ar putea preda cel mai bine lectia am putea fi chiar noi.

Poate cei mai civilizati din tara, suporterii timisoreni sunt impartiti ca si noi, unii ne-au fluierat si strigat B-ul la ultimul meci disputat pe malurile Begai, altii au fost alaturi de noi si ne-au felicitat pentru demnitatea cu care am mers in B si pentru ca am acceptat ca vedete ca Plesan nu au avut remuscari la retrogradarea echipei si au plecat cat mai repede cu putinta de pe o corabie atunci in deriva (Nu am uitat bannerul cu "Craiova in A")

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 08 Noi 2006, 22:57

Nu trebuie sa mai pierdem puncte acasa
Cred ca putem invinge Timisoara
Sper sa vina lumea la stadion

cristiLG
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 11
Membru din: 07 Noi 2006, 00:38

Mesaj de cristiLG » 08 Noi 2006, 23:16

suporterii timisoarei sunt, in general, civilizati......in ciuda faptului ce sa- intamplat acum 3 ani la intoarcerea suporterilor olteni de la timisoara( incidentele de la Lugoj unde au fost atacate autobuzele iar cativa suporteri au fost raniti).......acei derbedei erau suporterii lui dinamo nu ai lui poli! Timisoreni chiar dau dovada de oameni de treaba intotdeauna.
ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Noi 2006, 23:21

cristiLG scrie:suporterii timisoarei sunt, in general, civilizati......in ciuda faptului ce sa- intamplat acum 3 ani la intoarcerea suporterilor olteni de la timisoara( incidentele de la Lugoj unde au fost atacate autobuzele iar cativa suporteri au fost raniti).......acei derbedei erau suporterii lui dinamo nu ai lui poli! Timisoreni chiar dau dovada de oameni de treaba intotdeauna.
ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
tu stii de autocare eu iti spun ca si in tren s-au aruncat cu pietre!in orice caz trebuie sa batem timisoara! sant vitale aceste 3 pct! sper ca fane stoica sa-i remonteze dupa meciu din cupa! ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv ucv
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 09 Noi 2006, 00:35

vere sa nu va aud, ca galeria lui poli e super de treaba. probabil ca se vor intalni cu noi si vom bea o bere inainte de meci. daca in oras mai sunt si tarani se mai intampla si asa ceva, dar aceiasi tarani ii gasiti si in craiova in fata la zanzibar si la nrg
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

JustME

Mesaj de JustME » 09 Noi 2006, 03:15

trebuie sa castigam .. si cred ca baietii pot sa castige .. imi pare rau ca :-x paunel :-x nu o sa joace din cate am inteles !!

plesane :bad: sa-ti dam la :-x :-x

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 09 Noi 2006, 04:00

Poli trece printro faza destul de neclara, cu atrenori da si cu jucatori..n-au echipa inca..este momentul sa profitam si noi...

EUROPE_

Mesaj de EUROPE_ » 09 Noi 2006, 08:49

E momentu` sa ii batem. Cu putin mai mult curaj, nu cred ca o sa avem probleme cu ei.

Cat despre Plesan :bad: si :-x , si alorlalti 2 care au mai venit de la dinamo :-x .

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 09 Noi 2006, 10:36

la poli e incertitudine,antrenor nu au,jucatorii au moral slab,suporterii nu ii mai sustin,asa ca parerea mea vom obtine cel putin un egal ucv ucv ucv

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 09 Noi 2006, 10:36

TREBUIE sa batem pe bragadiru. ucv
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 09 Noi 2006, 10:44

nu uitati ca trebuie sa scoatem macar un egal si in div. sexy, asa ca la votare cu voi
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

cretu69
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 20 Ian 2004, 09:55

Mesaj de cretu69 » 09 Noi 2006, 11:10

trebuie sa ii batem sa le scoatem fotbalul din cap
"Vom fi iarasi ce am fost si chiar mai mult decit atit"

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2485
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Mesaj de marius_vl » 09 Noi 2006, 11:19

Va fi foarte greu sa castigam fara niciun fundas central disponibil!O posibila varianta ar putea fi Dananae-Stavaru,in cazul asta intrand Garla pe banda dreapta...Dar va fi greu cu astfel de improvizatii...

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 09 Noi 2006, 11:19

Mda, sunt curios ce fundasi o sa folosim... :mad:

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 09 Noi 2006, 11:39

poate intra Cristescu :)( . sper sa-l bage pe Costea titular. nu stiu de ce nu-l foloseste de la inceput. el si cu parvu in atac si le-o dam la banateni.
victorie clara!
Forza STIINTA !!!
I love U !

Închis