Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu Poli Timisoara ?

Poll ended at 12 Noi 2006, 22:56

Victorie
44
68%
Egal
10
15%
Infrangere
11
17%
 
Total votes: 65

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 14 Noi 2006, 23:08

nyk_sorin scrie:Degeaba ii mai zici o zi buna, gata nu mai ai scapare. :)(
dc esti rau? :)(
"U" CRAIOVA -campioana unei mari iubiri

Avatar utilizator
justice
junior
junior
Mesaje: 32
Membru din: 16 Oct 2005, 03:48

Mesaj de justice » 14 Noi 2006, 23:38

pacat doar de cei cativa baieiti din sezione care au bun simt si nu mai stiau unde sa se ascunda de rusine in momentul in care acest personaj care a facut parnaie prin italia a inceput sa strige acele kkturi....

PS: vad ca te-a inchis che cu intrebarile alea........un mic sfat mai site, ai grija de viata si sanatatea ta si nu mai fii catelul lui chaplin asta :lol: )))))))

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 15 Noi 2006, 00:01

Che Guevara scrie: Nu e nici un fel de infratire. Este vorba de respect reciproc. Acest respect este mai vechi decat orice fel de infratire cu Rapid. Si decat fosta noastra "prietenie" cu ciorile si decat cea a lui Poli. Cred ca respectul intre Craiova si Timisoara are mai mult de 30 de ani de zile.

Niciodata un fan al Stiintei nu a atacat sau agresat vreun timisorean si niciodata un timisorean nu a procedat astfel cu vreun suporter al Universitatii Craiova. Este vorba de singurele echipe care au reusit sa puna probleme bucurestenilor la fotbal si in tribune si ar fi pacat sa stricam noi acum aceasta relatie care dureaza de atata timp.
Sunt de acord sa nu ne agresam, asa cum n-ar trebui sa ne agresam cu nici o brigada din Romania, dar atat timp cat ne-au strigat B-ul, avem si noi dreptul sa strigam 'm**e timisoara' si nu inteleg de ce unii se ataca atunci cand a inceput sa se strige asa. Cand ei au strigat B-ul, s-a atacat cumva vreo parte a galeriei timisorene? Nu cred.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 15 Noi 2006, 00:17

ba eu cred ca da. dar de, ce sa mai daca asta va e mentalitatea nu va acuza nimeni. voi puteti sa sariti si la bataie, numai ca langa ei poate vom fi si noi si vom ajunge sa ne batem olteni intre olteni, ca atat va duce mintea.
che, tare de tot faza cu prizatu. nu vad ce e in neregula sa tragi pe nas ?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 15 Noi 2006, 00:36

BluBoy scrie:ba eu cred ca da. dar de, ce sa mai daca asta va e mentalitatea nu va acuza nimeni. voi puteti sa sariti si la bataie, numai ca langa ei poate vom fi si noi si vom ajunge sa ne batem olteni intre olteni, ca atat va duce mintea.
Asa deci si prin urmare, tradati culorile Stiintei ca sa luptati pentru rocaristi, halal suporteri. :)( Deci tu ai omori un fan alb-albastru daca indrazneste sa se ia la bataie cu un timisorean.

Fara cuvinte.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Noi 2006, 07:58

BluBoy scrie:che, tare de tot faza cu prizatu. nu vad ce e in neregula sa tragi pe nas ?
Nu e nimic in neregula. Numai ca unul care a tras pe nas nu poate sa spuna ca mai gandeste atunci cand ia o anume de cizie. In momentele alea gandeste "praful" in locul lui. De-aia nu ma mira prea tare cand vad niste decizii aiurea prin peluza aia.

Si daca nu e nimic in neregula sa tragi pe nas, de ce trebuie sa te superi cand iti zice altcineva ca ai facut asta?

Makiaveli
junior
junior
Mesaje: 50
Membru din: 01 Iun 2005, 16:12

Mesaj de Makiaveli » 15 Noi 2006, 10:15

ady_azzuro scrie:
Che Guevara scrie: Nu e nici un fel de infratire. Este vorba de respect reciproc. Acest respect este mai vechi decat orice fel de infratire cu Rapid. Si decat fosta noastra "prietenie" cu ciorile si decat cea a lui Poli. Cred ca respectul intre Craiova si Timisoara are mai mult de 30 de ani de zile.

Niciodata un fan al Stiintei nu a atacat sau agresat vreun timisorean si niciodata un timisorean nu a procedat astfel cu vreun suporter al Universitatii Craiova. Este vorba de singurele echipe care au reusit sa puna probleme bucurestenilor la fotbal si in tribune si ar fi pacat sa stricam noi acum aceasta relatie care dureaza de atata timp.
Sunt de acord sa nu ne agresam, asa cum n-ar trebui sa ne agresam cu nici o brigada din Romania, dar atat timp cat ne-au strigat B-ul, avem si noi dreptul sa strigam 'm**e timisoara' si nu inteleg de ce unii se ataca atunci cand a inceput sa se strige asa. Cand ei au strigat B-ul, s-a atacat cumva vreo parte a galeriei timisorene? Nu cred.
corect , pana la un punct, dar una e cand striga tribuna, care la noi e alcatuita ca si la voi probabil din tot felul de persoane de diferite varste care huiduie pe oricine indiferent de echipa adversa, si alta e cand striga peluza

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 15 Noi 2006, 11:29

ady_azzuro scrie:
BluBoy scrie:ba eu cred ca da. dar de, ce sa mai daca asta va e mentalitatea nu va acuza nimeni. voi puteti sa sariti si la bataie, numai ca langa ei poate vom fi si noi si vom ajunge sa ne batem olteni intre olteni, ca atat va duce mintea.
Asa deci si prin urmare, tradati culorile Stiintei ca sa luptati pentru rocaristi, halal suporteri. :)( Deci tu ai omori un fan alb-albastru daca indrazneste sa se ia la bataie cu un timisorean.

Fara cuvinte.
BluBoy scrie:poate
oricum tot din cauza unora ca cei care au strigat acum vom incepe sa ne luam la bataie. deci si prin urmare, vorba lu dxtr pe oamenii prosti nu merita sa dai doi lei, da sa-i mai si bati.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 15 Noi 2006, 13:21


vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 15 Noi 2006, 15:57

Am fost la meci si am ramas dezgustat de atitudinea unor (fosti?)lideri de galerie care discutau intre ei la peluza ca au pariat 2 solist la meciul cu Timisoara.
Ma gandesc daca sa mai merg sau nu la meciuri.Ce fel de suporteri sunt astia,sa nu zic lideri de galerie?
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Noi 2006, 16:30

vasi_florescu scrie:Am fost la meci si am ramas dezgustat de atitudinea unor (fosti?)lideri de galerie care discutau intre ei la peluza ca au pariat 2 solist la meciul cu Timisoara.
Ma gandesc daca sa mai merg sau nu la meciuri.Ce fel de suporteri sunt astia,sa nu zic lideri de galerie?
In felul asta incepi sa intelegi de ce macert eu meci de meci cu cate unul.

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 15 Noi 2006, 19:34

justice scrie:pacat doar de cei cativa baieiti din sezione care au bun simt si nu mai stiau unde sa se ascunda de rusine in momentul in care acest personaj care a facut parnaie prin italia a inceput sa strige acele kkturi....

PS: vad ca te-a inchis che cu intrebarile alea........un mic sfat mai site, ai grija de viata si sanatatea ta si nu mai fii catelul lui chaplin asta :lol: )))))))
Acel personaj e mult rau peste tine in orice ..

De sanatatea mea fi sigur ca am grija la fel si de viata ... si stai tu linistit ca nu sunt catelul lui charlie ... ai tu grija ce faci cu "bordura" al vostru ca sunt semnale ca a inceput sa o ia razna de la pierderea coregrafiei .

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 15 Noi 2006, 19:39

Che Guevara scrie:1. nu te-am intrebat unde se intampla. Te-am intrebat daca e normal sau nu.
2. a fost vreun vot undeva si nu am aflat eu de el?
3. chiar eram plecat din oras.
4. aici nu merge cu unii da si altii ba. Ori sunteti cu ei ori sunteti impotriva lor. Parca asa spuneau "camasile verzi": "Cine nu e cu noi e impotriva noastra".
5. Daca birgada nu face politica de ce v-au deranjat adevarurile scrise de dxtr pe mesajul ala? Nu cumva din cauza ca asteptati un sediu de la primar?
6. Este singura intrebare la care ai raspuns concis.
7. Bine, or mai fi ramas cativa pe la Craiova. Si normal ca aia nu puteau sari pe dxtr la Bistrita. Dar parca codul ultras spune ceva de 1 la 1. Nu 50 pe 1.
8. Nu e problema nimanui ce fac baietii cu sanatatea lor, dar asta nu inseamna ca e cazul sa ne dam "ingerasi" cand noi stim foarte bine de ce suntem in stare.
1)Nu e normal asa cum nu e normal nici ca tu sa ataci pe forum ci nu "face to face"
2)In momentul actual mai sunt 3 lideri care au fondat brigada . Unul nu e in oras si nu va fi ceva timp si mai ramane Charlie cu Corni . Amandoi sunt lideri . Acum e clar?
3)nu te pot contrazice
4)Aici o delirezi si o interpretezi numai cum iti convine tie
5)Nu asteptam sediu de la solomon .. avem anunt dat la ziar ca inchiriem , am fost deja sa vedem 2 pana acum .. mai documenteaza-te imbecilule nu mai lansa zvonuri
7)Tu ce vorbesti de bistrita cand tu nu ai fost acolo ? Vorbesti cumva din auzite ? Vezi ca auzi cam prost .
8)Nu sa dat nimeni ingeras .. tu vad ca te dai ceea ce nu esti.

"justitare" uite ca nu m-a incuiat revolutionarul .. dar e frumoasa combinatia un justitiar si un revolutionar. o:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 15 Noi 2006, 20:20

Makiaveli scrie: corect , pana la un punct, dar una e cand striga tribuna, care la noi e alcatuita ca si la voi probabil din tot felul de persoane de diferite varste care huiduie pe oricine indiferent de echipa adversa, si alta e cand striga peluza
Si vrei sa spui ca nici o parte din peluza voastra n-a strigat B-ul la acel meci?

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 15 Noi 2006, 20:25

ady_azzuro scrie:
Makiaveli scrie: corect , pana la un punct, dar una e cand striga tribuna, care la noi e alcatuita ca si la voi probabil din tot felul de persoane de diferite varste care huiduie pe oricine indiferent de echipa adversa, si alta e cand striga peluza
Si vrei sa spui ca nici o parte din peluza voastra n-a strigat B-ul la acel meci?
logic ca au strigat ..

si ca un offtopic sa intrati la timisoreni pe site sa vezi cum vb aia de olteni .

Închis