"U" Craiova-Farul Constanta

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Farul ?

Poll ended at 18 Noi 2006, 08:27

Victorie
42
79%
Meci egal
6
11%
Infrangere
5
9%
 
Total votes: 53

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Noi 2006, 09:16

Multumesc pentru cuvintele voastre. Sprijinul vostru ma face continuu si sa lupt pentru ca stiu ca exista inca persoane care merita.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 18 Noi 2006, 10:28

Meci chinuit. Baturam cu noroc. Neaparat ne trebuiesc macar un mijlocas de constructie si un om de gol. Si sa exerseze pasele!
Bravo, Rose! o:
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 18 Noi 2006, 10:30

Da ce vaz, fu batut Che? Adica ne batem intre noi?? Rusine!!! :(
STIINTA SUNTEM NOI !

gothico

Mesaj de gothico » 18 Noi 2006, 11:12

Inteleg ca Che a fost batut in tribuna.
Daca se stie cine sunt animalele alea, ar trebui sa nu mai fie lasate niciodata sa intre pe stadion. Indiferent ce-ar fi zis Che, violenta e nescuzabila. Pumnul e argumentul imbecililor. Pacat ca asemenea specimene isi zic suporteri. Pacat ca sunt tolerati. Pacat ca apartinem aceleiasi specii.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Noi 2006, 11:27

Multumesc pentru sprijinul vostru. Am sa incerc sa va rog sa ne strangem cumva si sa luam pozitie impreuna. Daca sunt singur am inteles ca nu am nici o sansa.

anca30

Mesaj de anca30 » 18 Noi 2006, 13:08

Ce sa intamplat,che vreau sa stiu, te pot ajuta.Cine sunt acesti nenorociti care au facut acest gest.Am sa vorbesc cu sotul meu sa ne razbunam pt.che. ucv

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 18 Noi 2006, 13:24

anca30 scrie:Ce sa intamplat,che vreau sa stiu, te pot ajuta.Cine sunt acesti nenorociti care au facut acest gest.Am sa vorbesc cu sotul meu sa ne razbunam pt.che. ucv
Che eu zic sa iei in serios propunerea, daca se pune karatistu pe ei baga tot sezione in spital.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 18 Noi 2006, 13:33

mi-e greata ca toata galeria univ. este identificata in principiu cu acesti jegosi din sezione ultra.a avut dreptate cineva aici ca nu degeaba ne fac aia din buc. tarani ...si asta din pricina unor bestii retardate!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 18 Noi 2006, 13:42

ady g scrie:mi-e greata ca toata galeria univ. este identificata in principiu cu acesti jegosi din sezione ultra.a avut dreptate cineva aici ca nu degeaba ne fac aia din buc. tarani ...si asta din pricina unor bestii retardate!
Ho vere...acu nu tre sa zicem "jegosii din sezione ultra". Sunt baieti de mare calitate acolo...daca 1,2-10 din sezione au facut asta, nu inseamna ca toti membrii grupului ar fi facut la fel...
E trist...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 18 Noi 2006, 14:00

si eu zic ca nu trebuie generalizat. din toata peluza, de cite ori am fost la meciuri, am vazut maxim 10-15 persoane dubioase. asa ca sa nu ii acuzam pe toti, sa ne impartim si noi pe aici in grupuri-grupulete. de bine de rau, sezione sustine echipa. la fel si ceilalti. uscaturile trebuie eliminate, ce e bun pastrat.
Am zis!!

anca30

Mesaj de anca30 » 18 Noi 2006, 14:25

Iara ati inceput cu aceste discuti,terminati cu acest subiect. ucv

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 18 Noi 2006, 14:27

Off topic: Ala care a fost batut si care tot striga dupa jandarmi a fost Che Guevara asta de pe forum?
Dupa cate ma inteles a cam cautat-o cu lumanarea pe acolo si el s-a luat de ei ( sa fi singur si sa te iei de un grup de suporteri e un lucru prostesc ) si i-a facut "drogati" sau ceva de genu asta..... Si oricum nu au fost 10 din sezione care au dat in el au fost mai putini ..... si ultima data cand au venit si i-au zis sa plece el urla pe acolo dupa jandarmi.
Dupa cate am vazut pe acolo el e vinovat cam 75% ..... daca tacea si nu comenta degeaba nu se intampla nimic.

On topic: nu conteaza ca am jucat mai sla , conteaza ca am castigat ! Hai Craiova ucv
Last edited by Cl4udiu on 18 Noi 2006, 14:29, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 18 Noi 2006, 14:28

pralea che imi pare rau pt tine. nu-mi vine sa cred ca te-au batut.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Noi 2006, 14:58

@Cl4udiu: 1. sa taci si sa inghiti nu este o solutie.
2. nu cred ca am urlat la nimeni. Cu atat mai putin la jandarmi. Le-am facut decat semn.
3. nu te mai lua chiar dupa oricine din peluza aia. ar fi fost chiar culmea ca aia care m-au lovit sa se considere si vinovati.
4. nu m-am luat de nimeni am fost atacat.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 18 Noi 2006, 15:02

ar fi culmea acum sa o dam ca che e vinovat ca a luat bataie. hai ba ce pana corbului nu ne-am nascut ieri
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Închis