UTA - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu UTA?

Victorie, sa avem o iarna linistita.
35
49%
Egal, si incheiem turul cu capul sus.
23
32%
Infrangere, pentru ca avem multi absenti.
13
18%
 
Total votes: 71

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 26 Noi 2006, 20:50

gothico scrie:mda, inca unul care nu poate face nimic pentru mine...
la pesimismul care il ai...pot sa-ti aprind o lumanare!! :laughing: ..sper ca nu te-ai sucarit? :-)
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

gothico

Mesaj de gothico » 26 Noi 2006, 20:55

eu am simtul umorului, desi nu stiu la ce-mi foloseste.
i'm out, cand echipa asta va juca fotbal, anuntati-ma si pe mine. va pup!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 26 Noi 2006, 21:08

...sa nu iti schimbi adresa pana atunci!! :laughing:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

gothico

Mesaj de gothico » 26 Noi 2006, 21:10

nu, poti sa aprinzi lumanarea tot la intrarea in biserica, la "vii".

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 26 Noi 2006, 21:13

gothico scrie:nu, poti sa aprinzi lumanarea tot la intrarea in biserica, la "vii".
parca plecasei :( :-D :)(

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 26 Noi 2006, 21:17

Che Guevara scrie:Merci pentru raspuns. Nu banuiam ca din cauza asta, dar oricum cineva mi-a zis ca vor veni 100 de suporteri din TM la acest meci. Acum observ cu stupoare ca 26 sunt toti. Or mai fi fost prin alte grupari poate, insa de la 26 la 100 e cale lunga si de la 100 cat a spus la TV ca au fost la Arad (sau 200 cat au considerat cei prezenti la fata locului) pana la 500 cat considera "cineva" ca vor fi e la fel.
Hai sa te lamuresc...
Nu doar cei 26 sunt cei care au venit din Tm... Eu , de exemplu , am fost si nu fac parte dintre ei ...
26 au venit cu primul tren dimineata , cand s-a si format gruparea ... Cu al doilea tren , pe la 12 , au mai venit vreo 40 , plus vreo 10 din galeria lui poli... Si pe langa acestia am mai fost si cu masinile (cel putin 4 masini)...
De la Craiova eu am vazut doar un microbuz , poate au fost mai multe .
Si au mai fost si din judetele limitrofe destui ...
Te asigur ca am fost peste 200...

Din pacate nu s-a cantat cum eram obisnuit , mai ales in prima rep , pana la sosirea celor de la sezione care au venit prin min. 25 .

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 26 Noi 2006, 21:29

gothico scrie:nu, poti sa aprinzi lumanarea tot la intrarea in biserica, la "vii".
hai ca devenim lugubri... :-(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Noi 2006, 21:37

spinU scrie:...Te asigur ca am fost peste 200...

Din pacate nu s-a cantat cum eram obisnuit , mai ales in prima rep , pana la sosirea celor de la sezione care au venit prin min. 25 .
Bine. In sfarsit cineva care a fost la fata locului si ne poate lamuri si pe noi. Voiam sa stiu concret cine exagereaza comentatorul de la Tele Sport sau cei care au mers la meci.

Asadar au fost peste 200 de olteni la meci si aia de la Tele Sport au declarat numai 100. In fine... mereu astia sunt zgarciti cand e vorba de noi.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 26 Noi 2006, 21:46

spinU scrie:
Che Guevara scrie:Merci pentru raspuns. Nu banuiam ca din cauza asta, dar oricum cineva mi-a zis ca vor veni 100 de suporteri din TM la acest meci. Acum observ cu stupoare ca 26 sunt toti.
Hai sa te lamuresc...
Nu doar cei 26 sunt cei care au venit din Tm... Eu , de exemplu , am fost si nu fac parte dintre ei ...
26 au venit cu primul tren dimineata , cand s-a si format gruparea ...
Nu pricep de ce trebuie să dai explicaţii. :(
Explicaţii ar trebui să dăm noi, ăştia care nu facem deplasări. o:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 26 Noi 2006, 21:55

Andrei Ionescu a jucat excelent azi. Golul l-am luat dupa ce a iesit el si a intrat Stavaru.

Pentru media echipei, nu ne-am miscat deloc rau. Am avut si ghinion la faza golului, dar si un arbitru, care, vorba lui Mititelu: ar trebui sa isi gaseasca alta meserie.

De salutat si debutul lui Paul Curteanu, un jucator care s-a achitat bine de sarcini. Si al lui Costea 2, desi a jucat prea putin.

Asta e, acum nu mai putem face nimic. Am luat bataie, si o luam de la 0 pentru meciul de saptamana viitoare.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 26 Noi 2006, 22:26

pacat ca pierduram, dar asta e viata, vorba lu stoica, acum o luam de la capat. miti hai sparge milioanele pe transferuri
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 26 Noi 2006, 22:26

ptiu drace na ca o luaram :(
nui nimic capu sus o: o:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 26 Noi 2006, 22:27

ce zisa charlie de galeria lui poli venita pentru noi ?? nu incepu sa-i bata?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

JustME

Mesaj de JustME » 26 Noi 2006, 22:29

jos palaria pt polistii care au venit la arad sa sustina Universitatea Craiova .. in alta ordine de idei :-x :-x salonta mUta arad :-x :-x

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 26 Noi 2006, 22:34

BluBoy scrie:ce zisa charlie de galeria lui poli venita pentru noi ?? nu incepu sa-i bata?
Nu auzii nimic ... Ceva ciudat mi se paru ca aia ai lu' poli statura intr-un loc la inceputul meciului dar cand veni sezione si se puse langa ei , se mutara in alta parte , in partea opusa a peluzei .

Si nu venira deloc pt noi ... Au venit croiti pe scandal , parerea mea ... Singura data cand cantau si ei a fost cand era ceva de genu "M*** uta" sau cand il injuram pe lacatus .
O faza interesanta a fost in rep a doua , cand unul dintre ei flutura o esarfa cu poli si un jandarm i-o smulse din mana .
JustMe scrie:jos palaria pt polistii care au venit la arad sa sustina Universitatea Craiova ..
NU AU SUSTINUT CRAIOVA !!!

Închis