[amical]"U" Craiova-CFR Timişoara

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 23 Ian 2007, 12:27

min 73 - nu mai sunt asa multe faze de poarta, Wobay a mai incercat un sut puternic de la 3 0 m pe langa poarta. Este foarte strict supravegheat Wobay juc timisoreni fiindu-le frica sa nu fie ridiculizati de acesta


:laughing: :laughing: :laughing: ubyyy lasa-i tata sa respire si ei :laughing: :laughing: :laughing:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 12:34

Ai dreptate. mai putin in aceasta fraza:
blondu scrie:...te intrebi de ce are lumea atatea vorbe "bune" pt tine.uite din aceasta cauza
Pentru ca nu ma intreb deloc. Chiar nu-mi pasa ce parere are lumea. Nu ma intereseaza parea altcuiva nici despre mine, nici despre altceva. Tot ce vreau este sa exprim ceea ce cred. Nici mai mult si nici mai putin. E chiar asa de greu de inteles asta?

bogdan_af
membru
membru
Mesaje: 107
Membru din: 22 Iul 2006, 21:48

Mesaj de bogdan_af » 23 Ian 2007, 12:34

alex_zamfira scrie:min 73 - nu mai sunt asa multe faze de poarta, Wobay a mai incercat un sut puternic de la 3 0 m pe langa poarta. Este foarte strict supravegheat Wobay juc timisoreni fiindu-le frica sa nu fie ridiculizati de acesta


:laughing: :laughing: :laughing: ubyyy lasa-i tata sa respire si ei :laughing: :laughing: :laughing:
min 80 - Wobay face spectacol driblingri, pase cu calcaiul si este aplaudat de cei aproape 500 de spectatori cati sunt acuma in jurul stadionului

Uite ca nu vrea o: :laughing: :laughing: :laughing: ucv
[Brigada 26 Tm]

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 12:36

Asa Uby! Innoada-le picioarele! ucv aplauda aplauda aplauda ucv

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 23 Ian 2007, 12:36

bogdan_af scrie:
alex_zamfira scrie:min 73 - nu mai sunt asa multe faze de poarta, Wobay a mai incercat un sut puternic de la 3 0 m pe langa poarta. Este foarte strict supravegheat Wobay juc timisoreni fiindu-le frica sa nu fie ridiculizati de acesta


:laughing: :laughing: :laughing: ubyyy lasa-i tata sa respire si ei :laughing: :laughing: :laughing:
min 80 - Wobay face spectacol driblingri, pase cu calcaiul si este aplaudat de cei aproape 500 de spectatori cati sunt acuma in jurul stadionului

Uite ca nu vrea o: :laughing: :laughing: :laughing: ucv
pentru ca e oltean :-) si noi suntem ai mai ai dracu :lol:

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Mesaj de OLD-ULTRAS » 23 Ian 2007, 12:44

Che Guevara scrie:Pentru ca nu ma intreb deloc. Chiar nu-mi pasa ce parere are lumea. Nu ma intereseaza parea altcuiva nici despre mine, nici despre altceva. Tot ce vreau este sa exprim ceea ce cred. Nici mai mult si nici mai putin
ghevarist stalinist :lol: jos dictatura :!:
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 23 Ian 2007, 12:46

S-a terminat 2-0 . Bravo baieti ucv
Imagine

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Mesaj de u2blue » 23 Ian 2007, 12:46

Cool ... Uby(i)Soft make the game!!!! :laughing:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 12:47

@old_ultras: gresit. Tu ai impresia ca vreau sa impun cuiva ceva. Insa nu vreau sa impun nimenui nimic. Exprim ceea ce gandesc si atat. Daca va place ce zic bine, daca nu si mai bine.

Chiar nu puteti dormi noaptea de mine?

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 23 Ian 2007, 12:47

gata,se termina 2-0.....felicit jucatorii,ca din cate am citit au jucat beleaa o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 12:54

<<NjocK a fost intrebat de ziaristi despre posibila problema cu inima a lui Wobay iar Njock a raspuns " Ce problema sa aiba? Nu vedeti cat alearga? "
In aceasta dimineata scolile din Herculane au fost goale toti elevii facand "ore" la stadion urmate de poze dupa meci
St Stoica: " Nu mi-a placut a 2-a repriza. Mie imi place o Univ Craiova care sa lupte iar in repriza secunda baietii nu au luptat.">>sursa: GM

Daca Jeremy o sa alerge macar 1/2 din cat alearga UBI eu am sa fiu cel mai mare fan al lui. o:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 23 Ian 2007, 13:23

Scopul unui subunitati de tancuri e sa sparga liniile de aparare inamice.Asta pentru a putea profita de brese subunitatile cu posibilitati de deplasare rapida din compunerea fortei de atac. o: Sustinute bineinteles de focul sustinut al aviatiei si artileriei grele.
Adapteaza la situatia din teren si trage concluziile comandante :-)

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 13:32

@Ruben: Daca am discuta despre fotbal american ai avea 100% dreptate. Dar noi avem aici fotbal europen care este cu totul altceva. Se bazeaza mai putin pe forta si mai mult pe tactica si pe inteligenta combatantilor.

In plus, daca studiezi putina istorie ai sa vezi ca de cand cu Cuba si apoi cu Vietnamul tancurile nu prea mai sunt la mare cautare. Cel putin in Afganistan s-au cam facut de rahat. Lupetele in ziua de azi se castiga cu aviatia si mai ales de elicoptere. In plus, fotbalul nu este un razboi. Este un joc sportiv care e mult mai aproape de sah decat de judo. :-)

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 23 Ian 2007, 13:49

Eu am vrut sa te fac sa intelegi altceva,nu sa intram in detaliile teoriei militare sau sa ne apucam acum sa ne contrazicem in privinta oportunitatii folosirii sau nu intr-o zona anume a subunitatilor de tancuri... :)(
Era pur si simplu o comparatie,o paralela daca vrei in ceea ce priveste necesitatea fortei nimicitoare a unui varf de calibru ca Jeremy Njock.Si de asemenea ce beneficii poate aduce el in economia bataliei de pe campul de joc.Da comandante,desi fotbalul este un joc el trebuie abordat si din perspectiva strategica.Daca vrei sa ai rezultate pe masura.
Daca nu,ne luam tenisii si mergem pe sintetic sa bagam o miutza la gramada :))

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 23 Ian 2007, 14:08

Bravo baietzii! o: Urmeaza adevarate confirmari....cu echipele de nivelul nostru!
UBBYYYYYYYYYYYYYYYYY UBBYYYYYYYYYYYYYYYYY UBBYYYYYYYYYYYYYYYYY UBBYYYYYYYYYYYYYYYYY GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL :up: :up: :up: :up:
Bine si tu URIASULE ! :up: :up: :up:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Închis