[Amical]"U" Craiova-Krâlia Sovietov Samara

Moderator: grup_moderatori

Închis
lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 06 Feb 2007, 19:22

Pacala scrie:nocturna s-a stins brusc in momentul in care Universitatea se pregatea sa execute o lovitura de colt. Arbitrul a fluierat finalul meciului :)(
nu-i nimic
furt pe fatza! cooperativca ne lucreaza si in cipru :)(

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 06 Feb 2007, 19:22

nu cred ca tre sa sariti iar pe bornescu
o bolta peste portar nu inseamna neaparat ca portarul a gresit

e bine ca prima echipa nu a luat gol
Last edited by 1948 on 06 Feb 2007, 19:23, edited 1 time in total.

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 06 Feb 2007, 19:23

mai devreme nu putu si ea sa se stinga :)(
anti buCUResti

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 06 Feb 2007, 19:24

Forza STIINTA!
Stati ma baieti linistiti! Asta nu poate decat sa ne dea de gandit referitor la rezervele noastre.... ucv

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 06 Feb 2007, 19:24

lebowski scrie:
Pacala scrie:nocturna s-a stins brusc in momentul in care Universitatea se pregatea sa execute o lovitura de colt. Arbitrul a fluierat finalul meciului :)(
nu-i nimic
furt pe fatza! cooperativca ne lucreaza si in cipru :)(
Am un deja-vu....cazu Astra! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 06 Feb 2007, 19:29

Nu va stresati prea rau, poate castigam maine la masa verde cu 3-0.

Se va discuta in comisiile federale, sau poate ne mai dau inca o etapa de suspendare suplimentara :)(


frf ... `te`n gura matii !!!!!!!!!!!!!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 06 Feb 2007, 19:35

mai ce ghinion avem!!! :(


ce naiba face bornescu asta de cateva meciuri incoace??:(

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 06 Feb 2007, 19:39

ady g scrie:mai ce ghinion avem!!! :(


ce naiba face bornescu asta de cateva meciuri incoace??:(
ala de a ajuns si a dat bolta a trecut de fundasi
mai bine intreaba ce fac fundasii .....

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 06 Feb 2007, 20:01

iarasi fratii siamezi gargalie si curteanu! cum intra ei cum...
iarasi bornescu ,se gandeste probabil prea mult ca nu are rezerva,si cam uita de meci!
incolo,se pare ca incep sa se lege niste de relatii de joc care i pun in valoare pe njock si woobay!
asteptam meciurile cu bulgarii si banatenii si apoi sa tragem linie la pregatiri: ne asteapta 4 meciuri infernale cu arges,rapid,dinamo si bistrita,dupa care e posibil orice!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 06 Feb 2007, 20:01

lebowski scrie:asta e. oricum, am luat gol pe final, dupa multe schimbari, asa ca n-are rost sa ne impacientam. bornescu ar trebui lasat pe margine o perioada pana-si revine. se pare ca am avut destule ocazii de gol, deci e ok. astept sa vad ce scriu maine si celelalte ziare k din ce scrie editie parca am jucat doar noi.
Ba eu zic ca ar trebui sa ne dea de gandit faptul ca nu avem rezerve! Luam gol cand joaca fundasi Gargalie si Curteanu. Asta nu da de gandit? Pana acum am vazut ca multi ziceau ca avem rezerve de fundasi centrali. NU AVEM.

SUNTEM DESCOPERITI IN APARARE!

JustME

Mesaj de JustME » 06 Feb 2007, 20:04

asta e .. decat sa castigam meciuri cu bucatari mai bine jucam amicale d'astea mai tari in care sa vedem unde am ajuns cu pregatirea .. imi pare rau pt Mircea ca ia goluri .. a mai gresit si el, asta e acum .. isi va reveni .. sa nu uitam ca dc nu era el poate acum nu eram in div. A !! sa isi termine toate "gafele" in aceste partide amicale si sa fie iarasi inger pazitor intre buturi in meciurile oficiale !!

HAI CRAIOVA ucv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Feb 2007, 20:11

0-1 cu rusii astia nu e un rezultat tocmai rau.

Luati istoria meciurilor dintre Stiinta si echipele din spatiul ex-sovietic. Veti vedea ca nu i-am prea batut. Si nici pe bulgari si nici pe sarbi. Avem noi, asa, un complex slav...

Poate ca daca Bornescu era mai concentrat nu lua golul ala. Sa speram ca in campionat nu va mai comite gafe.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 06 Feb 2007, 20:18

Che Guevara scrie:0-1 cu rusii astia nu e un rezultat tocmai rau.

Luati istoria meciurilor dintre Stiinta si echipele din spatiul ex-sovietic. Veti vedea ca nu i-am prea batut. Si nici pe bulgari si nici pe sarbi. Avem noi, asa, un complex slav...

Poate ca daca Bornescu era mai concentrat nu lua golul ala. Sa speram ca in campionat nu va mai comite gafe.
poate vrei sa spui ca este un complex mostenit genetic,pentru ca actualii componenti ai stiintei nu prea au jucat pana acum cu slavii...

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2857
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 06 Feb 2007, 20:41

U Craiova a pierdut şi cu Krâlia Sovietov Samara

Echipa Universitatea Craiova a fost învinsă, marţi, cu scorul de 1-0, de formaţia Krâlia Sovietov Samara (Rusia, locul 10), într-un meci amical disputat în turneul din Cipru şi oprit de arbitri în minutul 87, după ce instalaţia de nocturnă a fost întreruptă.

Unicul gol al partidei a fost înscris în minutul 85, iar două minute mai târziu s-a oprit nocturna şi arbitrii au fluierat finalul meciului.

Antrenorul Ştefan Stoica a trimis în teren următorii jucători: Bornescu - Dănănae, Ciucă, Mitchel - Gârlă, Săceanu, Stoica, Rose - Pârvu, Wobay, Njock. Au mai jucat: Bărboianu, Velkovici, Gărgălie, Curteanu, Dina, Baird.

Narcis, cine mai scrise si articolul asta ?
E platit la numarul de cuvinte, sau de ce scrise de 2 ori acelasi lucru ? :laughing:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Feb 2007, 20:43

Pai tocmai "ne-au tras-o" niste ucrainieni cu 4-1 saptamana trecuta.

Vorbesc despre un complex oltenesc fata de slavi. Ca nu ma refer numai la aceasta generatie defotbalisti. Vorbesc de toate meciurile din istorie incepand cu 1960 si pana azi.

Închis