[Amical]Universitatea - Rilski Sportist

Moderator: grup_moderatori

Închis
lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 08 Feb 2007, 21:25

in primul rand stoica ,antrenoru' a dat de inteles ca este descoperit pe postul de mijlocas dreapta,spunea el ca garla si dina nu prea au dat satisfactie!
despre barboianu nici nu a pomenit!
oricum o sa avem prilejul sa i admiram in jocurile oficiale urmatoare si o sa mai discutam problema asta!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 08 Feb 2007, 21:30

lordliv scrie:in primul rand stoica ,antrenoru' a dat de inteles ca este descoperit pe postul de mijlocas dreapta,spunea el ca garla si dina nu prea au dat satisfactie!
despre barboianu nici nu a pomenit!
oricum o sa avem prilejul sa i admiram in jocurile oficiale urmatoare si o sa mai discutam problema asta!
Dar din pacate asta este lotul. Nu o sa se mai aduca niciun jucator, si ar mai fi nevoie pe cateva posturi. Problema echipei este ca nu sunt rezerve de valoarea titularilor!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 08 Feb 2007, 21:32

lordliv scrie:in primul rand stoica ,antrenoru' a dat de inteles ca este descoperit pe postul de mijlocas dreapta,spunea el ca garla si dina nu prea au dat satisfactie!
despre barboianu nici nu a pomenit!
oricum o sa avem prilejul sa i admiram in jocurile oficiale urmatoare si o sa mai discutam problema asta!
Barboianu in ultimul tim a fost jucat mai mult pe stanga din ce am observat eu...

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 08 Feb 2007, 21:36

FreakBoy scrie:
lordliv scrie:in primul rand stoica ,antrenoru' a dat de inteles ca este descoperit pe postul de mijlocas dreapta,spunea el ca garla si dina nu prea au dat satisfactie!
despre barboianu nici nu a pomenit!
oricum o sa avem prilejul sa i admiram in jocurile oficiale urmatoare si o sa mai discutam problema asta!
Barboianu in ultimul tim a fost jucat mai mult pe stanga din ce am observat eu...
pentru ca si postul ala e descoperit!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Feb 2007, 21:59

Ultrase scrie:si cind imi aduc aminte ca erau citiva care faceau spume cind auzeau ca o sa vina njock
Mea culpa. Vad ca se descurca destul de bine Jeremy. Astept sa il vad in meciurile oficiale.

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 08 Feb 2007, 22:18

Che Guevara scrie:
Ultrase scrie:si cind imi aduc aminte ca erau citiva care faceau spume cind auzeau ca o sa vina njock
Mea culpa. Vad ca se descurca destul de bine Jeremy. Astept sa il vad in meciurile oficiale.
Macar tu esti fair-play si recunosti o:
Dar sunt multi care si`au luat coada intre picioare si acum o intorc k la ploiesti, sau cum dreaqu se zice :)(

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Feb 2007, 07:51

daca toti cei care au avut o parere neconfirmata in timp si-ar cere scuze (si nu vad de ce!) iti dai seama ca s-ar umple forumul de scuze?! :)(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Feb 2007, 09:10

Pai si asa e plin de injuraturi. Nu strica niste scuze din cand in cand. :-)

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 09 Feb 2007, 23:41

Mda ... se pare ca pana la urma Levski nu si-a anulat toate meciurile din Cipru cum ne-a zis editia speciala :(

http://www.levski.bg/Levski/info/news/s ... _id=169212

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 10 Feb 2007, 00:00

spinU scrie:Mda ... se pare ca pana la urma Levski nu si-a anulat toate meciurile din Cipru cum ne-a zis editia speciala :(

http://www.levski.bg/Levski/info/news/s ... _id=169212
mai contaza?

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 10 Feb 2007, 13:40

Baird a marcat la primul sau meci in acest an pentru Universitatea si se pare ca se simte foarte bine langa Njock , dar si cu Wobay in spate . Daca schimba legea asta stupida si baga 5 extra-comunitari in prima etapa ar trebui introdus langa Njock in prima echipa . In deplasare e un jucator f bun , dar acasa ....

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 10 Feb 2007, 13:52

cos22min scrie:Baird a marcat la primul sau meci in acest an pentru Universitatea si se pare ca se simte foarte bine langa Njock , dar si cu Wobay in spate . Daca schimba legea asta stupida si baga 5 extra-comunitari in prima etapa ar trebui introdus langa Njock in prima echipa . In deplasare e un jucator f bun , dar acasa ....
Noi oricum jucam numai in deplasare in primele 5 meciuri. :-(

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 10 Feb 2007, 13:54

alex.p scrie:
cos22min scrie:Baird a marcat la primul sau meci in acest an pentru Universitatea si se pare ca se simte foarte bine langa Njock , dar si cu Wobay in spate . Daca schimba legea asta stupida si baga 5 extra-comunitari in prima etapa ar trebui introdus langa Njock in prima echipa . In deplasare e un jucator f bun , dar acasa ....
Noi oricum jucam numai in deplasare in primele 5 meciuri. :-(
daca s-ar contoriza si puctajul la adevar ca fiind meciul jucat in deplasare o sa urcam foarte mult in acest clasament
Forza STIINTA

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 10 Feb 2007, 14:03

Sa castigam noi si sa strangem puncte si ......ne refacem noi si adevarul o:

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 10 Feb 2007, 21:03

noi jucam cu rilski,cfr cluj joaca cu levski ( 2-2 ) !

Închis