[Amical]Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 17 Feb 2007, 22:25

Ce meci, ce frig, ce spectacol!
Am luat un frig de zile mari, dar nu regret nici macar o clipa "efortul" de a sta in gerul ala! Echipa a facut un meci superb, dupa parerea mea Wobay fiind omul meciului - pase de mare finete, viteza, precizie, siguranta, jucator ce sa mai...! Wobay+N`Jock = trupa de shock! De ce sa nu spunem ca si apararea s-a descurcat foarte bine; am vazut un joc caracteristic pentru Mitchell si Ciuca, un joc caracterizat de precizie si determinare! N`Jock se descurca super, iar Wobay ii da pase perfecte! Am mai remarcat un-doi'urile dintre Wobay si Saceanu, foarte frumos! Mijlocul s-a descurcat de asemenea super, multe mingi fiind recuperate de ei, ne mai ajungand la aparatori. Baird, atat cat a jucat a mers bine; cum il stiti: fuga+pressing!
Atmosfera frumoasa, si avand in vedere conditiile, a fost ceva lume! Ne-am intalnit mai multi de pe Craiova-Maxima, dar nu numai: Ionut_Blue_Lion, baggio, Ultrase, Navarro, TIBI, Dan si sa ma scuze cei pe care i-am uitat!
Meci frumos, la sfarsitul caruia cateva zeci-o suta de spectatori au sarit in teren, au urmat echipa in turul de onoare, de parca luasem si ultimul trofeu care ne lipsea! :laughing: Oricum, bucuria a fost mare pentru toata lumea!
FORZA STIINTA! ucv

PS. Poli n-a suflat! o:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 17 Feb 2007, 22:32

Frumos meci facut de baietzi! o: Marea europoli n-a aratat nimic asta seara.Am fost peste ei din toate punctele de vedere.Wobay e un jucator fantastic, NJock se pricepe sa o bage in atze.Ar fi ideal sa ne mentzinem in aceeasi forma si in campionat.Pana atunci....sa ramanem cu picioarele pe pamant...si....munca in continuare! o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 17 Feb 2007, 23:14

Craiova a jucat azi exemplar, daca vom juca tot asa o sa strangem multe puncte de acum incolo. Woobay este superfotbalist,Njock mai rateaza dar e bine ca isi creeaza ocazii si inscrie aproape in fiecare meci.
Multa multa :-x lui Karamyan care dupa eliminare a dat cu picioru si a rupt banca de rezerve si apoi a aratat m...e spre tribuna.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 17 Feb 2007, 23:18

haxor scrie:Craiova a jucat azi exemplar, daca vom juca tot asa o sa strangem multe puncte de acum incolo. Woobay este superfotbalist,Njock mai rateaza dar e bine ca isi creeaza ocazii si inscrie aproape in fiecare meci.
Multa multa :-x lui Karamyan care dupa eliminare a dat cu picioru si a rupt banca de rezerve si apoi a aratat m...e spre tribuna.
mda...pacat ca-l ocolira pietrele alea.... :laughing:
AdrianR scrie:lasa vere, ca o sa vina si ziua aia in care nu va mai raspunde clubul pt actiunile lor, or sa raspunda singuri :laughing: :laughing: :laughing:
Off...parca-l auzii pe tata~! :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 17 Feb 2007, 23:19

cine da cu petarde plateste amenzi. eu nu vad care e problema :lol:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 17 Feb 2007, 23:19

web_star scrie:
haxor scrie:Craiova a jucat azi exemplar, daca vom juca tot asa o sa strangem multe puncte de acum incolo. Woobay este superfotbalist,Njock mai rateaza dar e bine ca isi creeaza ocazii si inscrie aproape in fiecare meci.
Multa multa :-x lui Karamyan care dupa eliminare a dat cu picioru si a rupt banca de rezerve si apoi a aratat m...e spre tribuna.
mda...pacat ca-l ocolira pietrele alea.... :laughing:
si monezile si pacat ca nu avu tupeu sa plece spre vestiare din tunel ca ii fu frica de niste copilashi care il asteaptau sa il "spele" putin! :laughing: :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 17 Feb 2007, 23:27

BluBoy scrie:cine da cu petarde plateste amenzi. eu nu vad care e problema :lol:
azi au dat cei din capillati vreo 3 parca inainte sa inceapa meciu :)(

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 17 Feb 2007, 23:28

cos22min scrie:
BluBoy scrie:cine da cu petarde plateste amenzi. eu nu vad care e problema :lol:
azi au dat cei din capillati vreo 3 parca inainte sa inceapa meciu :)(
imi placu foarte mult cum se auzira cu stadionul mai mult gol! :laughing: :laughing: big booom! o:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 17 Feb 2007, 23:34

Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Posec
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 9
Membru din: 21 Mar 2005, 15:57

Mesaj de Posec » 17 Feb 2007, 23:39

Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Forza Viola!!! Timisoara - teritoriu alb - violet!!!!!!!

JustME

Mesaj de JustME » 17 Feb 2007, 23:40

frumos meci .. frumoasa atmosfera desi a fost suuuuper frig .. baietii s-au miscat exemplar astazi .. wobay si n`jock au facut ce au vrut cu fundasii timisoreni .. pacat cu arbitrii aia care ne-au anulat total aiurea 2 goluri .. dar asta e .. n-are nimic .. important este ca jocul echipei merge .. poli n-a miscat azi in fata Stiintei !!


:-x :-x lu` karamyan (sau cum draq il cheama .. oricum un anonim pe teren)

ucv
Last edited by JustME on 18 Feb 2007, 00:17, edited 3 times in total.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 17 Feb 2007, 23:42

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Si din cauza unora ca tine Timisoara pierde muult! Pentru ca tu, din simplul motiv ca esti timisorean, te crezi mai inteligent decat media! N-aveam nimic cu Timisoara, dar dupa mai multe faze in care unii se cred "mai vestici" decat sunt...repet UNII!Pacat...daca esti asa corect, recunoaste ca Poli a jucat de tot rahatul asta seara si gata! o:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 17 Feb 2007, 23:43

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Mai bine te-ar preocupa civilizatia si inteligenta lui Karamian care a aratat _I_ unei tribune intregi.In rest...nu ne mai tine tu noua lectii de morala.Imaginea tribunelor voastre care ne-au strigat B-ul in anul in care am cazut, desi cu un an in urma va ajutasem cand va era lumea mai draga, nu-ti da dreptul sa ne tzii noua lectii de morala.Vedeti-va de jocul echipei voastre, care se vede clar ca nu merge si lasa-ne pe noi!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

archaeus
membru
membru
Mesaje: 149
Membru din: 07 Dec 2004, 15:43

Mesaj de archaeus » 17 Feb 2007, 23:47

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Din pacate omu' are dreptate. Pe unde ne-au prins ne-au cam batut iar azi a fost doar un amical. In oficiale conteaza sa-i batem, ca atunci e pe puncte si pe bani.
Cu ce nu sunt de acord:
ati aruncat cu pietre in jucatori
Nu uita ce s-a intamplat la meciul vostru cu UTA, cand "vestul" din voi si-a aratat adevarata fata. Daca ti un jucator de la echipa adversa iti arata m00ie, il aplaudai ca la 1-8? Nu cred, asa ca nu mai fi lupul moralist o:

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 17 Feb 2007, 23:48

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
bai suporter care moflaie tastele in gura daca nu ai fost dc vb aiure ma?? ce voiai sa-l pupam pe ala venbit din tiganie dupa ce ne-a arata degetu mijlociu!? suporterii timisoreni cred ca ar fi luat si un buchet de flori pentru un jucator al craiovei care v-ar fi aratat :-x !
bai copile daca la meciu cu rapid va prezentati in halu asta fara 3 nu scapati!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Închis