"U" Craiova - Rapid

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Rapid?

Poll ended at 02 Mar 2007, 09:51

Victorie
49
57%
Egal
29
34%
Pierdem
8
9%
 
Total votes: 86

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 05 Mar 2007, 18:54

Ei au fost cam asa:

Imagine

Noi am fost cam asa:

Imagine

Trageti voi concluziile.

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 05 Mar 2007, 19:06

nu mai ai?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 05 Mar 2007, 19:11

alex_zamfira scrie:nu mai ai?
In 5 minute vor fi toate in albumul foto, peste 50 ...

ozzy

Mesaj de ozzy » 05 Mar 2007, 19:35

Mihai_oltean scrie:Cata suferinta pe rrapidistii astia si ce mesaje de tarani prosti s-au gandit ei sa ne faca:
ca sunt tarani prosti nu te contrazice nimeni, insa mi se pare foarte interesant ca te gandisi tu sa ne pui noua pe forum mizeriile facute de suedezi in onoarea noastra...tinand cont ca ai si aparut chiar inaintea meciului, te anunt ca esti sub observatie :cool:

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 05 Mar 2007, 19:48

ozzy scrie:
Mihai_oltean scrie:Cata suferinta pe rrapidistii astia si ce mesaje de tarani prosti s-au gandit ei sa ne faca:
ca sunt tarani prosti nu te contrazice nimeni, insa mi se pare foarte interesant ca te gandisi tu sa ne pui noua pe forum mizeriile facute de suedezi in onoarea noastra...tinand cont ca ai si aparut chiar inaintea meciului, te anunt ca esti sub observatie :cool:
si din 13 mesaje 10 sunt cu stiri de pe site`ul rapizilor. :laughing:

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 05 Mar 2007, 19:49

nyk_sorin scrie:
ozzy scrie:
Mihai_oltean scrie:Cata suferinta pe rrapidistii astia si ce mesaje de tarani prosti s-au gandit ei sa ne faca:
ca sunt tarani prosti nu te contrazice nimeni, insa mi se pare foarte interesant ca te gandisi tu sa ne pui noua pe forum mizeriile facute de suedezi in onoarea noastra...tinand cont ca ai si aparut chiar inaintea meciului, te anunt ca esti sub observatie :cool:
si din 13 mesaje 10 sunt cu stiri de pe site`ul rapizilor. :laughing:
"da` polis iz uacing him"! :laughing:

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 05 Mar 2007, 20:00

web_star scrie:
nyk_sorin scrie:
ozzy scrie:
ca sunt tarani prosti nu te contrazice nimeni, insa mi se pare foarte interesant ca te gandisi tu sa ne pui noua pe forum mizeriile facute de suedezi in onoarea noastra...tinand cont ca ai si aparut chiar inaintea meciului, te anunt ca esti sub observatie :cool:
si din 13 mesaje 10 sunt cu stiri de pe site`ul rapizilor. :laughing:
"da` polis iz uacing him"! :laughing:
La detectorul de minciuni cu el.
Intrebare cheie : numeste cel putin 10 grupari din peluza sud. :laughing: :laughing: Sau hai, macar 7,8 acolo. :lol:

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 05 Mar 2007, 22:21

ozzy scrie:
Mihai_oltean scrie:Cata suferinta pe rrapidistii astia si ce mesaje de tarani prosti s-au gandit ei sa ne faca:
ca sunt tarani prosti nu te contrazice nimeni, insa mi se pare foarte interesant ca te gandisi tu sa ne pui noua pe forum mizeriile facute de suedezi in onoarea noastra...tinand cont ca ai si aparut chiar inaintea meciului, te anunt ca esti sub observatie :cool:
Asa-l cheama, nu e oltean, ca aveam si io un coleg in scoala pe care-l chema Oltean si era din Blaj. :)(
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 06 Mar 2007, 15:10

Constantin Zotta: "Ganea nu l-a lovit pe Baird. Astea-s oltenisme"
2007-03-06 13:39:00

Desi fotbalistul Craiovei, Michael Baird, sustine a fost lovit cu capul in gura de catre Ionel Ganea in pauza meciului Universitatea - Rapid, Constantin Zotta, presedintele clubului giulestean, neaga acuzatiile, conform siteului kickeronline.

"Ganea nu a facut nimic. Nu avem de ce sa-l amendam. Nici observatorul partidei, nici arbitrii nu au vazut nimic. Numai oltenii au vazut. Ei vad multe si spun multe. Astea-s oltenisme“, a declarat oficialul Rapidului
sa mor eu de nu l-am vazut cand se dadea cu gura de balustrada... s-a chinuit ceva pana si-a spart buza :(
tiganii tot tigani :-x
Forza STIINTA

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 06 Mar 2007, 23:53

Bals_Boy scrie:
Constantin Zotta: "Ganea nu l-a lovit pe Baird. Astea-s oltenisme"
2007-03-06 13:39:00

Desi fotbalistul Craiovei, Michael Baird, sustine a fost lovit cu capul in gura de catre Ionel Ganea in pauza meciului Universitatea - Rapid, Constantin Zotta, presedintele clubului giulestean, neaga acuzatiile, conform siteului kickeronline.

"Ganea nu a facut nimic. Nu avem de ce sa-l amendam. Nici observatorul partidei, nici arbitrii nu au vazut nimic. Numai oltenii au vazut. Ei vad multe si spun multe. Astea-s oltenisme“, a declarat oficialul Rapidului
sa mor eu de nu l-am vazut cand se dadea cu gura de balustrada... s-a chinuit ceva pana si-a spart buza :(
tiganii tot tigani :-x
pai cum poti sa spui ca n-a facut nimic cand nimeni nu l-a vazut?!!!! :o

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 07 Mar 2007, 16:32

cred ca lu baird i-au spart gura M.I.B. de-l bantuie si pe che
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 07 Mar 2007, 17:25

BluBoy scrie:cred ca lu baird i-au spart gura M.I.B. de-l bantuie si pe che
:)(

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 07 Mar 2007, 17:33

BluBoy scrie:cred ca lu baird i-au spart gura M.I.B. de-l bantuie si pe che
:laughing: :laughing: :laughing:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 23 Mar 2007, 17:03

a spus cineva pe aici ca rica raducanu e singurul rapidist simpatic!:0

as aduga eu si pe Mitica Popescu si Florian Pitis!. o: :)( .poate mai sunt si altii!

Închis