Poli Iasi - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Iasul ?!

Castigam
48
65%
Egal
14
19%
Pierdem
12
16%
 
Total votes: 74

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 01 Apr 2007, 23:19

U Craiova scrie:Nu este vorba de cauze si efecte. Este vorba de coincidente prea mari.

Atunci cand ati decis sa-i faceti o nedreptate personajului in cauza ati declansat niste stari de spirit negative. Si acum toate aceste lucruri s-au intors impotriva echipei.

Nu va imaginati ca Che Guevara este nesemnificativ in orasul Craiova.

In orice caz: atunci cand faci cuiva ceva rau nu te astepta sa iti raspunda Dumnezeu prin lucruri care sa te faca fericit. Exista o lege a compensatiei.
mai taci in [****] ca esti praf. du-te draq de aci ca asta e cea mai tare gluma de 1 aprilie :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: puteai draq sa zici si tu o chestia ca asta inainte sa mananc si eu, ca asa eram sigur ca nu o sa ma mai doara burta in halu asta. pralea, esti la top rusinica. mai grav ar fi sa crezi in ceea ce zici. dar nu m-ar mira sa existi pe forum ca o copie a celui pe care il iubesti. gay-iso comunista :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

ozzy

Mesaj de ozzy » 02 Apr 2007, 08:09

Am vorbit aseara cu Mititelu. Mi-a zis ca nu e nicio coincidenta, pur si simplu echipa protesteaza prin aceste rezultate fata de decizia noastra de a-l bana pe Che Geuvara. L-am intrebat pe Miti: "esti constient ca in felul asta puteti ajunge in B?" si el mi-a raspuns: "da, si va fi numai vina voastra , a moderatorilor"

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 02 Apr 2007, 08:30

CheGuevara BLOG scrie: Politehnica Timisoara - Universitatea Craiova 1-1
Universitatea Craiova made a new draw official game. Our team was: Bornescu - Săceanu, Ciucă, Mitchell, Rose - Costea I (’83 Gârlă), Stoica, Wobay (’90 Gărgălie), Velcovici - Dina, Njock (’90 Baird) [...] The goal of Universitatea Craiova was scored by Florin Costea in the 44th minute. Politehnica Iasi scored in the 88th minute from a penalty kick. Universitatea Craiova played from the 38th minute with 10 players on the field. Joshua Rose get a red card and will miss in the next game.
Comandante de ce dezinformezi bre publicul? :laughing:

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 02 Apr 2007, 12:09

ozzy scrie:Am vorbit aseara cu Mititelu. Mi-a zis ca nu e nicio coincidenta, pur si simplu echipa protesteaza prin aceste rezultate fata de decizia noastra de a-l bana pe Che Geuvara. L-am intrebat pe Miti: "esti constient ca in felul asta puteti ajunge in B?" si el mi-a raspuns: "da, si va fi numai vina voastra , a moderatorilor"
:laughing: :laughing: :laughing: super tare

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 02 Apr 2007, 12:41

U Craiova scrie:Eu nu as face niciodata asta.

Dar nu ar fi rau sa-l intrebati pe Che care este parerea lui despre asta.
bai berbecule...du-te ba la doctor!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 03 Apr 2007, 02:21

CheGuevara BLOG scrie: Politehnica Timisoara - Universitatea Craiova 1-1
Universitatea Craiova made a new draw official game. Our team was: Bornescu - Săceanu, Ciucă, Mitchell, Rose - Costea I (’83 Gârlă), Stoica, Wobay (’90 Gărgălie), Velcovici - Dina, Njock (’90 Baird) [...] The goal of Universitatea Craiova was scored by Florin Costea in the 44th minute. Politehnica Iasi scored in the 88th minute from a penalty kick. Universitatea Craiova played from the 38th minute with 10 players on the field. Joshua Rose get a red card and will miss in the next game.
Si daca tot scrii in engleza..macar scrie si tu corect :)

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 03 Apr 2007, 20:26

Baieti , eu zic , parerea mea , ca sunteti rai cu batranul che. Este elementul care ne face pe toti sa nu ne plictisim. Isi imagineaza cineva forumul asta fara che?? Este ca si cum ai zice tvr fara andreea marin , sau pd fara basescu. Chiar daca mai sare el calul cateodata , mai mereu , este simpatic in felul lui. Pe mine ma distreaza total , si un post "reusit" al lui che ma face sa rad pana la lacrimi.
Che , tine-o tot asa, nu te lasa!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 03 Apr 2007, 21:04

Interu scrie:Baieti , eu zic , parerea mea , ca sunteti rai cu batranul che. Este elementul care ne face pe toti sa nu ne plictisim. Isi imagineaza cineva forumul asta fara che?? Este ca si cum ai zice tvr fara andreea marin , sau pd fara basescu. Chiar daca mai sare el calul cateodata , mai mereu , este simpatic in felul lui. Pe mine ma distreaza total , si un post "reusit" al lui che ma face sa rad pana la lacrimi.
Che , tine-o tot asa, nu te lasa!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pai si ce, nu e el in continuare pe forum? :-)

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 03 Apr 2007, 21:48

U Craiova scrie:Imi place ca sunteti atat de on topic toti............
iar te bagi ca musca`n lapte?

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 03 Apr 2007, 22:19

din superstitie am decis sa votez dupa meci; acum votai egal si va sfatuiesc pe cei care nu ati votat sa o votati egal, veti castiga marele premiu :)(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 03 Apr 2007, 22:27

U Craiova scrie:Din superstitie v-as sugera sa luati in considerare reprimirea lui Che Guevara pe forum.
n-ai decat sa-ti schimbi numele pt ca cele 15.000 de mesaje nu le mai primesti :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 03 Apr 2007, 22:28

AdrianR scrie:
U Craiova scrie:Din superstitie v-as sugera sa luati in considerare reprimirea lui Che Guevara pe forum.
n-ai decat sa-ti schimbi numele pt ca cele 15.000 de mesaje nu le mai primesti :-)
Nicio problema ... Intr-o luna le reface ... :)(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 03 Apr 2007, 22:38

totusi cand ma gandesc, sau mai bine zis, imi reamintesc de meciul asta, as fi fost super multumit cu un egal dupa ce a fost dat afara Rose (asta prin min. 30). Acuma, chiar la cateva zile dupa meci, tot imi e ciuda ca nu i-am fript pe sarmari. :-(

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 03 Apr 2007, 23:09

U Craiova scrie:Din superstitie v-as sugera sa luati in considerare reprimirea lui Che Guevara pe forum.
:laughing: :laughing: si marmota se dadea pe gheata, si se freca pe tsatsa! :laughing:

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 03 Apr 2007, 23:11

ionut va spune ca sunteti off`topic! :)( :laughing: :laughing:

Închis