Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu CFR Cluj?

Poll ended at 08 Apr 2007, 12:14

Victorie
36
50%
Egal
23
32%
Infrangere
13
18%
 
Total votes: 72

Oana CFR

Mesaj de Oana CFR » 07 Apr 2007, 16:55

imi inchipui=))

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 07 Apr 2007, 17:16

Atât am putut cu echipa momentului, asta ne este valoarea deocamdată. Trebuie să ne păstrăm luciditatea, noi la prima victorie ne visăm în UEFA sau Intertoto şi la prima înfrângere ne vedem din nou în B. Avem nevoie de atacanţi veritabili, nu de surogate de 2 bani.
Din păcate Woobay scade în ochii mei de la meci la meci. Cum are mingea la picior se duce glonţ cu ea în tuşă unde o pierde invariabil sau se bagă în situaţii fără ieşire. Dina ăla e un nesimţit şi jumătate, nu aleargă mai deloc
Am citit aproape tot topicul şi cele mai pertinente analize au fost ale lui Păcală, Ozzy, Bluboy, Archaeus, Manex. La categoria super-optimişti îi poţi trece pe DarkComy, Livius. Mai sunt ăia isterici care se recunosc foarte uşor după disperarea nedisimulată şi, nu în ultimul rând, cei comici (ăia care îl plâng sunt penibilii) care cred că N'Jock trebuia introdus în primul unsprezece.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 07 Apr 2007, 17:52

|Alb-Albastru| scrie:
Oana CFR scrie:mnda..:D bv craiova...aveti un stadion ff frumos...galerie f frumoasa...echipa...a jucat bine..dar aste este..VICTORIA A FOST A NOASTRA:d ..chiar mia placut la craiova...!!
Daca ai fi venit la noi in peluza, ai fi plecat cu amintiri si mai placute :)(
`al naibilui tu sa fii... :laughing:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 07 Apr 2007, 18:16

Oana CFR scrie:imi inchipui=))
Deocamdata inchina-te ca ai ajuns pe singurul stadion din tara care isi sustine echipa indiferent de patron, fotbalisti si rezultate. n-ai sa mai vezi asa ceva in tara noastra. la anul poate ne vedem la un meci universitatea craiova - universitatea cluj. suporterii cameleonici zboara dintr-un pom in altul
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 07 Apr 2007, 18:18

BluBoy scrie:
Oana CFR scrie:imi inchipui=))
Deocamdata inchina-te ca ai ajuns pe singurul stadion din tara care isi sustine echipa indiferent de patron, fotbalisti si rezultate. n-ai sa mai vezi asa ceva in tara noastra. la anul poate ne vedem la un meci universitatea craiova - universitatea cluj. suporterii cameleonici zboara dintr-un pom in altul
lasa ma fata in pace...ce e treaba ta ce face ea? :-D :-D

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 07 Apr 2007, 18:29

pai vreau sa ma apuc sa am rezulate, sa fac echipa super-tare de bluboys si sa incepem sa batem tot. poate o sa devina si suportera mea. vreo fanatica dupa bluboy
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 07 Apr 2007, 18:59

Perspico scrie:Atât am putut cu echipa momentului, asta ne este valoarea deocamdată. Trebuie să ne păstrăm luciditatea, noi la prima victorie ne visăm în UEFA sau Intertoto şi la prima înfrângere ne vedem din nou în B. Avem nevoie de atacanţi veritabili, nu de surogate de 2 bani.
Din păcate Woobay scade în ochii mei de la meci la meci. Cum are mingea la picior se duce glonţ cu ea în tuşă unde o pierde invariabil sau se bagă în situaţii fără ieşire. Dina ăla e un nesimţit şi jumătate, nu aleargă mai deloc
Am citit aproape tot topicul şi cele mai pertinente analize au fost ale lui Păcală, Ozzy, Bluboy, Archaeus, Manex. La categoria super-optimişti îi poţi trece pe DarkComy, Livius. Mai sunt ăia isterici care se recunosc foarte uşor după disperarea nedisimulată şi, nu în ultimul rând, cei comici (ăia care îl plâng sunt penibilii) care cred că N'Jock trebuia introdus în primul unsprezece.
eu doar am incredere in actuala echipa a Craiovei, atata tot. N-am spus ca suntem vreo mare echipa, dar cred ca putem deveni una buna.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 07 Apr 2007, 19:42

in acest moment era greu sa castigam!!...putina rabdare!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 07 Apr 2007, 19:43

Poze de la meci:
Imagine

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 07 Apr 2007, 19:50

frumoase!!...merci!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 07 Apr 2007, 19:56

Singuru lucru bun care a ramas dupa meciu asta, este faptul k gruparile au stat impreuna in Sud, si parca s`a cantat mai bine si mai organizat fata de obicei ucv

|Alb-Albastru|

Mesaj de |Alb-Albastru| » 07 Apr 2007, 19:58

web_star scrie:
|Alb-Albastru| scrie:
Oana CFR scrie:mnda..:D bv craiova...aveti un stadion ff frumos...galerie f frumoasa...echipa...a jucat bine..dar aste este..VICTORIA A FOST A NOASTRA:d ..chiar mia placut la craiova...!!
Daca ai fi venit la noi in peluza, ai fi plecat cu amintiri si mai placute :)(
`al naibilui tu sa fii... :laughing:
Tizule, care`i treaba ?? Ai ceva impotriva, sau nu te`ai fi purtat bine cu oaspetele nostru de sex feminin ? :)(

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 07 Apr 2007, 20:50

gothico scrie:
lordliv scrie:astia ,care stau in bucuresti ,si au vazut meciul pe antena 1 ,si care se dau mari suporteri ai craiovei,sufera de acelasi sindrom : au vazut un arbitraj perfect!

mai curand prefect,ca tot va zbura din functie,cat de curand vremelnicul giugea!
auzi bai, fiul lu' Mama Omida, ghiocul te-a mintit ca as fi vazut eu meciul la Antena 1. Am facut drumul Buc.-Craiova pe un trafic infernal, mancand 2 sandviciuri in masina, ca sa vad echipa si acum trebuie sa suport dispretul tau penibil de "patriot" local. N-ar fi mai bine sa fii tu baiat cuminte? Am inteles, tu crezi ca te-a furat Tudor. E nasol daca asta pricepi tu din joc, dar eu nu ti-am dat cu tifla. Ai si tu dreptul la viata...
nu ma intereseaza parerea unui aurolac,chiar daca este si suporter al stiintei!
tudor nu trebuia sa l elimine pe stoica!

ozzy

Mesaj de ozzy » 07 Apr 2007, 20:57

vad ca nu te potolesti...

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 07 Apr 2007, 21:07

mah e pastele, ce naiba...

Închis