"U" Craiova - Unirea Urziceni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Unirea ?

Poll ended at 21 Apr 2007, 21:45

Victorie
38
47%
Egal
7
9%
Pierdem
36
44%
 
Total votes: 81

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 22 Apr 2007, 21:38

stuparu_alexandru scrie::laughing: :laughing: :laughing: weeeeeb !!! tre sa-i dam o bere lu` Doryn ca a pus pozele cu noi :laughing:
:laughing: :laughing:

viola_timisoara

Mesaj de viola_timisoara » 22 Apr 2007, 22:00

CE ZICETI DE BLATUL DE LA TIMISOARA ??????????????? ASTEPTAM SCUZELE VOASTRE

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 22 Apr 2007, 22:05

viola_timisoara scrie:CE ZICETI DE BLATUL DE LA TIMISOARA ??????????????? ASTEPTAM SCUZELE VOASTRE
primira-ti ba scuze. si nu v-a acuzat nimeni de pe forum de blat, asa ca mai usor.felicitari pt victorie.

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 22 Apr 2007, 22:05

cristescu si cerut deja scuze
citeste pe gsp
noi iara nu am zis nimic
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

viola_timisoara

Mesaj de viola_timisoara » 22 Apr 2007, 22:47

nyk_sorin scrie:
viola_timisoara scrie:CE ZICETI DE BLATUL DE LA TIMISOARA ??????????????? ASTEPTAM SCUZELE VOASTRE
primira-ti ba scuze. si nu v-a acuzat nimeni de pe forum de blat, asa ca mai usor.felicitari pt victorie.
AU FOST SI PE FORUM, DAR SE PARE CA NU EXISTA DREPTUL LA EXPRIMARE LA VOI PE FORUM, SI DREPT URMARE AU FOST STERSE POSTARILE, PROBABIL CUM VOR FI SI ACESTEA.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 22 Apr 2007, 22:51

mai calmeaza-te si tu man....

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 22 Apr 2007, 23:12

Filmulete cu jandarmi si galerie Imagine

Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2007, 23:26

ba vere cei care dati dreptate jandarmeriei si o ardeti cu scuze patetice ca ce ar trebui sa faca galeria in sus si in jos. cu ce drept ma da ba pe mine :bad: ala de mititelu afara de pe stadion. platesc si am dreptul sa contest ce se intampla sau sa incurajez daca imi convine. sa faca in pizzzzzda ma-sii bilete doar pentru cei care aplauda ca niste zombie si sa ma lase draq in pace. sunteti la fel de comunisti in gandire ca si cei care ne-au dat ieri afara.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 22 Apr 2007, 23:36

mai gasi eu 2 :




manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 23 Apr 2007, 00:38

nu am vazut meciul, ci sor rezumatul . penibil joc. se pare ca mai am parte de inca o dezamagire:ciuca. nu am vazut interventiile sale ratate, insa va cred pe cuvint. :-) . sintem in galetusa. in galeata vom fi daca nu batem in urmatoarele meciuri si mai ales miercuri. cu alergatul prin oras dupa baieti cu fulare....parca ma vad in caracal, prin 92-95, cind ne alergau boldenii(taranii caracaleni) prin oras, ca aveam parul lung. asta sigur a fost un ordin. nu cred ca ciuca si pe care i-ati vazut ca au trintit meciul , chiar asta vor sa faca. cred ca sint doar iesiti total din forma. ca daca era sa il trinteasca, faceau un fault in careu in min 90 si era gata meciul. cred ca doar atit pot ei. cel putin acum. e grav ce s-a intimplat cu galeria, si cred ca echipa nu va mai beneficia de sprijin in meciurile urmatoare. vor fi doar cei de la tribuna a doua, insa ca sa ajunga sa strige ei ar trebui faze de poarta, goluri, spectacol. ori....nu cred ca vom mai vedea asa ceva curind pe oblemenco. nu atit timp cit toate mingiile trec peste mijlocul terenului, direct spre virf. asta nu e fotbal. o joc de noroc. inca o data mai sper ca de miine se vor linisti apele si ca facem un joc bun miercuri.
Am zis!!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 23 Apr 2007, 16:47

stuparu_alexandru scrie::laughing: :laughing: :laughing: weeeeeb !!! tre sa-i dam o bere lu` Doryn ca a pus pozele cu noi :laughing:
asta ca sa vada toti utilizatorii de aici cum il injurati voi pe arheologu'

afara cu voi din peluza :)(

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 23 Apr 2007, 17:25

DoRyN scrie:
stuparu_alexandru scrie::laughing: :laughing: :laughing: weeeeeb !!! tre sa-i dam o bere lu` Doryn ca a pus pozele cu noi :laughing:
asta ca sa vada toti utilizatorii de aici cum il injurati voi pe arheologu'

afara cu voi din peluza :)(
se vede dupa fata mea de huligan! :laughing: :laughing:
in fazele alea dansam pe "Oltenia eterna TerraNova"...se vede cat de cuprins de fenomen eram o: ucv

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 23 Apr 2007, 19:31


Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 23 Apr 2007, 20:43

ew scrie:
ssebastyano scrie:
ew scrie:
cine nu a fost...

care aveau fulare la gat erau arestati.
care mergeau in grupuri erau arestati.

daca faceau razii in centru sa ii prinda pe cei cu fulare...intrau dupa tine in bar si arestau.

**** mititelu si jandarmeriei
imi e cam greu sa cred...dar daca e asa cum spui tu e grav.se incalca garv legea si chiar drepturile omului.Daca nu i-au arestat in stadion sau in jurul acestiua adio...Dar daca au intrat dupa suporteri in baruri e deja mult prea mult
ova crede-ma ca tot ce-am zis e adevarat. trimite-mi pe privat id tau de mess ca nu-l mai am.
noroc k n-am dekt 14 ani, eram cu inca 2 si aveam steagurile in mana (poate ne-ai vazut si pe stadion), mergeam spe casa cand 2 masini pline cu maimutoi s-au oprit si au zis k dak in 5 min ne mai vad in jurul stadionului ne ia ca pe toti ceilalti si ne ia la [cenzurat] si ne dau amenda.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 23 Apr 2007, 21:04

Demolator scrie:
ew scrie:
ssebastyano scrie:imi e cam greu sa cred...dar daca e asa cum spui tu e grav.se incalca garv legea si chiar drepturile omului.Daca nu i-au arestat in stadion sau in jurul acestiua adio...Dar daca au intrat dupa suporteri in baruri e deja mult prea mult
ova crede-ma ca tot ce-am zis e adevarat. trimite-mi pe privat id tau de mess ca nu-l mai am.
noroc k n-am dekt 14 ani, eram cu inca 2 si aveam steagurile in mana (poate ne-ai vazut si pe stadion), mergeam spe casa cand 2 masini pline cu maimutoi s-au oprit si au zis k dak in 5 min ne mai vad in jurul stadionului ne ia ca pe toti ceilalti si ne ia la [cenzurat] si ne dau amenda.

eu nu am prins bilet la peluza dar eram foarte aproape sa intru .... m-am dus acolo cu inca 4 pr ( 1 luase bilet de la new york la peluza ) , iar noi luasem bilete la tribuna II ( ca la peluza nu am gasit ) si am incercat sa intram ... il vrajisem pe ala de la poarta sa ne lase sa intram.....si zice ala de la poarta "hai ma intrati , da-ti biletele " .... i-am dat biletele si sare un jandarm ... "daca nu aveti bilete aici nu intrati , duceti-va la stema ca acolo se vede mai bine " ..... si ne-am dus ce :eek: sa facem .....

si inca ceva ...... taran rau e mititelu asta , nici nu au rupt biletele la poarta , le-au oprit intregi sa le bage iar la meciu urmator :| :-x

Închis