"U" Craiova - Unirea Urziceni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Unirea ?

Poll ended at 21 Apr 2007, 21:45

Victorie
38
47%
Egal
7
9%
Pierdem
36
44%
 
Total votes: 81

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 23 Apr 2007, 21:27

Care erati cei care puneau mesajul cu Lutu? :)(
Imagine

Alte poze de la meci:
Imagine
Imagine
Imagine

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 23 Apr 2007, 21:31

@alex.p: am fost "nefericitu" care l-a prezentat la poarta, si i-a luat 5 minute jandarmului sa citeasca "Lutzinho"... :laughing:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Apr 2007, 22:05

web_star scrie:@alex.p: am fost "nefericitu" care l-a prezentat la poarta, si i-a luat 5 minute jandarmului sa citeasca "Lutzinho"... :laughing:

uite-ne si pe noi web :laughing: :laughing: exact de unde incep scaunele la sectoru` albastru...si in ce hal a ajuns stadionu` asta :o:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 23 Apr 2007, 22:08

stuparu_alexandru scrie:
web_star scrie:@alex.p: am fost "nefericitu" care l-a prezentat la poarta, si i-a luat 5 minute jandarmului sa citeasca "Lutzinho"... :laughing:

uite-ne si pe noi web :laughing: :laughing: exact de unde incep scaunele la sectoru` albastru...si in ce hal a ajuns stadionu` asta :o:
"starletii" :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 23 Apr 2007, 22:11

stuparu_alexandru scrie:
web_star scrie:@alex.p: am fost "nefericitu" care l-a prezentat la poarta, si i-a luat 5 minute jandarmului sa citeasca "Lutzinho"... :laughing:

uite-ne si pe noi web :laughing: :laughing: exact de unde incep scaunele la sectoru` albastru...si in ce hal a ajuns stadionu` asta :o:
In ce poza? Ca mai am cateva, dar nu le-am pus aici. Poate va gasesc in ele si vi le trimit.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 23 Apr 2007, 22:17

alex.p scrie:
stuparu_alexandru scrie:
web_star scrie:@alex.p: am fost "nefericitu" care l-a prezentat la poarta, si i-a luat 5 minute jandarmului sa citeasca "Lutzinho"... :laughing:

uite-ne si pe noi web :laughing: :laughing: exact de unde incep scaunele la sectoru` albastru...si in ce hal a ajuns stadionu` asta :o:
In ce poza? Ca mai am cateva, dar nu le-am pus aici. Poate va gasesc in ele si vi le trimit.
in prima,suntem aia din sectoru` ala albastru,cel mai distrus,aia doi :laughing: .oricum,a facut rost doryn de o poza cu noi doi,e in album
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 23 Apr 2007, 22:55

Imagine

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 23 Apr 2007, 23:38

Demolator scrie:noroc k n-am dekt 14 ani, eram cu inca 2 si aveam steagurile in mana (poate ne-ai vazut si pe stadion), mergeam spe casa cand 2 masini pline cu maimutoi s-au oprit si au zis k dak in 5 min ne mai vad in jurul stadionului ne ia ca pe toti ceilalti si ne ia la [cenzurat] si ne dau amenda.
pustiu, tu mai bine du-te la scoala...incurajeaza echipa si lasa-i pe cei mai capabili sa faca proteste pentru ca tu inca nu intelegi multe...
Rezuma-te la cantece si lasa injuraturile...

Închis