Pandurii - U. Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem la Targu-Jiu?

Poll ended at 05 Mai 2007, 17:56

Victorie
33
52%
Egal
14
22%
Infrangere
16
25%
 
Total votes: 63

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 08 Mai 2007, 12:39

*Coco* scrie:Ma la meciul cu Steaua mai toata Tribuna a II ii huiduiau :-)
Nu striga nimeni pe stadion steaua steaua decat copii de 13-14 ani...
Ce a fost Vineri cand a venit Stiinta nu o sa se mai intample cu alta echipa decat cu Criaova :-)
exact tribuna II care a sustinut cel mai mult craiova!

o:

si sa le-o dam la MU_E tuturor stiristilor si ''ziaristilor'' de [cenzurat] din bucale care tot ii dadeau cu ''isterie la tg jiu'' cand au jucat oile!

Blue_Zone
senior
senior
Mesaje: 369
Membru din: 28 Noi 2006, 21:23

Mesaj de Blue_Zone » 08 Mai 2007, 13:15

*Coco* scrie:Ma la meciul cu Steaua mai toata Tribuna a II ii huiduiau :-)
Nu striga nimeni pe stadion steaua steaua decat copii de 13-14 ani...
Ce a fost Vineri cand a venit Stiinta nu o sa se mai intample cu alta echipa decat cu Criaova :-)
da la meciu cu rapid din tg-jiu de ce se auzea mai des steaua-steaua decat tg-jiu tg-jiu????
Craiova Unica Iubire

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 08 Mai 2007, 15:11

mha dar pentru niste spurcati de stelisti nu trebuie sa atacati tot orasul...si spun asta din postura in care chiar nu am nicio treaba cu echipa pandurii...ba chiar nu-i prea inghit din cauza "galeriei" in care vezi scuzati cu fularele stelei la gat

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 08 Mai 2007, 16:51

Blue_Zone scrie:
da la meciu cu rapid din tg-jiu de ce se auzea mai des steaua-steaua decat tg-jiu tg-jiu????
Aia a fost dupa meciul lor din UEFA,si au strigat asa ca sa-i enerveze pe rapidisti.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 08 Mai 2007, 19:00

laurentiu91 scrie:
Blue_Zone scrie:
da la meciu cu rapid din tg-jiu de ce se auzea mai des steaua-steaua decat tg-jiu tg-jiu????
Aia a fost dupa meciul lor din UEFA,si au strigat asa ca sa-i enerveze pe rapidisti.
hai ma laurentiu,recunoaste ca sunteti toti stelisti :laughing: :laughing: :laughing: de ce continuati sa va certati pe chestia asta nu stiu,ca oricum s-a vazut clar ca toata lumea s-a bucurat dupa ce-am castigat la tg-jiu.atat in stadion,cat si in oras,era lumea la ferestre,aplauda,strigau craiova.asa ca lasati-o balta cu contrele astea inutile
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

blu3[no_vIc3]
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 13
Membru din: 05 Noi 2006, 00:14

Mesaj de blu3[no_vIc3] » 08 Mai 2007, 20:34

corect...TGJIU e inca a2a casa a STIINTEI..nu cred k va mai fii primita undeva k la tgjiu...la valcea au fost injurati in div b ...severinul e si ala mai mult spre steaua... ucv ucv
Tg-jiu e inca in OLTENIA!!!*uie celor kre au strigat contra stiintei!!

Andrei.Himself
senior
senior
Mesaje: 346
Membru din: 13 Aug 2006, 11:15

Mesaj de Andrei.Himself » 08 Mai 2007, 21:57

lasati-i ma sa isi vada de echipa lor. au si ei echipa acum, joaca in a, si ar fi bine daca cei mai tineri si-ar orienta atentia spre pandurii ci nu spre echipele bucurestene. cum noua nu ne convine sa vedem fani ai stelei in craiova, ii inteleg si pe ei sa aibe ceva cu noi... in fond si la urma urmei suntem "straini" in orasu lor. craiova e iubita de cei mai in varsta, care au apucat vremurile de glorie, tinerii tin cu echipele bucurestene si sustin pandurii.... cum am vazut pe un forum al caracalului "Fan FC Rapid/ Membru Ultras Front". apoooi... o ardem aiurea cu "suport your local team" dar avem pretentia ca noi sa fim iubiti in alte orase. felicitari celor care tin cu craiova si sunt din targu jiu, dar sincer ma lasa rece :)(
Imagine

Închis