Pandurii - U. Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem la Targu-Jiu?

Poll ended at 05 Mai 2007, 17:56

Victorie
33
52%
Egal
14
22%
Infrangere
16
25%
 
Total votes: 63

JustME

Mesaj de JustME » 06 Mai 2007, 19:22

U scrie:cel mai usor e sa comanzi pe banii altuia! adevaru e ca in afara de oferta lu mighty de atunci mai aveam o oferta de hibrid din partea primariei si lu netoiu! care varianta ai fi preferat-o?
esti tu sigur ca astea erau singurele variante ?!

si cand a plecat :-x netoiu :-x viitorul parea negru :-)

eu raman la parerea mea Universitatea Craiova nu va sta niciodata in jucatori, antrenori sau investitori !! Universitatea Craiova = suporteri .. dc nu erau suporterii echipa aceasta disparea de foarte mult timp .. a fost tinuta in viata de catre suporeri !!

atunci cand jucatorii, antrenorii si investitorii au dat bir cu fugitii suporterii au ramas langa echipa .. nu neg faptul ca Adrian Mititelu iubeste echipa, nu neg ca pune mult suflet si ca investeste o groaza de bani dar nu pot sa stau drepti si sa nu remarc niste greseli pe care le-a facut lovind in unii suporteri care nu aveau nimic de impartit cu persoana sa !!

p.s. eu nu vreau sa plece Adrian Mititelu de la echipa dar totush treaba sa este sa aiba grija de echipa nu sa se sicaneze cu x sau y din peluza !! :-)
Last edited by JustME on 06 Mai 2007, 19:48, edited 2 times in total.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 06 Mai 2007, 19:27

JustME scrie:
U scrie:cel mai usor e sa comanzi pe banii altuia! adevaru e ca in afara de oferta lu mighty de atunci mai aveam o oferta de hibrid din partea primariei si lu netoiu! care varianta ai fi preferat-o?
esti tu sigur ca astea erau singurele variante ?!

si cand a plecat :-x netoiu :-x viitorul parea negru :-)

eu raman la parerea mea Universitatea Craiova nu va sta niciodata in jucatori, antrenori sau investitori !! Universitatea Craiova = suporteri .. dc nu erau suporterii echipa aceasta disparea de foarte mult timp .. a fost tinuta in viata de catre suporeri !!

atunci cand jucatorii, antrenorii si investitorii au dat bir cu fugitii suporterii au ramas langa echipa .. nu neg faptul ca Adrian Mititelu iubeste echipa, nu neg ca pune mult suflet si ca investeste o groaza de bani dar nu pot sa stau drepti si sa nu remarc niste greseli pe care le-a facut lovind in unii suporteri care nu aveau nimic de impartit cu persoana sa !!
aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda o: o: o: o: o: o: o: o: o: aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 06 Mai 2007, 19:48

JustME scrie: eu raman la parerea mea Universitatea Craiova nu va sta niciodata in jucatori, antrenori sau investitori !! Universitatea Craiova = suporteri .. dc nu erau suporterii echipa aceasta disparea de foarte mult timp .. a fost tinuta in viata de catre suporeri !!
nu cred ca suporterii au tinut in viata echipa cand a retrogradat, cand am fost in B , sau chiar anu` asta.
daca am fi mai stat un an in B iti spun eu ca ajungeam in anonimat, la fel ca petrolul, sau altele.

nu vreau sa-i iau apararea lu` miti, am cam aceiasi parere ca si tine despre el, da` asta cu suporterii nu prea mai e valabila, daca n-am fi promovat din primul an nu stiu cati suporteri am mai fi avut....uita-te de ex. cati am fost in turul asta, abia ne strangeam 2-3 mii la meciuri, in A.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 06 Mai 2007, 19:50

Eu n-am zis ca nu trebuie injurat cand MERITA...am zis ca nu trebuie sa-i zici "pleaca" fara sa vii cu o alta varianta. Daca e asa cum ati zis voi si cum sunt si eu d'acord...Craiova = suporteri...atunci de ce injura lumea echipa si isi intorc spatele la jucatori???

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 06 Mai 2007, 20:25

eu imi pun o singura intrebare si atat: ce sentiment e mai puternic? dragostea fata de echipa sau ura fata de mititelu?

@praleo, ultras nu mai esti, samantar nu esti, acu te facusi aplaudici :)(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 06 Mai 2007, 20:44

nyk_sorin scrie:
JustME scrie: eu raman la parerea mea Universitatea Craiova nu va sta niciodata in jucatori, antrenori sau investitori !! Universitatea Craiova = suporteri .. dc nu erau suporterii echipa aceasta disparea de foarte mult timp .. a fost tinuta in viata de catre suporeri !!
nu cred ca suporterii au tinut in viata echipa cand a retrogradat, cand am fost in B , sau chiar anu` asta.
daca am fi mai stat un an in B iti spun eu ca ajungeam in anonimat, la fel ca petrolul, sau altele.

nu vreau sa-i iau apararea lu` miti, am cam aceiasi parere ca si tine despre el, da` asta cu suporterii nu prea mai e valabila, daca n-am fi promovat din primul an nu stiu cati suporteri am mai fi avut....uita-te de ex. cati am fost in turul asta, abia ne strangeam 2-3 mii la meciuri, in A.
sunt perfect de acord.
Just, in mare ai dreptate si tu dar eu nu gasesc motive atat de intemeiate incat sa-l injur ca la usa cortului si sa vreau sa plece. A facut f multe greseli, nu neg asta si mi-as dori un altfel de patron, dar...
In sfarsit, mi-as dori sa se termine cat mai repede acest scandal, pt ca in tensiune nu se va putea obtine nimic bun, niciodata.

ozzy

Mesaj de ozzy » 06 Mai 2007, 20:51

john100 scrie:"astia" au si ei dreptu la o opinie,nu? nu asta s-a strigat in peluza la meciul cu pandurii :libertate pt suporteri.S-au cei care nu-s de acord cu"suporterii" n-au voie sa-si spuna parerea??
Fiecare are o parere despre situatia actuala la echipa,buna ,rea e parerea fiecaruia si trebuie respectata.Asa cum eu respect ce scrie Ozzy ,Just si Bb acelasi lucru il cer si eu la randul meu sa-mi fie respectata parerea buna sau rea cum e ea.Multumesc!
Corect, eu unul nici nu am pus altfel problema o:

ozzy

Mesaj de ozzy » 06 Mai 2007, 20:55

FreakBoy scrie:eu imi pun o singura intrebare si atat: ce sentiment e mai puternic? dragostea fata de echipa sau ura fata de mititelu?
(
Mah Freak, eu nu ma razbun pe jucatori din cauza lui Mititelu. Eu cand ii injur pe jucatori ii injur pentru ceea ce fac sau nu fac pe teren, nu ca am ceva cu Mititelu
Da' ia intreaba-l pe Mititelu, pentru el ce sentiment e mai puternic: dragoste apentru echipa sau dorinta de a fi jupan la Universitatea, visul vietii lui?

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 06 Mai 2007, 21:36

Daca el a plans atunci...e clar ca dragostea lui e mai mare.

teo
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 03 Mai 2007, 09:55

Mesaj de teo » 06 Mai 2007, 22:26

dak ati fost la meci poate va recunoasteti pe aici


Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 06 Mai 2007, 22:33

teo scrie:dak ati fost la meci poate va recunoasteti pe aici

tu care erai teo?ala cu steagu? :)(

blu3[no_vIc3]
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 13
Membru din: 05 Noi 2006, 00:14

Mesaj de blu3[no_vIc3] » 06 Mai 2007, 22:35

o dam acum in lacrimogene...poate sa faca si teatru...nimeni nu stie ce e in mintea lui(dk are minte)desi cand s`a bagat in razboi cu suporterii nu cred k a avut....una peste alta...anul asta a fost un an de sacrificiu la toate capitolele...adik echipa nu a rupt gura targului cum ne anunta,ci am tremurat pana in ultimul moment(dar parca e mai frumos cang e greu)...la galerie nu ne`am ridicat tot timpul la adevaratul potential...ala de cea mai fierbinte peluza...si nici miti nu si`a terminat benii aia pe care ii are sau nu p transferuri...deja de la anul dk nu merg toate incep sa fie probleme...in rest ..victorie la mien in orash...ce`mi puteam dorii mai mult?! :)) :))
Tg-jiu e inca in OLTENIA!!!*uie celor kre au strigat contra stiintei!!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 07 Mai 2007, 09:52

cum sa fie ala cu steagu daca el a filmat ? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 07 Mai 2007, 11:39

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

teo
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 03 Mai 2007, 09:55

Mesaj de teo » 07 Mai 2007, 12:30

BluBoy scrie:cum sa fie ala cu steagu daca el a filmat ? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
nu am filmat io credeti ca pierdeam timpul degeaba :laughing:

Închis