U. Craiova - UTA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum vom incheia sezonul 2006-2007 ?

Poll ended at 24 Mai 2007, 09:55

Cu o victorie
50
88%
Cu un egal
4
7%
Infrangere
3
5%
 
Total votes: 57

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 24 Mai 2007, 21:00

keano scrie:
FreakBoy scrie:
keano scrie:Nici pe patronul echipei nu-l intereseaza ca tu vii la meci atata timp cat nu o sa-l injuri cand merge echipa prost sau ca nu aduce jucatori de valoare. Si asta o sa faci, o sa taci, pentru ca nu o sa ai de ales. O sa taci si o sa inghiti.
sa mor de nu m-ai bagat in ceata...
Peluza Sud nu mai e independenta de conducerea echipei... E mai clar acum? E ca si cum toata presa din Romania ar fi a partidului de guvernare, indiferent care e ala. Sezione a avut un mesaj in acest tur: "Independenta noastra= disperarea vostra". Se pare ca au ramas singurii in masura sa zica asta.
Parca mutarea celorlalte brigazi la NORD s-a facut tocmai fiindca au acuzat SEZIONE ULTRA' ca ar fi avut legaturi cu conducerea (vezi intalnirea de cateva ore dintre Charlie si Mititelu dupa meciul cu Urziceni) Acum...peste noapte...s-a intors totul la 180 de grade.SEZIONE e cea independenta fata de conducere si brigazile din NORD intoarse acum in SUD sunt cele care sunt pe mana cu conducerea clubului.Nu ti se pare nimic suspect?
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 24 Mai 2007, 21:10

deci intrebarea care ne framanta : de cine sunt platiti blondu si postasu ? :)(
eu nu cred ca s-au impacat cu miti...daca era asa sigur azi eso ar fi laudat "noua peluza"...si din ce vazui nu e deloc asa, chiar se lua putin de ei.

keano

Mesaj de keano » 24 Mai 2007, 21:25

Cei doi n-au fost niciodata certati cu mititelu. Scandalul inventat de la timisoara a fost doar sa ia ochii suporterilor si sa le dea un oarecare respect in randul celorlalti suporteri. Acum e liniste. Galeria e a lui mititelu.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 24 Mai 2007, 22:16

baggio scrie:
keano scrie:
FreakBoy scrie:sa mor de nu m-ai bagat in ceata...
Peluza Sud nu mai e independenta de conducerea echipei... E mai clar acum? E ca si cum toata presa din Romania ar fi a partidului de guvernare, indiferent care e ala. Sezione a avut un mesaj in acest tur: "Independenta noastra= disperarea vostra". Se pare ca au ramas singurii in masura sa zica asta.
Parca mutarea celorlalte brigazi la NORD s-a facut tocmai fiindca au acuzat SEZIONE ULTRA' ca ar fi avut legaturi cu conducerea (vezi intalnirea de cateva ore dintre Charlie si Mititelu dupa meciul cu Urziceni) Acum...peste noapte...s-a intors totul la 180 de grade.SEZIONE e cea independenta fata de conducere si brigazile din NORD intoarse acum in SUD sunt cele care sunt pe mana cu conducerea clubului.Nu ti se pare nimic suspect?
bravo baggio, nu am vrut sa ma bag in acest subiect mizerabil, dar meriti aplauze
ai spus lucrurilor pe nume
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 24 Mai 2007, 22:23

baggio scrie:
keano scrie:
FreakBoy scrie:sa mor de nu m-ai bagat in ceata...
Peluza Sud nu mai e independenta de conducerea echipei... E mai clar acum? E ca si cum toata presa din Romania ar fi a partidului de guvernare, indiferent care e ala. Sezione a avut un mesaj in acest tur: "Independenta noastra= disperarea vostra". Se pare ca au ramas singurii in masura sa zica asta.
Parca mutarea celorlalte brigazi la NORD s-a facut tocmai fiindca au acuzat SEZIONE ULTRA' ca ar fi avut legaturi cu conducerea (vezi intalnirea de cateva ore dintre Charlie si Mititelu dupa meciul cu Urziceni) Acum...peste noapte...s-a intors totul la 180 de grade.SEZIONE e cea independenta fata de conducere si brigazile din NORD intoarse acum in SUD sunt cele care sunt pe mana cu conducerea clubului.Nu ti se pare nimic suspect?
dupa meci, pe charlie stiu ca l-am vazut la sediul jandarmeriei sau cum s-o chema impreuna cu mine si cu multi altii cand am primit amenzi pt ca aveam fulare :-(
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 24 Mai 2007, 22:27

pe aia de le-a multumit conducerea de la statie pentru preluarea puterii i-ai intalnit la jandarmierie?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 24 Mai 2007, 22:33

Prepelita Rulzzz :lol:
Imagine

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 24 Mai 2007, 22:35

nr.zece scrie:pe aia de le-a multumit conducerea de la statie pentru preluarea puterii i-ai intalnit la jandarmierie?
nu inteleg
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 24 Mai 2007, 22:37

blondu si postasu erau acolo?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 24 Mai 2007, 22:38

da, erau;
caterinca maxima :)(
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 24 Mai 2007, 22:40

atunci de c au intors armele?
asta nu inteleg
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 24 Mai 2007, 23:21

iar o dam dupa colt...
keano, spune-i altcuiva ca scandalul a fost de ochii lumi... unul care te crede. Ma rog, o fi fost asta de la timisoara, dar nu veni sa-mi zici mie ca n-a fost scandal Mititelu vs Postasu ca altfel nu se chinuia sa faca scandal pe la majoritatea meciurilor...
Iar cu Sezione singura brigada necumparata :o . Pai greseala "fatala" a lui Charlie a fost ca s-a dus cu Toto sa negocieze cu Miti...nu stiu ce au negociat, dar au recunoscut ca au fost acolo! Si Sezione nu a fost indepartata fortat, eu stiu ca a fost somata sa renunte la Charlie si atat... nu stiu daca e bine sau e rau, o sa vedem cu timpul.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 24 Mai 2007, 23:24

Ba voi va auziti ce vorbiti ba?? :)( Unii ori sunteti tembeli ori sunteti jeguri ori sunteti cu mwia...Zau asa. :-)

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 24 Mai 2007, 23:29

Ruben Navarro scrie:Ba voi va auziti ce vorbiti ba?? :)( Unii ori sunteti tembeli ori sunteti jeguri ori sunteti cu mwia...Zau asa. :-)
nu e de alta dar isi schimba si avatarul sa-l luati in nume de rau :)(

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 24 Mai 2007, 23:40

Ruben Navarro scrie:Ba voi va auziti ce vorbiti ba?? :)( Unii ori sunteti tembeli ori sunteti jeguri ori sunteti cu mwia...Zau asa. :-)
corecteaza-ne daca gresim...
Vreau sa vad si eu draq scris odata pe fata, dar asa de-a dreptul ceva :o:

Închis