revista oficiala

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
alinutzu015
membru
membru
Mesaje: 170
Membru din: 01 Oct 2006, 21:36

revista oficiala

Mesaj de alinutzu015 » 08 Oct 2006, 11:00

mai fratilor .. de akum un an de knd s`a realizat noul site oficial al craiovei am vazut in meniu la suporteri ...REVISTA .. si acolo scrie k va aparea "in curand" ... acest curand s`a lasat ajteptat .. voi stiti ceva?
Gigi, aici e CRAIOVA !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 08 Oct 2006, 12:10

nu jtim nimic.

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Mesaj de champion » 08 Oct 2006, 17:52

ala care face site-ul abereaza mult... Zicea de revista ca va aparea in curand, zicea de magazinul Universitatii ca va aparea si ala, mai scrie acolo ca va face Miti un sediu nou si apar poze, alea alea.... Daca ascultam tot ce zice miti si angajatii lui, o luam razna..

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 08 Oct 2006, 19:23

Tinand cont cata lume la stadion .. nu cred ca trebuie sa apara aceasta revista .. la care oricum sa renuntat

Thunder

Mesaj de Thunder » 08 Oct 2006, 21:17

sezione eu inteleg ca urasti concurenta, comuinistule o: da nu mai fii asa febril, prima data te opui baietilor cu site`u, acum clubului, nu ti`e umpic rusine ? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Oct 2006, 22:51

se lanseaza revista cand se va lansa si forumu oficial al universitatii craiova dik la sf asteapta!!!!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 08 Oct 2006, 22:53

champion scrie:ala care face site-ul abereaza mult... Zicea de revista ca va aparea in curand, zicea de magazinul Universitatii ca va aparea si ala, mai scrie acolo ca va face Miti un sediu nou si apar poze, alea alea.... Daca ascultam tot ce zice miti si angajatii lui, o luam razna..
Daca era dupa ala care face site-ul iti zic eu ca erau facute...totusi acum conducerea clubului are alte prioritati! Daca vin 600 de oameni la meci, cati crezi ca isi vor cumpara tricou de 1.5 milioane? Eu am sustinut ideea de marketing, dar intr-un fel le mai dau dreptate si celor de la club: daca suporterul de azi nu da 100 d mii sa vina la meci, de ce ar da el bani pentru altceva?!

Thunder

Mesaj de Thunder » 08 Oct 2006, 22:56

suporteru de azi beneficiaza de o echipa care momentan e aproape de retrogradare, deci canci motive sa vina... suporteru de azi isi aminteste cu groaza de anu 2005... si de inceputu foarte asemanator de sezon care l`am avut si atunci...
iti spun eu, un marketing eficient, si cu implicare in transferuri, ar fi adus mult mai multi bani
da la clubu ala sunt multi oameni incompetenti... cum ar fi ofiterii de marketing, precum si cei care nu se ocupa de anumite capitole ESENTIALE intr`un club de futbeol...

Scrie răspuns