[Proiect]Revista

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Cred ca ar fi interesant ca siteul sa scoata o revista a suporterilor ?

Da
100
90%
Nu, nu are rost
11
10%
 
Total votes: 111

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 22 Ian 2007, 19:56

Au trecut sarbatorile, asa ca ar fi timpul sa ne apucam de nr. 2 al revistei. Cei care sunt interseati sa participe la realizarea ei sa scrie aici sau pe mail: revistasuporterilor@yahoo.com

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Ian 2007, 20:51

Ramane la fel ca numarul 1 sau se mai poate modifica cate ceva?

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 22 Ian 2007, 21:20

Che Guevara scrie:Ramane la fel ca numarul 1 sau se mai poate modifica cate ceva?
Se mai modifica. Oricum nr. de pagini o sa creasca, si astept si sugestii de ce mai vreti sa apara in ea.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 24 Feb 2007, 13:50

A aparut nr. 2 al revistei. Se poate downloada de aici varianta pdf si de aici varianta jpg.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 24 Feb 2007, 16:42

am citit-o. e bine. ati acoperit cam tot ce s-a intimplat in pauza de campionat. am insa o propunere: realizati interviuri in EXCLUSIVITATE cu jucatori, patron etc care sa nu fie difuzate pina nu iese revista. cred ca ar fi o treaba ca atunci cind iese revista sa gasim in ea ceva absolut nou.
Am zis!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 24 Feb 2007, 17:07

manex scrie:am citit-o. e bine. ati acoperit cam tot ce s-a intimplat in pauza de campionat. am insa o propunere: realizati interviuri in EXCLUSIVITATE cu jucatori, patron etc care sa nu fie difuzate pina nu iese revista. cred ca ar fi o treaba ca atunci cind iese revista sa gasim in ea ceva absolut nou.
Doar editie mai poate lua interviuri de la club. In rest absolut nimeni!

PS. Ma intereseaza parerea voastra despre revista, pentru a sti ce este bine si ce poate fi imbunatatit pe viitor.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 24 Feb 2007, 18:58

bravo ! hai ca-mi place ce-ati facut.incercati sa bagati si voi mai multe poze cu galeria.mai ales din deplasari.ca nu reusesc nicaieri sa vad poze cu deplasarile din sezonu asta,ca aia pe site au uitat sa le mai bage
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 02 Mar 2007, 14:36

Ma dar nimeni nu are critici? Ca sa vedem ce se poate imbunatati pe viitor.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 03 Mar 2007, 01:43

Mi-a placut revista dar nu am apucat sa scriu aici "din motive cunoscute". :lol: Totusi as vrea sa fie ceva diferit de ceea ce poti citi in cotidienele de sport sau in ESO. Clasamentul, posterul cu Wobay si alte chestii puse pentru a ocupa spatiul m-au cam plictisit.

Nu stiu foarte clar ce as vrea sa citesc in numarul viitor dar o sa ma gandesc cand voi fi ceva mai relaxat.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 03 Mar 2007, 10:36

Che Guevara scrie:Mi-a placut revista dar nu am apucat sa scriu aici "din motive cunoscute". :lol: Totusi as vrea sa fie ceva diferit de ceea ce poti citi in cotidienele de sport sau in ESO. Clasamentul, posterul cu Wobay si alte chestii puse pentru a ocupa spatiul m-au cam plictisit.

Nu stiu foarte clar ce as vrea sa citesc in numarul viitor
dar o sa ma gandesc cand voi fi ceva mai relaxat.
:-D :laughing:

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 03 Mar 2007, 10:55

FreakBoy scrie:
Che Guevara scrie:Mi-a placut revista dar nu am apucat sa scriu aici "din motive cunoscute". :lol: Totusi as vrea sa fie ceva diferit de ceea ce poti citi in cotidienele de sport sau in ESO. Clasamentul, posterul cu Wobay si alte chestii puse pentru a ocupa spatiul m-au cam plictisit.

Nu stiu foarte clar ce as vrea sa citesc in numarul viitor
dar o sa ma gandesc cand voi fi ceva mai relaxat.
:-D :laughing:
:lol: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 03 Mar 2007, 11:06

E foarte frumos posterul cu UBY o:
Last edited by Ruben Navarro on 03 Mar 2007, 11:06, edited 1 time in total.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 03 Mar 2007, 11:06

Ionut_Blue_Lion scrie:
FreakBoy scrie:
Che Guevara scrie:Mi-a placut revista dar nu am apucat sa scriu aici "din motive cunoscute". :lol: Totusi as vrea sa fie ceva diferit de ceea ce poti citi in cotidienele de sport sau in ESO. Clasamentul, posterul cu Wobay si alte chestii puse pentru a ocupa spatiul m-au cam plictisit.

Nu stiu foarte clar ce as vrea sa citesc in numarul viitor
dar o sa ma gandesc cand voi fi ceva mai relaxat.
:-D :laughing:
:lol: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Dtristan
fanatic
fanatic
Mesaje: 1155
Membru din: 26 Apr 2006, 22:01

Mesaj de Dtristan » 03 Mar 2007, 12:42

Drejania iti place ce spirit de editorialist am?:D
Unii au cantitate altii au calitate! Cantitatea se cumpara, calitatea se castiga!

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 03 Mar 2007, 13:20

Normal ucv ucv ucv
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Scrie răspuns