[Proiect]Revista

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Cred ca ar fi interesant ca siteul sa scoata o revista a suporterilor ?

Da
100
90%
Nu, nu are rost
11
10%
 
Total votes: 111

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 01 Aug 2007, 12:07

web_star scrie:Abureli de la Expresul...daca sunt nelamuriri la Club, sunt2 persoane pe acest forum care pot cere lamuriri! o: ucv
te rog frumos nu mai spune la toata lumea...ca ma intreaba toti dupaia :)(

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 01 Aug 2007, 14:27

web_star scrie:Abureli de la Expresul...daca sunt nelamuriri la Club, sunt2 persoane pe acest forum care pot cere lamuriri! o: ucv
Un alt articol se refera chiar la una din cele 2 persoane, iar cel de-al treilea articol de azi de la sport este de-a dreptul mizerabil. Cica verifica Mititelu telefoanele date de angajati? Si daca ar face asa ce? El plateste, el poate verifica! Iar citatul acela pus acolo este de-a dreptul hilar. Inca o data, Richard Gavrilescu arata cat de mare ziarist este. Va rugam nu-l injurati asa rau. :)(

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 01 Aug 2007, 14:36

Mi se pare penibil ca dezbatem subiecte gen Expresul de sud sau R. Gavrilescu. Propun sa-i tratam cu ignoranta pe care o merita toate non valorile.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 05 Aug 2007, 21:11

Copacul scrie:Mi se pare penibil ca dezbatem subiecte gen Expresul de sud sau R. Gavrilescu. Propun sa-i tratam cu ignoranta pe care o merita toate non valorile.
Ai dreptate, insa de multe ori nu putem. Cum sa tratam cu ignoranta pe cineva care ne batjocoreste stema??? Vrei sa ajungem sa avem prin ziare astfel de steme:

Imagine Imagine

PS. Nu uitati sa downloadati revista si sa o recomandati cat mai multor prieteni!

Scrie răspuns