Otelul Galati-"U" Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Galati ?!

Poll ended at 10 Apr 2007, 18:59

Castigam
17
41%
Egal
16
39%
Pierdem
8
20%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 16 Apr 2007, 19:33

laurentiu91 scrie:
Oltenia scrie:
laurentiu91 scrie:Asta ar fi bun la antrenamente !! Doamne,ce i-ar mai sparge !! :up: :up:
Daaa , de cat i-a spart pe aia de la faru' n-ai vazut ce bine merg ...
Macar stiu cine-i shefu` !!

astia,ai nostrii,nici de frica nu mai stiu !! :o:
Cui vrei sa ii stie de frica?

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 16 Apr 2007, 20:16

alex.p scrie:
laurentiu91 scrie:
Oltenia scrie:
Daaa , de cat i-a spart pe aia de la faru' n-ai vazut ce bine merg ...
Macar stiu cine-i shefu` !!

astia,ai nostrii,nici de frica nu mai stiu !! :o:
Cui vrei sa ii stie de frica?
pai ar trebui sa stie...in locul lui mititelu' le-as baga mintile-n cap, le-as scadea salariul si i-as baga mai des in cantonament!!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 16 Apr 2007, 21:48

cand era Stanga antrenor, toata lumea ii sarea in cap ca e dur cu jucatorii, cand Cristescu l-a palmuit pe Dina, tot asa... Acum... :-(

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 16 Apr 2007, 22:35

vorbii azi cu craciunescu la recuperare si ala zisa ca ce e mentalitatea asta cu bataia. ca nimeni nu mai face asa, si ca noi avem impresia ca bataia e solutia.pe urma zisa ca nu dina si njock sunt vinovati. ca vinovat e cel care ii baga in teren pentru ca stie ca sunt prosti. fotbalist ce sa-i ceri. eu in locu lu stoica i-as bate de le-ar sari apa in cap
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 16 Apr 2007, 22:47

nici eu nu sunt de acord si cred ca asta l-a tras in jos pe Stanga, ca era prea agresiv. Eu am dat doar un exemplu.

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 16 Apr 2007, 23:53

Eu unul nu cred ca meciul cu moldovenii a fost tranteala din partea jucatorilor.Cred ca Fane ,cu toate ca il admir foarte mult ,a gresit flagrant cand a facut formatia de start.Pai uitati-va si voi cati jucatori de atac a folosit in formatia de start.Noi nu stim sa jucam ofensiv si Fane asta a incercat sa faca.Pt noi contraatacul e ebaza.E si vina lu Mititelu pt ca a zis ca echipa noastra e una ofensiva,bla,bla.Da imi palce jcou ofensiv dar sa ai si jucatori care sa-l joace.De la meciu cu bistrita s-a mierlit totu,de cand l-a criticat miti pe fane.A urmat meciu cu iesenii unde am avut gninion,apoi cu clujenii unde am pierdut zic eu pe merit,chiar daca ne-au dat gol din penalty si catastrofa de la galati.Fane tata,baga 5 fundasi ca asta stii tu cel mai bine sa faci cu echipa pe care o avem ,SA NE APARAM SI SA CONTRAATACAM.Chiar nu inteleg de ce tot insista cu 4-4-2 asta falimentar pt noi.Intradevar e modern,ofensiv,dar noi nu avem jucatori care sa se preteze pe modulu asta.
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 17 Apr 2007, 20:55

john100 scrie:Eu unul nu cred ca meciul cu moldovenii a fost tranteala din partea jucatorilor.Cred ca Fane ,cu toate ca il admir foarte mult ,a gresit flagrant cand a facut formatia de start.Pai uitati-va si voi cati jucatori de atac a folosit in formatia de start.Noi nu stim sa jucam ofensiv si Fane asta a incercat sa faca.Pt noi contraatacul e ebaza.E si vina lu Mititelu pt ca a zis ca echipa noastra e una ofensiva,bla,bla.Da imi palce jcou ofensiv dar sa ai si jucatori care sa-l joace.De la meciu cu bistrita s-a mierlit totu,de cand l-a criticat miti pe fane.A urmat meciu cu iesenii unde am avut gninion,apoi cu clujenii unde am pierdut zic eu pe merit,chiar daca ne-au dat gol din penalty si catastrofa de la galati.Fane tata,baga 5 fundasi ca asta stii tu cel mai bine sa faci cu echipa pe care o avem ,SA NE APARAM SI SA CONTRAATACAM.Chiar nu inteleg de ce tot insista cu 4-4-2 asta falimentar pt noi.Intradevar e modern,ofensiv,dar noi nu avem jucatori care sa se preteze pe modulu asta.
ai dreptate in ultimele meciuri a cam gresit primu' 11. Noi avem jucatori tehnici(wooby), dar trebuie sa avem pe cineva mai bun in locu' lu' N'Jock.Ala sta decat in atac si cand e vorba de aaparare il "doare" picioru'

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 17 Apr 2007, 23:08

Demolator scrie: ai dreptate in ultimele meciuri a cam gresit primu' 11. Noi avem jucatori tehnici(wooby), dar trebuie sa avem pe cineva mai bun in locu' lu' N'Jock.Ala sta decat in atac si cand e vorba de aaparare il "doare" picioru'
Nu cred ca e 100% vina lui Njock.Daca Fane Stoica l-a dorit la Universitatea trebuia sa schimbe sistemul de joc in asa fel incit sa -l poata juca .

PS. sa stii ca l-am vazut si prin aparare ... o:

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 18 Apr 2007, 09:09

laurentiu91 scrie:
Demolator scrie: ai dreptate in ultimele meciuri a cam gresit primu' 11. Noi avem jucatori tehnici(wooby), dar trebuie sa avem pe cineva mai bun in locu' lu' N'Jock.Ala sta decat in atac si cand e vorba de aaparare il "doare" picioru'
Nu cred ca e 100% vina lui Njock.Daca Fane Stoica l-a dorit la Universitatea trebuia sa schimbe sistemul de joc in asa fel incit sa -l poata juca .

PS. sa stii ca l-am vazut si prin aparare ... o:
asta asa e, in privinta lui N'jock.Da' au mai fost 2-3 rezerve in primu 11

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 19 Apr 2007, 20:42

normal ca Banica e anti talent.Ai vazut ce goluri ii dadeau liceenii?
Are aceiasi valoare cu aia de 15-16 ani

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 20 Apr 2007, 20:52

acest meci mi-a lasat impresia ca a fost tratat de la bun inceput ca fiind...fara speranta!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
raptor20
membru
membru
Mesaje: 299
Membru din: 10 Mai 2006, 07:53

Mesaj de raptor20 » 21 Apr 2007, 14:29

ne-a facut moldovenia. :eek:

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 27 Iul 2007, 11:44

Imagine

Imagine

nori negri de furtuna deasupra se aduna!

Închis