Otelul Galati-"U" Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Galati ?!

Poll ended at 10 Apr 2007, 18:59

Castigam
17
41%
Egal
16
39%
Pierdem
8
20%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 14 Apr 2007, 23:26

Eu nu stiu cum dracu dar numai la echipa noastra jucatorii dau dovada de amatorism , la altele se tin de treaba daca se duc ! :bad: :o:

P.S. Sergyu_orac .... nu stiu ce ai cu Mitchell dar eu zic ca e singurul din aparare care mai joaca ceva (pe langa Rose)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 14 Apr 2007, 23:27

La mesajul cu nr 2000 vreau sa te intreb Freak ...ce-i ziceati lu semeghin de radea si tusieru ? :laughing:
Imagine

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 14 Apr 2007, 23:28

U scrie:bai nene s-a gasit si "printu" generatiei '83 sa se ia de stoiac! pt ceea ce a facut ca jucator pentru Universitatea jos palaria dar de fiecare data cand ne-a antrenat ne-am umplut de penibil! o schimbare de antrenor nu este benefica! iar daca miti il pune antrenor pe ilie balaci 100% B ne mananca! cred ca fane ar tyrebui sa-i rupa la antrenamente si sa le scoata fitele de vedete din capatana!
eu zic ca daca il pune antrenor ne scapa...nea nicu gheara maiare ceva forte...

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 14 Apr 2007, 23:29

FreakBoy scrie:
U scrie:bai nene s-a gasit si "printu" generatiei '83 sa se ia de stoiac! pt ceea ce a facut ca jucator pentru Universitatea jos palaria dar de fiecare data cand ne-a antrenat ne-am umplut de penibil! o schimbare de antrenor nu este benefica! iar daca miti il pune antrenor pe ilie balaci 100% B ne mananca! cred ca fane ar tyrebui sa-i rupa la antrenamente si sa le scoata fitele de vedete din capatana!
eu zic ca daca il pune antrenor ne scapa...nea nicu gheara maiare ceva forte...
are pe :eek: freakane...sigur ne ducem in B!a mai fost de 2 ori si a facut rahatu praf!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2858
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 14 Apr 2007, 23:34

in caz ca mai e vreun optimist pe aici..... e meciul in reluare pe N24. :lol: :lol: :lol: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Last edited by nyk_sorin on 14 Apr 2007, 23:37, edited 1 time in total.

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 15 Apr 2007, 00:01

e prima data cand ii injur...ma asteptam sa-si revina si ei pana la urma dar sunt penibili...sa-mi bag [cenzurat] in ei de jucatori...in toti ca nu gasi niciunul in meciul asta pe care sa-l evidentiez
de picat in B nu cred ca o sa picam ca mai sunt si altii ca noi
ma mai si manca in fund sa pun 600.000 pe ei la pariuri :(

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 15 Apr 2007, 00:04

[Brigada26]Poe scrie: ma mai si manca in fund sa pun 600.000 pe ei la pariuri :(
Niciodata sa nu mai pui pe echipa favorita :)(

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 15 Apr 2007, 00:09

*Coco* scrie:
[Brigada26]Poe scrie: ma mai si manca in fund sa pun 600.000 pe ei la pariuri :(
Niciodata sa nu mai pui pe echipa favorita :)(
asta pot sa confirm si eu

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 15 Apr 2007, 00:40

Theodorus scrie:
*Coco* scrie:
[Brigada26]Poe scrie: ma mai si manca in fund sa pun 600.000 pe ei la pariuri :(
Niciodata sa nu mai pui pe echipa favorita :)(
asta pot sa confirm si eu
Si eu confirm....niciodata nu mi-a iesit vreun bilet la care am pariat pe echipa favorita :o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 15 Apr 2007, 01:26

jucati ba la ruleta ca nu exista echipa favorita acolo :cool: :cool:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 15 Apr 2007, 01:29

BluBoy scrie:jucati ba la ruleta ca nu exista echipa favorita acolo :cool: :cool:
pune frate pe orfani...
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 15 Apr 2007, 01:34

nu-mi vine sa cred.......ma uit la ei de cateva etape si 2-3 pase nu mai sunt in stare sa lege ...... dina ala se crede ronaldinho sau cristiano ronaldo ca asta e la moda acum ..... mereu incearca sa dribleze si saracu o pasa de 15 m nu stie sa dea ......... autogol cu calcaiu stie sa dea , da un sunt bun de la 10 m nu stie :bad: . Saceanu nici nu stiu de cand nu a mai facut o deposedare calumea , ciuca dupa accidentare nu a mai facut nimic (cel putin mai are o mica scuza ) , parvu mai bine ramanea la echipa 2 ...... wobay saracu e clar ca nu s-a acomodat si nu se intelege aproape deloc cu coechipierii ..... sincer decat sa-i dea pase lu dina si sa o piarda ala mai bine fuge el cu ea si poate reuseste un dribling :o:

Singuri care joaca ceva sunt Bornescu si Rose ...... dananae , costea si stoica mai misca si ei pe acolo ....

Prea le-a dat mititelu bani pe care nu ii maritau dupa cum joaca si cred ca e momentu sa vina si cu cateva amezin , 2-3 zile pe la echipa 2 ca altfel nu se mai poate .....

Sa-i mai lase si pe banca pt ca decat sa joace cu "vedetele" astea ( daca si astia au ajuns sa ne dea noua 4-1 ..... ) mai bine ii baga pe costea 2 , gangioveanu , piko , argintaru , barboianu ...... avem destui la echipa 2 .....

Si mititelu asta ar trebui sa puna mana sa mai cumpere jucatori din vara pt ca nu se poate asa ceva .... eu zic ca trebuia sa mai ia cativa chiar din iarna pt ca nu e concurenta pe posturi si asta se vede :(

Si Nea Fane ar trebui sa-i puna serios la treaba si sa-i alerge pana nu mai stiu de ei la antrenament .... poate asa le vine mintea la cap . Le vorbea si se purta prea frumos cu ei si se pare ca si-au luat-o in cap .... asa ca e timpu sa puna biciu pe ei :eek: :eek: si sa-i trezeasca la realitate . Unii viseaza in BMV si-n Mertan' ca sunt in olanda , altii pe la real , barce si trebuie sa le dea cineva cate 2-3 palme si sa realizeze si ei ca sunt la 2 pct de retrogradare (ceahlau nu are cum sa nu castige cu jiu , chiar daca joaca prost le da arbitru un 11m )

Nici acum nu-mi trecura nervi si supararea :(

Ne vedem sambata la meci ! ...... o sa fie vai de capu lor daca nici atunci nu se trezesc ......
ucv ucv ucv

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 15 Apr 2007, 01:47

pana la urma nici nu trebuie sa te dea patronu afara....te dai tu prin rezultate....mai sunt si cazuri din astea

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 15 Apr 2007, 11:00

Eu nu reusesc sa inteleg o chestie. Ceva se intampla la echipa. Am avut o serie de meciuri bune dupa care dintr-o data , de la meciul cu bistrita am cazut pur si simplu. Ceva este necurat. Fane i-a pierdut din mana si acum il sapa. Mititelu greseste mult prin atitudinea lui. In momentul in care te joci de-a amenzile cu niste copii ei ce sa inteleaga? Lasa bah ca merge si asa. Eu unul nu mai rezist sa ma uit la meciuri ca asta cu otelul. Seamana izbitor cu meciurile in care antrenor era stanga. Oare nimeni nu-si da seama de asta.

Off-topic : ar trebui sa vada meciul oltchimului de ieri sa vada daruire si lupta adevarata!!!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 15 Apr 2007, 11:06

Interu scrie:Eu nu reusesc sa inteleg o chestie. Ceva se intampla la echipa. Am avut o serie de meciuri bune dupa care dintr-o data , de la meciul cu bistrita am cazut pur si simplu. Ceva este necurat. Fane i-a pierdut din mana si acum il sapa. Mititelu greseste mult prin atitudinea lui. In momentul in care te joci de-a amenzile cu niste copii ei ce sa inteleaga? Lasa bah ca merge si asa. Eu unul nu mai rezist sa ma uit la meciuri ca asta cu otelul. Seamana izbitor cu meciurile in care antrenor era stanga. Oare nimeni nu-si da seama de asta.

Off-topic : ar trebui sa vada meciul oltchimului de ieri sa vada daruire si lupta adevarata!!!!
pe mine ma nelinisteste un lucru,daca noi am facut egal cu rapidu ,steaua si dinamo,de ce [cenzurat] mea mancam bataie pe banda rulanta ??? macar egal dupa egal sa scoatem.sau,chiar s-au prostiti "granzii" incat au ajuns sa faca egal cu noi ?? asta e marea mea dilema.pentru ca uitandu-ma la ei cum joaca,nu-mi vine sa cred ca am facut egal cu bucurestenii.imi este imposibil sa-mi dau seama cum am reusit performanta asta.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis