Otelul Galati-"U" Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Galati ?!

Poll ended at 10 Apr 2007, 18:59

Castigam
17
41%
Egal
16
39%
Pierdem
8
20%
 
Total votes: 41

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 15 Apr 2007, 11:11

Eu unul nu stiu care este atmosfera la echipa. Mai mult ca sigur s-au format bisericute. Fiecare a facut ieri ce a vrut pe teren. Uitati-va la fiecare gol lluat si o sa vedeti pe unde sunt fundasii. Mi-e greu sa cred ca dupa ce te aperi foarte bine cu echipe cu atac mai puternic decat otelul poti sa faci atatea greseli de plasament. Cel mai tragic este ca avem o echipa rupta. Mijlocul este inexistent. Atacul este de toata jena. Poti sa-l aduci si pe Lippi ca nu are ce face cu astia. Sa moara ma-sa , parca suntem blestemati. Nu vom avea niciodata liniste la echipa. Pana acum mai speram , dar acum m-am convins ca Universitatea este o cauza pierduta. Eu unul ma pregatesc sufleteste de B. Asta seara vom vedea exact daca picam sau nu.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 15 Apr 2007, 11:24

Interu scrie:Eu unul nu stiu care este atmosfera la echipa. Mai mult ca sigur s-au format bisericute. Fiecare a facut ieri ce a vrut pe teren. Uitati-va la fiecare gol lluat si o sa vedeti pe unde sunt fundasii. Mi-e greu sa cred ca dupa ce te aperi foarte bine cu echipe cu atac mai puternic decat otelul poti sa faci atatea greseli de plasament. Cel mai tragic este ca avem o echipa rupta. Mijlocul este inexistent. Atacul este de toata jena. Poti sa-l aduci si pe Lippi ca nu are ce face cu astia. Sa moara ma-sa , parca suntem blestemati. Nu vom avea niciodata liniste la echipa. Pana acum mai speram , dar acum m-am convins ca Universitatea este o cauza pierduta. Eu unul ma pregatesc sufleteste de B. Asta seara vom vedea exact daca picam sau nu.

cum sa fie liniste la echipa :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: cum sa fie liniste la echipa cand gura lu` mititelu nu mai tace !!! anu` trecut in B,eram in al 9-lea cer,liniste,echipa juca,era de viitor,nu ma gandeam ca spargem tot sezonu` viitor,ma multumeam si cu locul 14(asa cum gandesc si acum,dar cum [cenzurat] mea sa fiu linistit cand jucatorii habar n-au sa dea o pasa ??),dar,a trebuit sa zica mititelu ca anul viitor ne batem la titlu,anul viitor cupe europene,facem ,dregem,ii dam 4-0 lu dinamo,4-0 lu steaua,5-0 lu rapid,ne pisam pe toti.si uite cum incet incet,jucatorii care sunt cu un psihic extrem de slab,au crezut ca,"mama cat de buni suntem,chiar mai trebuie sa jucam ??".au aparut iar certurile cu arbitrii,au aparut amenintarile la adresa dinozaurilor de la LPF si FRF,mititelu a inceput ca si Staicu,sa-si faca imagine cu echipa,s-o bage in toate cacaturile,si uite cum incet,incet,dar sigur,revenim la starea de spirit,care era in anii 2002-2005.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 15 Apr 2007, 11:24

Interu scrie:Eu unul nu stiu care este atmosfera la echipa. Mai mult ca sigur s-au format bisericute. Fiecare a facut ieri ce a vrut pe teren. Uitati-va la fiecare gol lluat si o sa vedeti pe unde sunt fundasii. Mi-e greu sa cred ca dupa ce te aperi foarte bine cu echipe cu atac mai puternic decat otelul poti sa faci atatea greseli de plasament. Cel mai tragic este ca avem o echipa rupta. Mijlocul este inexistent. Atacul este de toata jena. Poti sa-l aduci si pe Lippi ca nu are ce face cu astia. Sa moara ma-sa , parca suntem blestemati. Nu vom avea niciodata liniste la echipa. Pana acum mai speram , dar acum m-am convins ca Universitatea este o cauza pierduta. Eu unul ma pregatesc sufleteste de B. Asta seara vom vedea exact daca picam sau nu.
Nu fi chiar asa de pesimist. Sanse de B au alte echipe.

Problema este intr-adevar dezbinarea din vestiar. Lupta pentru putere intre ei. Gasca vesela incearca sa domine vestiarul si cred ca si-a propus sa il schimbe pe Fane daca doar asa isi pot realiza visul.

Ciuca, Dina, Saceanu, Velcovici, Costea I, si Parvu - grupul 1
strainii si juniorii - grupul 2.

Singurii care incearca sa stea departe, si asta se vede, sunt Bornescu, Stoica, Rose, Dananae si partial Baird si Njock.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 15 Apr 2007, 11:27

alex.p scrie:
Interu scrie:Eu unul nu stiu care este atmosfera la echipa. Mai mult ca sigur s-au format bisericute. Fiecare a facut ieri ce a vrut pe teren. Uitati-va la fiecare gol lluat si o sa vedeti pe unde sunt fundasii. Mi-e greu sa cred ca dupa ce te aperi foarte bine cu echipe cu atac mai puternic decat otelul poti sa faci atatea greseli de plasament. Cel mai tragic este ca avem o echipa rupta. Mijlocul este inexistent. Atacul este de toata jena. Poti sa-l aduci si pe Lippi ca nu are ce face cu astia. Sa moara ma-sa , parca suntem blestemati. Nu vom avea niciodata liniste la echipa. Pana acum mai speram , dar acum m-am convins ca Universitatea este o cauza pierduta. Eu unul ma pregatesc sufleteste de B. Asta seara vom vedea exact daca picam sau nu.
Nu fi chiar asa de pesimist. Sanse de B au alte echipe.
eu ma gandesc la arges,jiul,national,cehlau(desi poate aia de la CCA au alte planuri),uta sau farul.sa vedem care ne scapa din ultimele 3.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 15 Apr 2007, 11:28

Nu sunt adeptul violentei , dar sa bag eu bani si sa faca d-astea i-as da cu capu de pereti. Romanul stie numai de bataie. Rusinea nu este pentru noi. As angaja unul care sa fie responsabil cu bataia. Te fofilezi : bataie. Pierzi timpul prin baruri : bataie. Nu vrei sa joci ce spune antrenorul : bataie. Numai asa ii trezesti p-astia!!!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 15 Apr 2007, 11:38

Interu scrie:Nu sunt adeptul violentei , dar sa bag eu bani si sa faca d-astea i-as da cu capu de pereti. Romanul stie numai de bataie. Rusinea nu este pentru noi. As angaja unul care sa fie responsabil cu bataia. Te fofilezi : bataie. Pierzi timpul prin baruri : bataie. Nu vrei sa joci ce spune antrenorul : bataie. Numai asa ii trezesti p-astia!!!!

aplauda aplauda aplauda
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

ozzy

Mesaj de ozzy » 15 Apr 2007, 11:49

ozzy scrie:Nu stiu daca batem, dar sigur da gol Dina care cu aceasta ocazie isi va scoate tricoul, lasand sa se vada maioul pe care scrie "**** GDS, nu mai dezinformati ca nu contati"
Ba, sa mai ziceti ca nu ma pricep la pariuri :laughing: :laughing: :laughing:
Daca nimerea si poarta corecta, arata si mesajul. Oricum, surse din interiorul echipei mi-au spus ca mesajul nu era asta cu GdS, ci "Primiti-l pe Che Guevara inapoi"

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 15 Apr 2007, 11:51

ozzy scrie:
ozzy scrie:Nu stiu daca batem, dar sigur da gol Dina care cu aceasta ocazie isi va scoate tricoul, lasand sa se vada maioul pe care scrie "**** GDS, nu mai dezinformati ca nu contati"
Ba, sa mai ziceti ca nu ma pricep la pariuri :laughing: :laughing: :laughing:
Daca nimerea si poarta corecta, arata si mesajul. Oricum, surse din interiorul echipei mi-au spus ca mesajul nu era asta cu GdS, ci "Primiti-l pe Che Guevara inapoi"
:laughing: :laughing: :laughing: Gata nu mai zic nimic de pariuri.

PS. Ce meci mai avem transmis de acasa de National TV? Ca vreau sa il "salut" pe cacatul de comentator de ieri.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 15 Apr 2007, 11:52

ozzy scrie:
ozzy scrie:Nu stiu daca batem, dar sigur da gol Dina care cu aceasta ocazie isi va scoate tricoul, lasand sa se vada maioul pe care scrie "**** GDS, nu mai dezinformati ca nu contati"
Ba, sa mai ziceti ca nu ma pricep la pariuri :laughing: :laughing: :laughing:
Daca nimerea si poarta corecta, arata si mesajul. Oricum, surse din interiorul echipei mi-au spus ca mesajul nu era asta cu GdS, ci "Primiti-l pe Che Guevara inapoi"
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
tu si cu mitica "puneti domne scor exact 2-2 la norvegia - danemarca (parca)"

si a nimerit-o :laughing: sa mai zica lumea ca nu le are cu blaturile :laughing: :laughing:

Ozzy,data viitoare sa mai zici,ca ma duc si pariez
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 15 Apr 2007, 12:50

Toata lumea pe site`ul oficial . Votati-l pe Dina - omul meciului o:
Imagine

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 15 Apr 2007, 12:53

VOTATI DINA !!!!!!!!!
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 15 Apr 2007, 12:54

Deja se cam distanta pe primul loc :laughing:
Imagine

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 15 Apr 2007, 12:56

L-am votat. Dina lasa-neeeeeeeeeeeee
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 15 Apr 2007, 13:14

asta o sa o ia in serios acum, sa zica, uite ba ca si daca imi dau auto-gol tot sunt cel mai bun din echipa. sa vedem reactia clubului :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 15 Apr 2007, 13:16

Parca vad maine in Editie . Evolutia lui Dina apreciata de suporteri :laughing: :laughing:
Imagine

Închis