[amical] U Craiova - Wisla Cracovia

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 09 Iul 2007, 22:07

a mai zis cineva ....ati inebunit

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 09 Iul 2007, 22:12

acum ce trebuie sa facem,sa dam in miti sa dam in cioroianu ca vezi -doamne am pierdut 2 AMICALE si suntem vai steaua noastra ,in timp ce alte echipe gen cfr(mue cfr) bat tot si joaca frumos in AMICALE.no thaks, n-o sa critic echipa ,n-o sa critic antrenorul,n-o sa-l critic pe miti.
Unii vad ca de-abia asteapta ca echipa sa calce stramb .........pacat,se pare ca nu suntem toti de aceiasi parte a baricadei :mad: ........
Last edited by Vraciul on 09 Iul 2007, 22:15, edited 1 time in total.
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 09 Iul 2007, 22:13

praetorianus scrie:sunt doar niste AMICALE!!...daca nici acum nu se fac experimente...
cum draku' toti bat in amicale,pana si u cluj batu astazi,numai noi nu batem!

vrei ca cioroianu sa experimenteze pana in etapa a 10 a ?!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Iul 2007, 22:14

lordliv scrie:
praetorianus scrie:sunt doar niste AMICALE!!...daca nici acum nu se fac experimente...
cum draku' toti bat in amicale,pana si u cluj batu astazi,numai noi nu batem!

vrei ca cioroianu sa experimenteze pana in etapa a 10 a ?!
te inteleg dar nu fi prapastios!! :-)
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 09 Iul 2007, 22:15

ceva ma face totusi sa cred ca echipa isi va reveni si va juca foarte bine in campionat...as vrea sa vad si 11 la care ma gandesc eu:
Bornescu-Ciuca, D.Stoica,Mitchell-Dananae,Prepelita,Wobay,Rose-
Costea I,Baird si Dina
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 09 Iul 2007, 22:18

Cred ca cei care trebuie criticati sintem si noi,suporterii.

Noi sintem aia care dupa o victorie sintem cei mai tari,batem steaua,dinamo,cistigam campionate(vezi sondajul pe la Fanatik),iar in momentul cind luam bataie schimbam antrenorul,cautam investitor,dam afara pe toata lumea,etc.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 09 Iul 2007, 22:18

praetorianus scrie:
lordliv scrie:
praetorianus scrie:sunt doar niste AMICALE!!...daca nici acum nu se fac experimente...
cum draku' toti bat in amicale,pana si u cluj batu astazi,numai noi nu batem!

vrei ca cioroianu sa experimenteze pana in etapa a 10 a ?!
te inteleg dar nu fi prapastios!! :-)
o: ! dar mor de necaz...

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 09 Iul 2007, 22:20

Pacala scrie:ceva ma face totusi sa cred ca echipa isi va reveni si va juca foarte bine in campionat...as vrea sa vad si 11 la care ma gandesc eu:
Bornescu-Ciuca, D.Stoica,Mitchell-Dananae,Prepelita,Wobay,Rose-
Costea I,Baird si Dina
Niciodata nu o sa joace Cioro in formula asta,pt ca vad ca-l foloseste pe Prepe ca ofensiv si atunci nu mai avem mijlocasul defensiv,deci ori Garga ori Sace trebuie sa fie titulari.Eu as incerca altceva ,dar cu conditia sa mai aduca un fudas central sau un libero sau daca nu aduc sa joace si asa:
Bornesc-Dananae-Ciuca-Mitchell-------Dilevski-Prepe-Stoica-Rose------Costea-Baird-Dina

asa l-am avea pe Dorel in fata apararii si ar da un plus de siguranta ,mai mult ar ajuta atacul prin pasele sale precise
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

iuli

Mesaj de iuli » 09 Iul 2007, 22:21

Pe ce loc suntem dupa infrangerea de azi?
Aaaa,stai putin suntem inca in pregatiri,e clar cred ca murim inima daca mai pierdem un amical,doua.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 09 Iul 2007, 22:22

1948 scrie:a mai zis cineva ....ati inebunit
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
cred ca v-ati invatat prost cu echipele alea de prin ligile inferioare! hai sa nu tragem concluzii pripite si sa asteptam sa vedem un meci! in plus, antrenorul e cel care va lua deciziile aferente! ucv

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Iul 2007, 22:23

john100 scrie:
Niciodata nu o sa joace Cioro in formula asta,pt ca vad ca-l foloseste pe Prepe ca ofensiv si atunci nu mai avem mijlocasul defensiv,deci ori Garga ori Sace trebuie sa fie titulari.Eu as incerca altceva ,dar cu conditia sa mai aduca un fudas central sau un libero sau daca nu aduc sa joace si asa:
Bornesc-Dananae-Ciuca-Mitchell-------Dilevski-Prepe-Stoica-Rose------Costea-Baird-Dina

asa l-am avea pe Dorel in fata apararii si ar da un plus de siguranta ,mai mult ar ajuta atacul prin pasele sale precise
si mie imi place formula spusa de tine. insa nu crezi ca ar fi exersat formul asta in amicalele de pina acum? nu mai are decit 2 jocuri la dispozitie si doar 2 saptamini si ceva pina incepe campionatul. asa ca eu cred ca in mare formula va fi asta de azi. acasa vom juca cu prepelita si in deplasare cu gargalie.
Am zis!!

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 09 Iul 2007, 22:25

apropo ca tot se discuta de amicale:din cate stiu eu in pregatirea de iarna cu stoica antrenor am avut doar o infrangere in rest aproape numa victorii si ce am facut in campionat pana la venirea lu Cioara???cine stie raspunsul sa mi-l dea si mie
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 09 Iul 2007, 22:25

laurentiu91 scrie:
nr.zece scrie:am stat si am citit odele inchinate lui miti si cioroianu si m-am amuzat cand ati sarit impotriva blue lions
acum cred ca jumatate dintre voi ganditi altfel
transferuri zero si antrenor fara perspectiva
Te-ai bucura sa fie cum zici tu ?
nu meriti raspuns
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 09 Iul 2007, 22:29

Najpa rau de tot daca o tinem in ritmul asta chiar daca sunt amicale...
Aia de la dinamo ziceau ca daca iau bataie si in amicale nu dorm noaptea:|Macar aia au mentalitate de invingatori si in amicale:| Noi pauza:|

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 09 Iul 2007, 22:30

apropo astia care mergeti la meciul cu standard ,faceti un baner cu "Investeste sau pleaca" ca achizitiile nu s-au facut remarcate in AMICALE,si au note extrem de mici in prosport si gsp
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Închis