[Amical]Universitatea-Levski

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 12 Iul 2007, 14:55

DAmpezzO scrie:Stati ma linistiti ca batem tot primele 20 de etape. Daca nu va fi asa va dau bere la tot forumul

are you for real :)( :?: :!: :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Iul 2007, 15:58

oare de asta sa nu se asocieze nimeni cu universitatea din cauza lui miti. eu zic sa ne uitam mai in trecut si uneori si in propria ograda veterane, sa vedem cine trage cu pistoale pe la antrenamente, cine facea pacturi cu netoiu pe la cetate, cine lua bani de la jucatori, si cine face emisiuni pe la otv. sa nu vorbim numai de miti ca el analfabet cum e a bagat pana acum bani. stai sa inceapa meciurile oficiale si pe urma sa comentam. acum ne legam de orice, numai sa protestam. eu nu va inteleg de ce nu faceati atata gura si pe vremea lu dinel cand ne-a batut lebsky cu 3-0. nu auzeai pe nimeni atunci. de uneori mugurel e mai tare in pumni decat miti, si asta s-a vazut.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Iul 2007, 16:00

numai ca diferenta dintre miti si dinel este ca primul va lasa in pace sa latrati ca nebunii, iar al doilea a venit la sediul suporterilor si a sarit la bataie. pana mea, vorba unuia, credeti ca lui miti i-ar fi greu sa plateasca vreo 2-3 interlopi si sa ne omoare de protestam tiganii. dar uite ca nu prea o face.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 12 Iul 2007, 17:06

Da, s-au luat la bataie cu unii si le-au dat aia suspendare de suspendare. Au jucat pana la final cu juniori, ca altfel riscau sa fie exclusi definitiv din fotbal
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 12 Iul 2007, 17:20

Sergyu_orac scrie: P.s. ati mai vazut echipa sa termine campionatu cu -2 puncte?? Asa e chernomoretz din bulgaria.
Noi cu cate puncte am inceput in Divizia B ?

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 12 Iul 2007, 17:45

Si mie imi pare rau ca am luat bataie la asemenea scor. Dar acuma sincer, fiind ca avem o echipa tanara, mie personal imi era mare frica ca o victorie ca asta se urca la cap. Si asa, unii jucatori erau plecati putin de pe pamant. E important sa vrem titlul in fiecare sezon, dar jucatorii trebuie sa fie cu piciorul pe pamant, lafel si cu conducerea. O infrangere ca asta ne concentreaza mai mult, si se poate invata multe.

Am impresia totusi ca sunt unii aici care isi schimba parerea despre valoarea echipei de la meci la meci. Eu zic decit ca nu e corect, daca faceam scor cu Levski, n-ar fi corect sa zicem ca luam titlul. Lafel si daca luam bataie cu 4-0, nu inseamna ca nu ne calificam in europa sezonul viitor o:

JustME

Mesaj de JustME » 12 Iul 2007, 18:00

totush e bine ca acest dush rece a venit acum si nu in campionat !! poate se trezesc la realitate si unii jucatori care visau la CL !!

eu raman la parerea ca avem un lot valoros .. dar parca prea li-se urcase CL`u la cap .. ne batem la titlu si alte d`astea !! nu zic ca nu trebuie sa fie ambitiosi si sa isi propuna cat mai multe dar trebuie sa munceasca pt a spera la un loc cat mai sus !!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 12 Iul 2007, 18:03

in orice caz ii mai aduce cu picioarele pe pamant si se concentreaza si ei mai mult la meciuri..mie mi s-au parut deconectati ..ratari lejere...greseli mari in aparare si multe rosii si batai in amicale...in fine.....poate ii trezesc aceste infringeri dupa acel final f bun de campionat
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 12 Iul 2007, 19:37

ce le a facut dorinel celor de la vaslui? 5-0 cu marea campioana a poloniei,lublin?

si noi pierdem cu a 8 a clasata? ( wisla)

dorinel nu experimenteaza?!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 12 Iul 2007, 20:23

lordliv scrie:ce le a facut dorinel celor de la vaslui? 5-0 cu marea campioana a poloniei,lublin?

si noi pierdem cu a 8 a clasata? ( wisla)

dorinel nu experimenteaza?!
dar 0-6 cu kiev al vasluiului?

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 12 Iul 2007, 20:28

alex.p scrie:
lordliv scrie:ce le a facut dorinel celor de la vaslui? 5-0 cu marea campioana a poloniei,lublin?

si noi pierdem cu a 8 a clasata? ( wisla)

dorinel nu experimenteaza?!
dar 0-6 cu kiev al vasluiului?
experiment :)( , si acu trecu la practica, noi mai experimentam un pic, da si cind intram la practica... vai de mama adversarilor

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 12 Iul 2007, 20:30

alex.p scrie:
lordliv scrie:ce le a facut dorinel celor de la vaslui? 5-0 cu marea campioana a poloniei,lublin?

si noi pierdem cu a 8 a clasata? ( wisla)

dorinel nu experimenteaza?!
dar 0-6 cu kiev al vasluiului?
pai tocmai asta spuneam ( pe scurt ): ce le a faqcut dorinel de la 0-6 la 5-0?( presupuneam ca se cunoastea rezultatul cu kiewul...)

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 12 Iul 2007, 20:45

Lubin asta am inteles de la niste polonezi ca nu e nimic de capul ei si ca au avut mare bulan.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Iul 2007, 20:55

bulan blatuitor
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 12 Iul 2007, 20:57

lordliv scrie:
alex.p scrie:
lordliv scrie:ce le a facut dorinel celor de la vaslui? 5-0 cu marea campioana a poloniei,lublin?

si noi pierdem cu a 8 a clasata? ( wisla)

dorinel nu experimenteaza?!
dar 0-6 cu kiev al vasluiului?
pai tocmai asta spuneam ( pe scurt ): ce le a faqcut dorinel de la 0-6 la 5-0?( presupuneam ca se cunoastea rezultatul cu kiewul...)
Adica tocmai ai spus ceea ce sunt amicalele. Meciuri de pregatire in care rezultatele nu conteaza. Asta se poate vedea si din fluctuatia asta MARE a vasluiului.

Închis