[Amical]Universitatea-Levski

Moderator: grup_moderatori

Închis
Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 12 Iul 2007, 11:12

a 3-a bataie rusionasa (cu 4-0 de data asta)
o sa luam bataie acasa in prima etapa de la Farul
pacat de banii lui Mititelu si e naiv acest om daca baga milioane de euro intr-un stadion care nu e al lui si nu poate sa aduca un antrenor cu expierenta la echipa si inca 2-3 jucatori buni si cu experienta.

o sa jucam la retrogradare si acest an ca si anul trecut!
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 12 Iul 2007, 11:13

anul asta se alege praful de noi! n avem echipa, patronul e in razboi cu toata lumea. el este cel mai destept. rezultatele echipei sunt influentate de tot felul de factori obiectivi. de vina pot fi: caldura, ploaia, ora tarzie, nocturna, oboseala, starea de prosetime, dorinta prea mare de victorie, gazonul, tribunele, asezarea bancilor de rezerva, echipamentul necorespunzator, ghinionul, aracterul amical, caracterul oficial, fane stoica, frf, lpf, arbitrii, jocul dur al adversarilor, pandurii, mafialocala, mafia de la bucuresti, mitica dragomir, borcea, sandu, ochelarii de soare, asa zisele prietenii, iar ghinionul, primaria, consiliul local, prioteasa, solomon, GDS, alte ziare locale, prosport, gsp, netoiu, ilinca, datoriile de la staicu (n aminteles nici pana acum cum de poti sa cumperi o SC fara sa te uiti la datorii), fratii becali, jiul petrosani, autocarul mostenit, zborul cu avionul, stefanescu, camataru, fc caracal, sponsorii care nu vor sa vina, etc, etc. si nu in ultimul rand tampitii aia de suporteri idioti, infractori si aurolaci, care nu stiu decat sa iubeasca echipa asta si sa si mai dea si ei cu parerea. de parca stiu ei ceva depsre fotbal, ca de ieri s au apucat. tampitii aia pe care trebuie sa ii duci la sectie ca sa nu mai intre pe stadion, carora trebuie sa le pui pretul la bilet 10% din salariul minim, ciuriburi aia care merg la iasi, piatra neamt, constanta, galati, cluj, arad, etc dupa echipa. da i ma dracu deidioti ce stiu ei! eu sunt miti all mighty! eu le stiu pe toate! cum sa fac echipa, cine sa joace, cum sa joace, unde, de ce, cand si tot asa! aduc numai oameni cu experienta la club care sa faca exact ce vreau eu!!!! pentru ca eu sunt miti all mighty!

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 12 Iul 2007, 11:57

mititelu trebuie sa ne respecte ca suporteri ai Universitatii Craiova! pe oricare dintre noi. ne minte cu tot felul de sume de transfer, cu investitii fabuloase, cu promisiuni. nu asa se face treab. macar sa spuna: fratilor, astia suntem, atat putem. trebuie as fim uniti si ne aparam putinul pe care il avem. dar nu.... el trebuie sa faca circ si sa se certe cu toata lumea. iar cine este impotriva este un tampit. nu vedeti ca nu isi asociaza nimeni imaginea cu noi? nu respecta pe nimeni si nimic. nu stie decat sa batjocoreasca si sa umileasca.

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 12 Iul 2007, 12:18

veteranu scrie:mititelu trebuie sa ne respecte ca suporteri ai Universitatii Craiova! pe oricare dintre noi. ne minte cu tot felul de sume de transfer, cu investitii fabuloase, cu promisiuni. nu asa se face treab. macar sa spuna: fratilor, astia suntem, atat putem. trebuie as fim uniti si ne aparam putinul pe care il avem. dar nu.... el trebuie sa faca circ si sa se certe cu toata lumea. iar cine este impotriva este un tampit. nu vedeti ca nu isi asociaza nimeni imaginea cu noi? nu respecta pe nimeni si nimic. nu stie decat sa batjocoreasca si sa umileasca.
Asta-i Miti , cat ne-am plange noi pe el il doare drept in ****

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 12 Iul 2007, 12:34

desi se pare ca jucam varza,eu totusi raman la parerea ca anu` asta nu mai avem emotiile de anu` trecut,dintr-un motiv simplu : sunt alte echipe mai proaste ca noi
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 12 Iul 2007, 12:52

baa imberbilor ia gata:D batem pe standard cu vreo 3-0 si gata :))

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 12 Iul 2007, 12:55

stuparu_alexandru scrie:desi se pare ca jucam varza,eu totusi raman la parerea ca anu` asta nu mai avem emotiile de anu` trecut,dintr-un motiv simplu : sunt alte echipe mai proaste ca noi
si asta e pamantul promis? ca batem buzaul?

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 12 Iul 2007, 13:07

doar un lucru as mai adauga pe tema asta, unii dintre voi sa tina minte ce-au spus si la sfirsit sa-si asume parerile (eu unu de ex am spus ca Banica nu-i suficient de bun si ca prindem locul 5, o sa tin minte ce-am zis si ma astept ca toti sa o faceti ca prea e usor sa afirmi pe degeaba, ba ca unu e varza ba ca altu n-are valoare...)

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 12 Iul 2007, 13:13

lorenzaccio scrie:doar un lucru as mai adauga pe tema asta, unii dintre voi sa tina minte ce-au spus si la sfirsit sa-si asume parerile (eu unu de ex am spus ca Banica nu-i suficient de bun si ca prindem locul 5, o sa tin minte ce-am zis si ma astept ca toti sa o faceti ca prea e usor sa afirmi pe degeaba, ba ca unu e varza ba ca altu n-are valoare...)
Si ce vina are Banica de pe banca de rezerve ca am luat noi 4 de la Levski ?

Vinovati sunt jucatorii care au fost in teren nu cei de pe margine ...
Imagine

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 12 Iul 2007, 13:40

si eu " raspund" de ce sustin!

cioroianu nu poate sa faca fata ligii lui mitica! nu avem nevoie de experimente acum cu 2 saptamani inainte de inceperea campionatului!

jucatori precum gargalie,curteanu,parvu,dananaie,velcovici,gaman,garla,lutu nu au ce cauta la universitatea ,daca aceasta echipa doreste performanta !

daca dorim sa obtinem in continuare doar 9 puncte ( din 48) in meciurile cu primele 8 clasate din campionat,atunci sa ramana!

ca sa nu joci cu mijlocas defensiv,in situatia apararii stiintei,este curata sinucidere!

sorin asteapta! ( sau miti i a luat bilete lui napoli?)

ps si cand te gandesti ca marcel popescu furnizeaza pe banda portughezi clujului,iar noi ne multumim cu jucatorul " de 5 stele" dilevski?!

in 91,cand am luat ultima data campionatul ,marcel se ocupa de jucatori la craiova ( chiar daca l a " scapat " pa hanganu)

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 12 Iul 2007, 14:04

din pacate nu avem echipa de primele 6 locuri...dupa meciurile cu sopron(in care am jucat ceva si am ratat destule ocazii) si wisla...inca mai eram optimist...dar dupa acest meci in care am luat 4 goluri si nu am jucat mai nimik(asta din ce am observat in rezumatul de pe editie) mi-au ramas putine urme de sperantza
ce este mai grav este faptul ca cei din conducerea clubului dau vina pe o gramada de factori pentru meciurile pierdute si nu recunosc valoarea jucatorilor...

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

nashpa.....

Mesaj de anakin » 12 Iul 2007, 14:25

:-( mda...am luat bataie rau de tot....asta e sper ca nu o sa fie asta fata echipei si in camionat ca alfel e de rau :mad:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 12 Iul 2007, 14:25

veteranu scrie:
stuparu_alexandru scrie:desi se pare ca jucam varza,eu totusi raman la parerea ca anu` asta nu mai avem emotiile de anu` trecut,dintr-un motiv simplu : sunt alte echipe mai proaste ca noi
si asta e pamantul promis? ca batem buzaul?
iti dai seama ca toata lumea vrea mai mult.totusi,sunt doar amicale.eu zic mai bine sa vedem cum sta treaba in realitate,in campionat,pentru ca,asa cum am zis,sunt multe echipe mai slabe ca noi.gandeste-te numai la sfarsitul campionatului trecut,au aratat ca stiu sa joace,mie unu chiar mi-a placut modul in care jucau....oricum,eu zic sa va calmati,si sa asteptam sa inceapa campionatul.mai ales ca avem si un program usor.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 12 Iul 2007, 14:27

poate ne face miti o " bucurie " si il da pe baird la bulgari! :?:

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 12 Iul 2007, 14:53

Stati ma linistiti ca batem tot primele 20 de etape. Daca nu va fi asa va dau bere la tot forumul

Închis