"U" Craiova - Farul Constanta

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu "Marinarii" ?

Victorie
79
86%
Egal
4
4%
Infrangere
9
10%
 
Total votes: 92

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 30 Iul 2007, 21:54

@laurentiu91: Mai vrei o bere? o sa iti dau un mesaj pe mp ca sa vedem cum facem cu meciul. :-)

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 30 Iul 2007, 22:48

alex.p scrie:@laurentiu91: Mai vrei o bere? o sa iti dau un mesaj pe mp ca sa vedem cum facem cu meciul. :-)
Sa nu uiti de bere !! o:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 31 Iul 2007, 01:24

web_star scrie:Cine sunt South Guard?
din ce stiu eu s-au nascut in urma unui conflict in interiorul Praetoria... Piturca e liderul lor ;)

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 31 Iul 2007, 01:30

FreakBoy scrie:
web_star scrie:Cine sunt South Guard?
din ce stiu eu s-au nascut in urma unui conflict in interiorul Praetoria... Piturca e liderul lor ;)
Si-a facut selectionerul factiune(sau fractiune cum zicea cineva) in galerie?? :laughing:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 31 Iul 2007, 01:51

DarkComy scrie:
FreakBoy scrie:
web_star scrie:Cine sunt South Guard?
din ce stiu eu s-au nascut in urma unui conflict in interiorul Praetoria... Piturca e liderul lor ;)
Si-a facut selectionerul factiune(sau fractiune cum zicea cineva) in galerie?? :laughing:
am mai zis eu ca unii vorbesc doar ca tac prea mult in rest!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 31 Iul 2007, 01:58

FreakBoy scrie:
DarkComy scrie:
FreakBoy scrie:din ce stiu eu s-au nascut in urma unui conflict in interiorul Praetoria... Piturca e liderul lor ;)
Si-a facut selectionerul factiune(sau fractiune cum zicea cineva) in galerie?? :laughing:
am mai zis eu ca unii vorbesc doar ca tac prea mult in rest!
Se mai plictiseste si omul , ce vrei sa faca? :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 31 Iul 2007, 08:28

DarkComy scrie: P.S. Oare Sezione , s-au bucurat la golurile lui Tanasa?? un jucator ce tocmai a retrogradat sezonul trecut !! :o:
unde ai vazut tu ca Sezione a zis ceva de Tanasa? citeste mai bine cine a dat comunicat cu aducerea lui Tanasa, Prepelite, Lutu si apoi vorbeste.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Editie Speciala

Mesaj de WB_4ever » 31 Iul 2007, 09:55

La primul meci din campionat, pe stadion au apărut noi bannere ale unor brigăzi organizate sau, pur şi simplu, ale unor grupuri de suporteri. La tribuna a doua a tronat bannerul “Legiunii XIII-a Gemina”, de la Drobeta Turnu Severin, în apropiere obişnuitul “Gruppo Motru”, iar mai discret o pană pe care scria “Ştiinţa 4ever - Ultras Făgăraş”. În PS, noutatea a constituit-o apariţia grupului “South Guard”. În Peluza Nord şi-a ocupat locul facţiunea “Ultraşi Liberi”, despărţită de tunel de cei de la SU. (C. S.)
usteag usteag usteag usteag usteag usteag usteag
ImagineImagine

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 31 Iul 2007, 11:02

DarkComy scrie:Foarte misto jocul echipei , ma bucur enorm pentru Tanasa dar vreau sa-l vad pe Cioroianu ce atac face pt meciul cu Iasi ...pe cine alege Baird sau Tanasa ! :)(. Pacat ca Cioro nu l-a bagat pe Dilevski deloc. Cum s-a miscat Gargalie in teren?? si-a facut treaba bine?

Oare de ce au mutat bancile inapoi la oficiala?? (nu ca tineam neaparat sa fie la trib II , doar asa de curiozitate).

Se plange lumea ca de ce ne suspenda terenul, dar de ce :bad: boul care a aprins torta a aruncat-o pe pista si nu langa gard? :o: Sa nu mai spun de cei care au aruncat cu bete de steag sau ala care a aruncat cu mancare (paine am impresia). Si nu am inteles deloc de ce Blondu si Postasu dadeau tonul la injuraturi impotriva FRF si Dragomir. Pai noi vrem sa vina organizam meciul cu Olanda si astia ii injura.

P.S. Oare Sezione , s-au bucurat la golurile lui Tanasa?? un jucator ce tocmai a retrogradat sezonul trecut !! :o:
bai filozofule cu intrebari existentiale, daca ai fi fost la meci ai fi vazut ca mare le a fost bucuria celor din SEZIONE ca a dat tanasa goluri si in general ca a castigat echipa care o reprezinta: Universitatea Craiova. vezi tu, prea multe intrebari duc la prea multe raspunsuri. prea multe raspunsuri duc la o situatie confuza. incurci borcanele, daca vrei sa te documentezi in legatura cu, comunicatele SEZIONE, te rog sa accesezi pagina de internet www.sezione.ro. si acum astept un comunicat de la tine prin care sa ti ceri scuze pentru atitudinea ironica, sfidatoare indreptata impotriva grupului SEZIONE. :)( mai ales ca la sfarsit, Bornescu &compania au purtat 2 steaguri SEZIONE pe pista stadionului (nici asta n au aratat la tv). crezi ca sunt manipulati de njock, sa l lucreze pe tanasa alaturi de dusmanii lui, sa l determine sa plece si sa se intoarca njock drept salvatorul echipei?

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 31 Iul 2007, 12:17

Cecilia Miloiu U Craiova - Olga Manolache FC Farul Constanta 4-3 (1116-979) Am batut si la gagici ;) http://www.divizia-sexy.ro/index.php?c=111&act=weeks
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 31 Iul 2007, 15:18

superb golul lui tanasa. bravo miti pentru declaratiile moderate. esti mai simpatic asa modest
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 31 Iul 2007, 19:35

Copacul scrie:Cecilia Miloiu U Craiova - Olga Manolache FC Farul Constanta 4-3 (1116-979) Am batut si la gagici ;) http://www.divizia-sexy.ro/index.php?c=111&act=weeks
nu a fost asa categoric ca pe teren dar ramane...victorie!! :cool:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 31 Iul 2007, 20:27

Craiova-Farul intr-o alta ipostaza:
Imagine
Imagine
Imagine
Ps. Ce tricou frumos avem. :)(

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 31 Iul 2007, 21:18

Picioare cam scurte...dar merge! :)( :-D

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 31 Iul 2007, 21:19

web_star scrie:Picioare cam scurte...dar merge! :)( :-D
Ma, eu de tricouri vorbeam. :)( :)( Nu vezi ce material bun si ce cusaturi interesante are? :)(

Închis