Pandurii Tg. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Pandurii ?

Poll ended at 18 Aug 2007, 22:20

Victorie
43
65%
Egal
10
15%
Infrangere
13
20%
 
Total votes: 66

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 18 Aug 2007, 21:04

CIOROIANU: "MA DAU LA O PARTE, DACA ASA SE CONSIDERA"
Sambata, 18 August 2007

Tehnicianul echipei din Banie era abatut dupa infrangerea suferita de jucatorii sai in fata celor de la Pandurii. Cioroianu a declarat ca ia in calcul si o eventuala despartire de banca Universitatii, daca se va considera ca aceasta e solutia cea mai buna, dar ca nu se considera vinovat pentru situatia in care se gaseste Craiova.

"Daca Adrian Mititelu considera ca echipa va merge mai bine fara mine, ma dau la o parte, dar nu cred ca am eu vreo vina. Ne trebuie o victorie ca sa ne revenim" a concluzionat antrenorul.

Patronul Mititelu a parasit grabit si extrem de furios stadionul din Tg. Jiu, iar viitorul lui Cioroianu ca antrenor la Craiova se anunta nesigur

asta apare in prosport
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Lion
junior
junior
Mesaje: 98
Membru din: 11 Sep 2003, 22:46

Mesaj de Lion » 18 Aug 2007, 21:05

FIGHTER scrie:Sunt curios sa-l cunosc pe antrenorul care face din baird,dina, velcovici si gargalie fotbalisti.....
dina e totusi fotbalist...el vine dupa un grav accident...in urma cu 2 ani a fost operat de ruptura de ligamente.inca e fricos.veti vedea ca la anul va fi ok dina.a fost cel mai talentat junior al generatiei sale.nu are cum sa fi uitat fotbalul...

FIGHTER
junior
junior
Mesaje: 99
Membru din: 10 Ian 2005, 11:14

Mesaj de FIGHTER » 18 Aug 2007, 21:09

Sa dea Dumnezeu......mai am inca un semn de intrebare.......dilevski despre care parca se spunea ca a costat 500.000 si anuntat ca pe un transfer bomba.... Oare nu a fost intoxicare?.....sau de ce nu a fost nici macar rezerva in vreun meci????

le_boc
junior
junior
Mesaje: 48
Membru din: 13 Dec 2006, 18:32

Mesaj de le_boc » 18 Aug 2007, 21:14


Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1453
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 18 Aug 2007, 21:25

fratilor, noi nu avem jucatori de fotbal in afara de costea. tot respectul ptr dl mititelu dar echipa asta joaca de 3 ani impreuna si inca nu s-a sudat? pai daca tu ca fotbalist incerci sa combin in propriul careu cand poarta ta era in pericol (vezi min 64)... am vazut la echipa greseli elementare care nu-si are rostul ptr o echipa care vrea sa joace in cupele europene. repet orice antrenor care va veni la craiova NU VA AVEA REZULTATE pentru ca jucatorii sunt slabi. asta-i adevarul.
de spre sorin cartu un jucator de la poli timisoara spune despre EL ca si daca nu se prezenta la antrenament jucatorii stiau ce-au de facut deoraece in fiacere zi faceau acelasi antrenament.
important e ca anula cesta sa nu retrogradam pentru ca celalate echipe sunt mult mai bune ca noi exceptie FARUL.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 18 Aug 2007, 21:26

ne facuram de rasul lumi!!!!!!!!!!!!!!!!

nu inteleg de ce nu au jucat 2 dintre cei mai buni jocatorii ai Craiovei D Stoica si Wobay?

Pacat de naivul Mititelu care a bagat peste un milion de euroi in stadionul orasului si nu a putut sa aduca un antrenor la echipa.

O sa ne bata Urziceniul rau de tot acasa in etapa viitoare (cu peste 2 goluri diferenta)
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Dan

Mesaj de Dan » 18 Aug 2007, 21:30

Cioro e depasit, e clar. Avem nevoie de un antrenor mare ( cum e Lucescu) si de transferuri mari. Daca Mititelu poate sa le faca, bine, daca nu, sa ne luam si noi si el gandul de la a redeveni o echipa mare.

Avatar utilizator
vxx09
junior
junior
Mesaje: 33
Membru din: 16 Iun 2007, 20:35

Mesaj de vxx09 » 18 Aug 2007, 21:32

La australieni si lui Wobay le traduce cineva indicatiile de joc ? :-)
Dintre "steaua fara nume" si jucatorul fara numar pe spate / iese in fata cine da mai vioi din coate / te vad energic, playa, te vad mai jucaus / ja de'aci 5 mii si plimba'l pe Labus"

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 18 Aug 2007, 21:37

CIOROIANU A DEMISIONAT! BALACI FAVORIT
Ilie BalaciLa câteva minute dupa meciul pierdut la târgu-Jiu, antrenorul Florin Cioroianu l-a sunat pe Mititelu, anuntându-l pe acesta ca îsi respecta promisunea facuta, aceea de a pleca de la echipa în cazul în care va înregistra trei înfrângeri.
“Cioroianu m-a sunat dupa meci si a spus ca cea mai buna decizie este sa plece de la echipa, mai ales ca eu am declarat la demiterea lui Fane Stoica faptul ca niciun antrenor nu va mai sta la Craiova în cazul în care pierde de trei ori la rând. Deocamdata nu am nicio solutie, ma gândesc la câteva nume, dar le voi anunta probabil în cursul zilei de mâine (nr – azi) sau cel târziu pâna la meciul cu Unirea Urziceni. Sincer, îmi pare rau pentru Cioroianu pentru ca este antrenorul cu care m-am înteles cel mai bine de când am preluat Craiova" a declarat Mititelu.
La rândul sau, Cioroianu anuntase la conferinta de presa ca va parasi Stiinta, în cazul în care acesta ar fi cea mai buna solutie pentru redresarea echipei. Principalul favorit pare sa fie Ilie Balaci, actualul manager sportiv al oltenilor. Alte nume vehiculate sunt Sorin Cartu, Emil sandoi sau Walter Zenga.
Narcis DREJAN
www.prosport.ro
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 18 Aug 2007, 21:39

Din numele astea doar de Sandoi mi-e frica .. :o: . Balaci daca vine e f pretentios si vrea jucatori de valoare , Cartu ii omoara daca nu joaca fotbal iar Zenga ..om trai si om vedea o:
Imagine

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 18 Aug 2007, 21:41

eu nu-l vreau pe Cartu. toata stima pt el ca si caracter, insa nu are stofa de antrenor. nici Zenga nu ma incanta. Poate o scoate Balaci untu din ei.
I love U !

Avatar utilizator
Sava
suporter
suporter
Mesaje: 757
Membru din: 25 Sep 2003, 12:30

Mesaj de Sava » 18 Aug 2007, 21:44

Il vazurati pe jegul de Daniel Nanu cum se bucura si cum invartea tricoul cand luaram gol?
Popescu, esti un Iuda te uram, tradatorule!!!!!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 18 Aug 2007, 21:50

Sava scrie:Il vazurati pe jegul de Daniel Nanu cum se bucura si cum invartea tricoul cand luaram gol?
ce gunoi! fr-ai tu al :eek: de nenorocit oNANistule( nanu) :o:

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 18 Aug 2007, 21:53

Zenga e mai bun ca multi antrenori din Romania

eu prefer sa-l puna pe Zenga antrenor

Mititelule nu mai sta pe ganduri, ial pe Zenga ca va pune mana altul pe el peste 2-3 etape
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 18 Aug 2007, 22:28

+1 pt zenga
Imagine

Închis