Pandurii Tg. JIU - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Pandurii ?

Poll ended at 18 Aug 2007, 22:20

Victorie
43
65%
Egal
10
15%
Infrangere
13
20%
 
Total votes: 66

cerni
junior
junior
Mesaje: 63
Membru din: 28 Iul 2004, 14:59

Mesaj de cerni » 20 Aug 2007, 12:07

aplauda aplauda aplauda
la un moment dat auzisem ca era chiat oltean jegul asta :-x
VIATA-I GREA DAR DURA!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 20 Aug 2007, 22:03

Pacala scrie:
nicu_andrei scrie:
TG-JIU scrie:PE NOI CEI DIN TG-JIU CARE TINEM CU STIINTA "U" NE-A FACUT DE RAS AZI.NE-AU BATUT O ECHIPA CARE NICI NU VISA CA VA MAI JUCA VREODATA IN A. NE RAD IN NAS CEI DIN ORAS CARE TIN IN PRIMUL RAND CU STEAU SI DINAMO APOI CU PANDURII.
Nu m-am simtit niciodata facut de ras de Stiinta !!!
da eu ca ma lua tata la misto urit de tot.....cu faze de genul sa nu mai calc pe la stadion .....pandurii cei mai buni dintre romani..etc etc
daca stau sa ma gindesc bine..e mai dureroasa si mai umilitoare o infringere in fata pandurilor decit orice alta infringere de la bukaleti etc

ps: ar trebui inchis subiectul asta ca e doar o rasucire a cutitului in rana gratuit..mie imi pare f rau de demisia lui Cioroianu...mi se pare un gest pripit

dupa mine, nu antrenorul, lotul ,suporterii sau patronul reprezinta problema..problema este una de intronare a mentalitatii profesioniste, a unei mentalitatri de invingator si asta se face in timp la un club, dupa multe rezultate bune si dupa ce a fost instaurat profesionismul...cu prime dar si cu amenzi pt jucatori dupa reguli f clare....mi se par jucatorii foarte labili psihic.....prea usor intra in pase proste si greu ies.....
pandurii cei mai buni dintre romani???? :bad: :lol:

minerii aia?slugilelui steaua?... :-)

doamne! ce :lol: gluma!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 20 Aug 2007, 22:04

Pacala scrie:
nicu_andrei scrie:
TG-JIU scrie:PE NOI CEI DIN TG-JIU CARE TINEM CU STIINTA "U" NE-A FACUT DE RAS AZI.NE-AU BATUT O ECHIPA CARE NICI NU VISA CA VA MAI JUCA VREODATA IN A. NE RAD IN NAS CEI DIN ORAS CARE TIN IN PRIMUL RAND CU STEAU SI DINAMO APOI CU PANDURII.
Nu m-am simtit niciodata facut de ras de Stiinta !!!
da eu ca ma lua tata la misto urit de tot.....cu faze de genul sa nu mai calc pe la stadion .....pandurii cei mai buni dintre romani..etc etc
daca stau sa ma gindesc bine..e mai dureroasa si mai umilitoare o infringere in fata pandurilor decit orice alta infringere de la bukaleti etc

ps: ar trebui inchis subiectul asta ca e doar o rasucire a cutitului in rana gratuit..mie imi pare f rau de demisia lui Cioroianu...mi se parterii sau patronul reprezinta problema..problema este una de intronare a mentalitatii profesioniste, a unei mentalitatri de invingator si asta se face in timp la un club, dupa multe rezultate bune si dupa ce a fost instaurat profesionismul...cu prime dar si cu amenzi pt jucatori dupa reguli f clare....mi se par jucatorii foarte labili psihic..

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 20 Aug 2007, 22:11

TG-JIU scrie:in tg-jiu acum 10-15 ani nu exita om care sa nu tina cu stiinta. acum s-a vazut ca orasul este impartit. toti adolescentii tin cu steaua si asta datorita mediocritatii evolutiilor jucatorilor nostri in toti acesti ani decand nu mai contam deloc in divizia A. Ce sa le spunem acestor copii, ca in fiecare an speram ca vom avea rezultate: dar cand vezi atata indolenta si pasivitate in jocul juvetilor, atata nesimtire,atata... Te duci cu copilul la meci sa-i arati craiova iar el vede o echipa care a jucat la tg-jiu ca in divizia D.

Apropo, mititelu stia ca o sa iese un meci prost inainte de meci.L-am vazut la plecarea autocarului de la hotel uitandu-se lung si pierdut la jucatori din acesta in ciuda faptului ca multi suporteri asteptau sa sa fotografieze cu el.Probabil avusesera vreo discutie in hotel si sitia ce va urma. :!:
bai,stai linistit ca astia de varsta mea de 20-30 de ani tot cu craiova tin mai multi...
si sa nu uit...ma [cenzurat] pe steaua lor desclavi

ps- am apucat sa dau mana si eu cu rose si bornescu si sa fac poze cu dina, stoica, costea si velcovici o:

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 21 Aug 2007, 01:23

Baieti , bandurii este singura echipa din romania care ar trebui sa aiba 23.000.000 de suporteri. Este singura echipa facuta si sustinuta din banii nostrii ai tuturor!!! :-x :-x :-x

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 21 Aug 2007, 09:55

Interu scrie:Baieti , bandurii este singura echipa din romania care ar trebui sa aiba 23.000.000 de suporteri. Este singura echipa facuta si sustinuta din banii nostrii ai tuturor!!! :-x :-x :-x
pai ce ma noi suntem mineri? e sustinuta din banii minerilor nu ai nostri

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 21 Aug 2007, 09:57

Eu ma refeream de datoriile enorme la bugetul de stat pe care le are snlo si care sunt sterse periodic!!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 21 Aug 2007, 13:14

Interu scrie:Baieti , bandurii este singura echipa din romania care ar trebui sa aiba 23.000.000 de suporteri. Este singura echipa facuta si sustinuta din banii nostrii ai tuturor!!! :-x :-x :-x
Dar rrapid care are ca sponsor MTCT??? Aia nu sunt bani publici??
Dar dinamwe care are in spate MAI??? Aia nu sunt bani publici??
Dar stoaia care inca e sprijinita de M apararii?? Aia nu sunt bani publici??
Dar CFR Cluj care e sprijinita de MTCT?? Aia nu sunt bani publici??

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 21 Aug 2007, 15:08

alex.p scrie:
Interu scrie:Baieti , bandurii este singura echipa din romania care ar trebui sa aiba 23.000.000 de suporteri. Este singura echipa facuta si sustinuta din banii nostrii ai tuturor!!! :-x :-x :-x
Dar rrapid care are ca sponsor MTCT??? Aia nu sunt bani publici??
Dar dinamwe care are in spate MAI??? Aia nu sunt bani publici??
Dar stoaia care inca e sprijinita de M apararii?? Aia nu sunt bani publici??
Dar CFR Cluj care e sprijinita de MTCT?? Aia nu sunt bani publici??
:-x sdr

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2007, 15:49

ady g scrie:

si sa nu uit...ma [cenzurat] pe steaua lor desclavi
Asta nu o voi intelege niciodata, ei sunt sclavi ca tin cu Steaua, iar tu, care esti din acelasi oras cu ei si tii cu Universitatea, nu esti sclav, esti doar suporter.

Unde este oare respectul ? Sa fie o notiune prea desueta pentru aceste vremuri ?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2007, 15:52

Interu scrie:Eu ma refeream de datoriile enorme la bugetul de stat pe care le are snlo si care sunt sterse periodic!!!
esti in eroare, ala e un sponsor, probabil ar trebui multe explicatii si nu am timp acum sa ti le dau.

conStiinta

Mesaj de conStiinta » 21 Aug 2007, 15:53

DoRyN scrie:
ady g scrie:

si sa nu uit...ma [cenzurat] pe steaua lor desclavi
Asta nu o voi intelege niciodata, ei sunt sclavi ca tin cu Steaua, iar tu, care esti din acelasi oras cu ei si tii cu Universitatea, nu esti sclav, esti doar suporter.

Unde este oare respectul ? Sa fie o notiune prea desueta pentru aceste vremuri ?
parerea oltenilor suporteri ai stiintei e f proastra despre oltenii suporteri ai bucurestenilor! :-)

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 21 Aug 2007, 16:15

shefu rules scrie:
DoRyN scrie:
ady g scrie:

si sa nu uit...ma [cenzurat] pe steaua lor desclavi
Asta nu o voi intelege niciodata, ei sunt sclavi ca tin cu Steaua, iar tu, care esti din acelasi oras cu ei si tii cu Universitatea, nu esti sclav, esti doar suporter.

Unde este oare respectul ? Sa fie o notiune prea desueta pentru aceste vremuri ?
parerea oltenilor suporteri ai stiintei e f proastra despre oltenii suporteri ai bucurestenilor! :-)
Aia nu sunt olteni. :-x
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

JustME

Mesaj de JustME » 21 Aug 2007, 20:03

DoRyN scrie:
ady g scrie:

si sa nu uit...ma [cenzurat] pe steaua lor desclavi
Asta nu o voi intelege niciodata, ei sunt sclavi ca tin cu Steaua, iar tu, care esti din acelasi oras cu ei si tii cu Universitatea, nu esti sclav, esti doar suporter.

Unde este oare respectul ? Sa fie o notiune prea desueta pentru aceste vremuri ?
respect ?! pt cine ?! pt niste :bad: ?! :bad: aia nu merita respectati !!

ei sunt sclavi pt ca tin cu steOAIA fiindca asa e "la moda" .. aia nu se pot numi suporteri .. daca steaua ar trece prin ce a trecut Stiinta in ultimii 10 ani nush daca ar mai avea 2.000 de suporteri !!

un suporter al Stiintei nu poate fi acuzat niciodata ca e sclav sau suporter de rezultat .. motivul este simplu: din pacate de ceva timp Universitatea nu s-a mai intalnit cu performanta, de aceea suporterii Universitatii sunt curati .. sunt cei mai buni dintre romani :-)

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 21 Aug 2007, 20:10

JustME scrie:
respect ?! pt cine ?! pt niste :bad: ?! :bad: aia nu merita respectati !!

ei sunt sclavi pt ca tin cu steOAIA fiindca asa e "la moda" .. aia nu se pot numi suporteri .. daca steaua ar trece prin ce a trecut Stiinta in ultimii 10 ani nush daca ar mai avea 2.000 de suporteri !!

un suporter al Stiintei nu poate fi acuzat niciodata ca e sclav sau suporter de rezultat .. motivul este simplu: din pacate de ceva timp Universitatea nu s-a mai intalnit cu performanta, de aceea suporterii Universitatii sunt curati .. sunt cei mai buni dintre romani :-)
:-)

Închis