Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Unirea Urziceni ?

Poll ended at 23 Aug 2007, 20:40

Victorie
27
42%
Egal
8
12%
Infrangere
30
46%
 
Total votes: 65

dragos.negru
senior
senior
Mesaje: 489
Membru din: 14 Mar 2006, 21:08

Mesaj de dragos.negru » 27 Aug 2007, 11:32

web_star scrie:La naiba...si eu care credeam ca acolo se voteaza pentru consilieri locali.. :lol: :)(
pentru consilieri locali se voteaza aici

JustME

Mesaj de JustME » 27 Aug 2007, 19:40

*Coco* scrie: Cand avea Cioroianu acel parcurs excelent era antrenorul ideal acuma e depasit de situatie.El e bun, dar jucatorii sunt petarde,ce sa le faca el sa ii invete la nivelul acesta sa dea o pasa de 5 metri corecta?(din pacate ei nu sunt in stare nici de asta...)deci nu e vina lui Cioroianu absolut deloc,singurii vinovati de aceasta situatie sunt jucatorii :!:
Coco, Cioroianu e depasit de situatie degeaba ii iei aparara !! n-a zis nimeni ca toata vina este pe umerii antrenorului .. dar cand vezi ca Mitchell si Ciuca se calca in picioare si nu pot sa se adapteze la sistemul cu 4 fundasi, zau ca nu trebuie sa fi mare antrenor sa nu mai joci sistemul respectiv !! :-)

nu zic eu ca daca jucam 3-5-2 sau 3-4-3 castigam .. dar iti zisai se vedea din avion ca sistemul asta cu 4 fundasi ne duce de rapa .. eu d`asta spun ca Cioroianu era depasit de situatie :-)

si un ultim p.s. nu Cioroianu a avut acel parcurs excelent .. echipa (care in proportie de 80-90% este aceeasi) a avut acel parcurs excelent ca doar n-a jucat antrenorul .. vina nu este numai a lu` x sau numai a lu y .. parerea mea e ca vina pt aceste rezultate proaste se imparte in mod egal intre antrenori si jucatori o:

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 28 Aug 2007, 09:52

ce parcurs excelent a avut cioroianu?? sa ne reamintim:
-in meciul cu ceahlaul la cate ocazii au avut moldovenii , eu cred ca dca dadeau aia primii gol nu mai aveam sanse de salvare...
-in meciul cu national echipa retrogradata, la fel joc haotic, noroc ca s-a lovit mingea de cristi munteanu si a intrat in poarta
-cu jiul la fel, acelasi joc pe care il practicam si acuma
-cu uta la fel, acelasi joc
-in meciul cu poli timisoara sa zicem ca am jucat ceva fotbal, de fapt au jucat aia slab
-iar in meciul cu farul ( din campinatul trecut), echipa s-a miscat ceva mai bine dar nu indeajuns.

concluiza este simpla. NU AVEM JUCATORI DE VALOARE. numai dl mititelu crede in ei. se spunea de dananae ca va fi jucator de nationala. acest jucator nu stie lucrurile elementare din fotbal. cand are mingea la el se pierde...si inca multe am de zis dar ma enervez degeaba...nu stiu de ce pot pune asa mult suflet ptr niste JUCATORI CARE NU AU TREABA CU FENOMENUL FOTBALISTIC. SUNT 3 JUCATORI CARE VOR DEVENI CERTITUDINI REALE PTR ECHIPA NATIONALA: costea I, gingoveanu si busu.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 28 Aug 2007, 11:29

gsm scrie:ce parcurs excelent a avut cioroianu?? sa ne reamintim:
-in meciul cu ceahlaul la cate ocazii au avut moldovenii , eu cred ca dca dadeau aia primii gol nu mai aveam sanse de salvare...
-in meciul cu national echipa retrogradata, la fel joc haotic, noroc ca s-a lovit mingea de cristi munteanu si a intrat in poarta
-cu jiul la fel, acelasi joc pe care il practicam si acuma
-cu uta la fel, acelasi joc
-in meciul cu poli timisoara sa zicem ca am jucat ceva fotbal, de fapt au jucat aia slab
-iar in meciul cu farul ( din campinatul trecut), echipa s-a miscat ceva mai bine dar nu indeajuns.

concluiza este simpla. NU AVEM JUCATORI DE VALOARE. numai dl mititelu crede in ei. se spunea de dananae ca va fi jucator de nationala. acest jucator nu stie lucrurile elementare din fotbal. cand are mingea la el se pierde...si inca multe am de zis dar ma enervez degeaba...nu stiu de ce pot pune asa mult suflet ptr niste JUCATORI CARE NU AU TREABA CU FENOMENUL FOTBALISTIC. SUNT 3 JUCATORI CARE VOR DEVENI CERTITUDINI REALE PTR ECHIPA NATIONALA: costea I, gingoveanu si busu.
si ce fini si mari cunoscatori ai fotbalului va dati unii dintre voi acum!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 28 Aug 2007, 11:52

daca tu n-ai avut ochii sa observi...

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 28 Aug 2007, 12:01

gsm scrie:daca tu n-ai avut ochii sa observi...
atunci de ce nu ai iesit sa spui ce ai spus acum? daca te uiti la alte echipe ai sa constati ca nu au un joc stalucit si castiga!asa nici milanu nu joaca cine stie ce si a luat Champions League...asta ionseamna ca anceloti e antrenor slab? jocul echipei pun verdictu unui antrenor?
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 28 Aug 2007, 12:14

U...EU NU CONTEST ANTRENORUL, ci VALOAREA JUCATORULUI. de ce nu vrei sa observi ca de 3 ani de zile de cand a preluat mititelu stiinta, nu am jucat fotbal. am schimbat 4 antrenori si nimic in jocul echipei. aceasi ideie de joc.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Mesaj de SLH » 29 Aug 2007, 17:30

ma da poze de la meciuri nu mai pune nimeni in album???

Închis