Rapid - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca va obtine Universitatea cu Rapid?

Poll ended at 01 Sep 2007, 04:03

Victorie
29
39%
Egal
10
14%
Infrangere
35
47%
 
Total votes: 74

Avatar utilizator
Junkyard
membru
membru
Mesaje: 136
Membru din: 02 Apr 2006, 21:51

Mesaj de Junkyard » 02 Sep 2007, 00:05

Clasament:
15.Universitatea MITITELU Craiova 6 1 0 5 6-10 3 -6

Asta meritam?
Ne trebuie jucatori si antrenor.Cu atmosfera venim noi...
Pana atunci...
retrorgadare here we come again...
6 ani pierduti fara nicio performanta trebuie sa se opreasca!
mititelu GUILTY!

keano

Mesaj de keano » 02 Sep 2007, 00:08

sezione scrie:galeria craiovei este SECHESTRATA de muile de jandarmi la stadion. Nici acum nu li sa permis plecarea spre casa !!! INCREDIBIL cate abuzuri fac incultii aia . Ar trebui ca televiziunile sa se simta din bun simt sa se duca acolo !!!
Ce s-a intamplat? Stii mai multe?

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 02 Sep 2007, 00:28

Ca sa vedeti ce bine se intelege conducerea noastra in declaratii si pareri .

Adrian Mititelu " Rapid a castigat nemeritat "

Ovidiu Stanga " Felicit rapidul , astazi a castigat pe merit "

Cristescu " acuz arbitrajul "

oare costesin ce-a zis ? :)(
Imagine

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 02 Sep 2007, 00:29

Au fost niste incidente inainte de meci, acum am vorbit cu unii si sunt in duba, ii duce sa le ia amprentele apoi ii aduce la stadion si apoi pleaca, cred ca o sa-i tina pana dimineata, sa amprentezi 400 de oameni... !
Care mai suntem prin bucuresti ne strangem si mergem acolo !
Libertate pentru Suporteri !

tifo

Mesaj de tifo » 02 Sep 2007, 01:00

ne ducem in B!!! :-x mititelule!!! sa iti iau familia`n :bad: !!! sa iti dea dumnezeu sa suferi cum suferim noi suporterii!!!
iti faci numa reclama pe spatele Craiovei!!! ai facut stadionul numa pentru meciul cu olanda nu pentru Craiova!!! nu ai bagat mai mult de 400 000 de mii de euro!!! ai crezut ca dai lovitura cu meciul cu olanda si iti scoti banii!!!
muieeeee ospatarule!!! :-x netoiu!!! :-x staicu!!!
sa va :bad: in gura!!! ne-am saturat sa traim in mediocritate!!!
daca nu ai bani pleaca de la Craiova!!!
eu unul m-am saturat sa fiu luat la misto de suporterii altor echipe pentru ca tin cu Craiova!!! :-x mititelu!!!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 02 Sep 2007, 01:03

tifo scrie:ne ducem in B!!! Muieeeee mititelule!!! sa iti iau familia`n ****!!! sa iti dea dumnezeu sa suferi cum suferim noi suporterii!!!
iti faci numa reclama pe spatele Craiovei!!! ai facut stadionul numa pentru meciul cu olanda nu pentru Craiova!!! nu ai bagat mai mult de 400 000 de mii de euro!!! ai crezut ca dai lovitura cu meciul cu olanda si iti scoti banii!!!
muieeeee ospatarule!!! muieeeee netoiu!!! muieeeee staicu!!!
sa va [cenzurat] in gura!!! ne-am saturat sa traim in mediocritate!!!
daca nu ai bani pleaca de la Craiova!!!
eu unul m-am saturat sa fiu luat la misto de suporterii altor echipe pentru ca tin cu Craiova!!! Muieeeee mititelu!!!
in cazul asta reorinteaza-te! in giulesti am venit pe 0-0 si ne-a iesit pana in ultimul sfert de ora! asta e prostu de danane a luat 2 galbene din prostie! indiferent de ce s-ar intampla ucv
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 02 Sep 2007, 01:04

Pentru ce s-a intamplat la pauza sunt oameni in dube, si poate mai sunt si in stadion :!: E trist, dar ne-am facut-o cu mana noastra.

Daca va spun ca boul care era "in charge" de toata magaria de la stadion, cerea la telefon "inca o sectie - doua" ca nu avea unde sa trimita 400 de oameni la amprentat si fotografiat poate nu o sa va vina sa credeti. Io am iesit la aproximativ 25 de minute dupa primele 2 valuri de "amprentati", si am stat in fata stadionului pe putin 45. In tot timpul asta nu a mai iesit nimeni organizat, decat vreo 10 oameni mai tari in gura, care incercau sa le explice analfabetilor ca-i dau in judecata.
Restul erau tinuti inca in stadion, ptr ca se pare ca nu mai aveau unde sa-i trimita, si cred ca terminasera si "taxiurile".

tifo

Mesaj de tifo » 02 Sep 2007, 01:12

U scrie:
tifo scrie:ne ducem in B!!! Muieeeee mititelule!!! sa iti iau familia`n ****!!! sa iti dea dumnezeu sa suferi cum suferim noi suporterii!!!
iti faci numa reclama pe spatele Craiovei!!! ai facut stadionul numa pentru meciul cu olanda nu pentru Craiova!!! nu ai bagat mai mult de 400 000 de mii de euro!!! ai crezut ca dai lovitura cu meciul cu olanda si iti scoti banii!!!
muieeeee ospatarule!!! muieeeee netoiu!!! muieeeee staicu!!!
sa va [cenzurat] in gura!!! ne-am saturat sa traim in mediocritate!!!
daca nu ai bani pleaca de la Craiova!!!
eu unul m-am saturat sa fiu luat la misto de suporterii altor echipe pentru ca tin cu Craiova!!! Muieeeee mititelu!!!
in cazul asta reorinteaza-te! in giulesti am venit pe 0-0 si ne-a iesit pana in ultimul sfert de ora! asta e prostu de danane a luat 2 galbene din prostie! indiferent de ce s-ar intampla ucv
ce a jucat Craiova? nimic!!! in afara de Bornescu si de Costea care este de departe cel mai bun jucator al echipei nu avem jucatori!!!
ce vreti sa nu mai injur si sa cadem in divizia b? acuma trebuie sa oprim raul din radacina, cum se spune, nu cand este prea tarziu!!!
daca mititelu nu are bani sa plece, nu sa stea si sa minta lumea!!!

mi_e_rau
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 07 Noi 2006, 13:15

Mesaj de mi_e_rau » 02 Sep 2007, 01:13

DAmpezzO scrie:Au fost niste incidente inainte de meci, acum am vorbit cu unii si sunt in duba, ii duce sa le ia amprentele apoi ii aduce la stadion si apoi pleaca, cred ca o sa-i tina pana dimineata, sa amprentezi 400 de oameni... !
Care mai suntem prin bucuresti ne strangem si mergem acolo !
Libertate pentru Suporteri !
Acum am ajuns de la stadion. Nu e vorba de incidentele dinainte de meci. Alea s-au calmat. Alea au apărut când au venit microbuzele noastre şi ciorilor dădeau cu pietre. (eram printre ei, am reuşit să intrăm după ce s-au liniştit cioroii). Bătaia a fost la pauză. Între noi. Mă rog, între câţiva idioţi beţi de la noi care au avut de împărţit prostia între ei. S-au calmat, toate bune şi frumoase. N-au vrut să-i scoată de pe stadion jandarmii. Prin urmare, după meci ne-au ţinut mai bine de o oră pe stadion. Pe noi, pe ceilalţi mai mult. Noi fiind cei cu buletin de Bucureşti. Se pare că între timp a fost băgată o tură în dubă, la grămadă. Nouă ne-a dat drumul după ce ne-au verificat buletinele. Afară ne-a verificat prin staţie dacă suntem ”curaţi”. După care ne-a făcut poze, cică să ne bage-n baza de date cu suporteri, şi data viitoare dacă facem urât să ne identifice. Degeaba am protestat, era singura cale să ne lase să plecăm acasă. Am vorbit cu băieţii care au fost băgaţi în dube şi acum o oră erau la secţie, tot în dube, pt. că nu era nimeni să le ia amprentele...

Mă piş în ea de Jandarmerie. Nu sunt deloc organizaţi. Când au venit microbuzele noastre urlau câţiva să facă un cordon, însă nu au ajuns să-l facă...şi uite-aşa au zburat pietrele rapidiţtilor în toate părţile...

Oricum, aasta a fost cea mai nasoală experienţă la un meci,

De meci nu mai zic nimic acum, că nu mai nervi şi pt. asta...
Imagine

Dan

Mesaj de Dan » 02 Sep 2007, 01:17

iuli scrie:Mah,oameni buni echipa asta are o problema psihica e clar.Stanga a facut schimbarile intuind ca ciorile vor veni peste noi,dupa gol.
Probabil ca noi ca suporteri nu meritam mai mult daca ajungem sa contestam dupa o etapa antrenorul.Spuneti ca ne respectam valorile dar ii injuram pe Cartu,Stanga etc.. ca la usa cortului.
Si Capello pierdea meciul asta,pt ca eram invinsi de la vestiare.Vroiati sa atacam??Cu cine?? Tanasa si Baird nu erau in teren,Dina era degeaba.Andone cand a venit la caini acum vreo 4 ani a pierdut 7 meciuri consecutive si anul urmator a luat titlul.La noi era decapitat in centrul Craiovei pt asta.
De aia ei se bat pt liga si noi la retrogradare,la pariu ca Stoica devenea un jucator excelent in 2 etape daca ajungea la ei.Bornescu e injurat chiar si cand apara f bine,cum a fost azi.
Voua vi s-a luat de conducere si echipa,mie mi s-a cam luat de amatorismul unora dintre voi.Sincer voi intra tot mai rar aici,pt ca nu pot suporta sa fie injurati oameni care inseamna ceva pt Craiova.
o:

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 02 Sep 2007, 01:17

tifo scrie:
U scrie:
tifo scrie:ne ducem in B!!! Muieeeee mititelule!!! sa iti iau familia`n ****!!! sa iti dea dumnezeu sa suferi cum suferim noi suporterii!!!
iti faci numa reclama pe spatele Craiovei!!! ai facut stadionul numa pentru meciul cu olanda nu pentru Craiova!!! nu ai bagat mai mult de 400 000 de mii de euro!!! ai crezut ca dai lovitura cu meciul cu olanda si iti scoti banii!!!
muieeeee ospatarule!!! muieeeee netoiu!!! muieeeee staicu!!!
sa va [cenzurat] in gura!!! ne-am saturat sa traim in mediocritate!!!
daca nu ai bani pleaca de la Craiova!!!
eu unul m-am saturat sa fiu luat la misto de suporterii altor echipe pentru ca tin cu Craiova!!! Muieeeee mititelu!!!
in cazul asta reorinteaza-te! in giulesti am venit pe 0-0 si ne-a iesit pana in ultimul sfert de ora! asta e prostu de danane a luat 2 galbene din prostie! indiferent de ce s-ar intampla ucv
ce a jucat Craiova? nimic!!! in afara de Bornescu si de Costea care este de departe cel mai bun jucator al echipei nu avem jucatori!!!
ce vreti sa nu mai injur si sa cadem in divizia b? acuma trebuie sa oprim raul din radacina, cum se spune, nu cand este prea tarziu!!!
daca mititelu nu are bani sa plece, nu sa stea si sa minta lumea!!!
ti-am scris mai sus ca meciul a fost gandit pe 0-0! toate bune si frumoase pana a luat dananae rosu! un 0-0 chinuit in giulesti era gura de oxigen pt noi!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 02 Sep 2007, 01:30

maine o sa aflati mai multe de faza cu sechestrul, k e f mult d zis..imaginativa, grupuri de cate 20 d oameni dusi in dube unde jandarmii faceau ce vroiau cu tine, la sectie, unde te luau in [cenzurat] toti oligofrenii..cu luat date, poze timp pierdut umilinta si pt unii lovituri
dupa 50 de minute de la terminarea meciului a inceput "evacuarea"...dar dupa2 ore, nu plecasera decat 40...restul--in stadion!!!!!!!si la ora asta

meciu: stanga e un cretin...schimbari si lot d [cenzurat]...uby nu vru sa intre, d aia il baga p velcovici...lutu nu fu scos nici mkr la incalzire
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 02 Sep 2007, 01:41

T@V scrie:Pentru ce s-a intamplat la pauza sunt oameni in dube, si poate mai sunt si in stadion :!: E trist, dar ne-am facut-o cu mana noastra.

Daca va spun ca boul care era "in charge" de toata magaria de la stadion, cerea la telefon "inca o sectie - doua" ca nu avea unde sa trimita 400 de oameni la amprentat si fotografiat poate nu o sa va vina sa credeti. Io am iesit la aproximativ 25 de minute dupa primele 2 valuri de "amprentati", si am stat in fata stadionului pe putin 45. In tot timpul asta nu a mai iesit nimeni organizat, decat vreo 10 oameni mai tari in gura, care incercau sa le explice analfabetilor ca-i dau in judecata.
Restul erau tinuti inca in stadion, ptr ca se pare ca nu mai aveau unde sa-i trimita, si cred ca terminasera si "taxiurile".
da ce s-a intimplat? ai fost amprentat si tu? pe ce motiv?
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 02 Sep 2007, 01:43

dxtr009 scrie:uby nu vru sa intre, d aia il baga p velcovici...lutu nu fu scos nici mkr la incalzire
cum naiba?
sper ca miine se va scrie la ziar ce s-a intimplat acolo, pe stadion.
am vazut acum explicatiile.
Am zis!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 02 Sep 2007, 01:52

Acuma nu stiu nici io ce sa iti zic mai mult. Stai sa ajunga toti acasa, sa ne lamurim ce tratament au primit restu, si apoi o sa tragem niste concluzii.
Io doar le-am spus ca sunt din bucale, mi-au verificat buletinul, le-am spus ca nu sunt de acord sa fiu amprentat si fotografiat, si le-am cerut sa imi arate un document ceva care le da lor dreptul sa imi faca chestiile alea. Cand au vazut ologofrenii ca nu se inteleg cu mine, m-au invitat sa plec acasa singurel, de parca io aveam masina trasa pe locul de parcare a lui Copos.

Închis