FC Vaslui - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu moldovenii?

Poll ended at 23 Sep 2007, 00:05

victorie
16
18%
egal
2
2%
infrangere
70
80%
 
Total votes: 88

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 23 Sep 2007, 18:43

ba cat de prosti sunt :laughing: , o sa sustin antrenoru care o sa`i scoata din lot pe baird, dananae, dina, gargalie ....

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 23 Sep 2007, 18:51

panaramele dracului. si mai ales dina, care nu e in stare de face ceva co o minge.
Am zis!!

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 23 Sep 2007, 18:54

manex scrie:panaramele dracului. si mai ales dina, care nu e in stare de face ceva co o minge.
ba vere astora nu le e rusine sa intre pe teren ? sa fie asa de penibili ?

PS: Mititelule pupai tata, da`le salariile :-)

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 23 Sep 2007, 18:54

Uzzi scrie:ba cat de prosti sunt :laughing: , o sa sustin antrenoru care o sa`i scoata din lot pe baird, dananae, dina, gargalie ....
fraticaaaaa o:

dananae de cand joaca la universitaea azi a dat prima centrare buna . Bineinteles ca a vrut sa traga la poarta dar nu a nimerit`o .
Imagine

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 23 Sep 2007, 18:55

ratarea lui baird cu aproape poarta goala si sutu lu dina din min 90 arata valoarea lor ..... unde e stelistu de rosca care ne zicea asta vara ca nu ne mai trebuie atacanti ca ii avem pe dina baird stoianof ......

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 23 Sep 2007, 18:55

nu mai gasesc cuvinte sa imi exprim AFECTIUNEA fata de majoritatea jucatorilor
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 23 Sep 2007, 18:57

dxtr009 scrie:nu mai gasesc cuvinte sa imi exprim AFECTIUNEA fata de majoritatea jucatorilor

eu ii iubesc pe majoritatea in :bad:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 23 Sep 2007, 18:59

Oltenia scrie:Nu pot sa cred ca asta e Craiova mea ... Imi vine sa plang ...
nu e vere a ta, e a lu miti. si stai linistit ca erai tare visator inainte de meci. cum pusasi tu ca ii batem pe astia nu stiu. bine ca ma scosai cu 5 beri
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 23 Sep 2007, 19:10

La fiecare meci din deplasare auzim numai 'B-ul, B-ul'! ...Eu dak as fi in locu jucatoriilor mi-as lua campii frate ... nu as mai intra pe teren de rusine ...da' asta e...
knd n ai cu cine juca... IONESCU , baird , dina ... baga... :bad: :bad: :bad:

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 23 Sep 2007, 19:11

baird si dananae - praf
gargalie - inexistent

sa va strangeti de acum pliculetze de cafea din aia instant;
la anu' bem cafelutza pe stadion :-(

nici sa rad cand facem haz d necaz nu mai imi vine

:mad:
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 23 Sep 2007, 19:16

stiti ce este mai grav? pe zi ce trece stiinta isi pierde din suporteri ( chiar si pentru o anumita perioada),tot mai putini postand pe forumuri!

ps. sa si dea demisia mogosanu!
il vrem ,in cupa, pe cristescu pe banca!!! :)(
cu miovenii il imploram pe vlad rosca sa faca echipa....
Last edited by lordliv on 23 Sep 2007, 19:20, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 23 Sep 2007, 19:18

calm, eu sint convins ca echipa asta are potential si isi va reveni...ne trebuie un antrenor adevarat, cu personalitate...care sa stie sa se faca respectat de jucatori....cred ca si conducerea stie acum ca daca le-a dat nas jucatorilor, a gresit .......echipa rebuie sa joace..i-am vazut si in meciuri in care se lega jocul...trebuie calm, concentrare si munca..seriozitate.....dar in momentul asta ne trebuie un antrenor cu personalitate care sa fie lasat sa antreneze si sa pedepseasca jucatorii cind acestia nu-si inteleg menirea
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 23 Sep 2007, 19:22

Pacala scrie:calm, eu sint convins ca echipa asta are potential si isi va reveni...ne trebuie un antrenor adevarat, cu personalitate...care sa stie sa se faca respectat de jucatori....cred ca si conducerea stie acum ca daca le-a dat nas jucatorilor, a gresit .......echipa rebuie sa joace..i-am vazut si in meciuri in care se lega jocul...trebuie calm, concentrare si munca..seriozitate.....dar in momentul asta ne trebuie un antrenor cu personalitate care sa fie lasat sa antreneze si sa pedepseasca jucatorii cind acestia nu-si inteleg menirea
iar o luam de la capat?
mititelu nu are bani sa aduca un profesionist la craiova!

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 23 Sep 2007, 19:23

trist... echipa de ciumeti beliti... nu numai antrenor ne trebuie, ci JUCATORI... in afara de F Costea si Bornescu (si poate Rose), nici unul nu merita sa imputa tricourile Stiintei...
nu stiu cum mai scapam... poate daca vin un antrenor adevarat si macar 5 jucatori adevarati... noi nu putem lua sarbi sau ucrainieni meseriasi? cu jucatori de B ajungem in B... am uitat, la noi scouting inseamna Beldeanu...
mititelul sa-si plateasca in continuare favoritii, asa-i trebuie...
in rest, :-x baird, :-x dina, :-x wobay, :-x prepelita, :-x tanasa, :-x gargalie, :-x dananae, :-x rose, :-x stoica, :-x ciuca, :-x ionescu
si nu in ultimul rand, :-x mititelul
scuze daca am uitat pe cineva
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 23 Sep 2007, 19:27

Pacala scrie:calm, eu sint convins ca echipa asta are potential si isi va reveni...ne trebuie un antrenor adevarat, cu personalitate...care sa stie sa se faca respectat de jucatori....cred ca si conducerea stie acum ca daca le-a dat nas jucatorilor, a gresit .......echipa rebuie sa joace..i-am vazut si in meciuri in care se lega jocul...trebuie calm, concentrare si munca..seriozitate.....dar in momentul asta ne trebuie un antrenor cu personalitate care sa fie lasat sa antreneze si sa pedepseasca jucatorii cind acestia nu-si inteleg menirea
de unde seriozitate la kktii astia??? o preluare nu stiu sa faca, se loveste mingea de ei ca de coltu mesei
majoritatea n-au ce cauta la Stiinta
daca numai de frica pot sa joace nu-s profesionisti, sa plece!
STIINTA SUNTEM NOI !

Închis