[Cupa Romaniei] Pandurii - U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in optimi?

Da
31
39%
Nu
48
61%
 
Total votes: 79

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 27 Sep 2007, 20:11

TEMELESCU, BEAT CRITA, A AGRESAT MAI MULTI REPORTERI
Viorel Temelescu ar fi avut nevoie de un scaun la finalul partidei pentru a nu se prabusi

Vicepreşedintele echipei Pandurii Târgu-Jiu, Viorel Temelescu a agresat mai mulţi reporteri la finalul partidei cu Universitatea Craiova.

Imediat după încheierea partidei câştigate de gazde cu 1-0 în faţa Universităţii, oficialul gorjean a jignit şi încercat să lovească mai mulţi reporteri, printre care şi pe cel al ProSport, Narcis Drejan.

"Dacă îţi dau un pumn în cap te omor. Mă p** pe Craiova voastră, noi suntem echipa fanion a Olteniei" s-a răstit Temelescu la reporterul ProSport.

Vizibil afectat de consumul excesiv de alcool, Temelescu a fost potolit cu greu de intervenţia jandarmilor, una foarte întârziată.

Preşedintele Pandurilor, Marian Condescu, şi-a cerut scuze în numele subalternului său: "Dacă el e un prost ar trebui să îl ignoraţi".

prosport

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 27 Sep 2007, 20:12

intr-o echipa cu dina si baird, dananae e ronaldinho. mie nu mi s-a parut dananae slab. atit. a alergat mult, a incercat sa fie si in fata si in aparare. si sint sigur ca putea sa il opreasca d emai multe ori pe iordache, insa cred ca a vrut sa nu faca fault. nu mai stiu nimic acum.
Am zis!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Sep 2007, 20:14

manex scrie:intr-o echipa cu dina si baird, dananae e ronaldinho. mie nu mi s-a parut dananae slab. atit. a alergat mult, a incercat sa fie si in fata si in aparare. si sint sigur ca putea sa il opreasca d emai multe ori pe iordache, insa cred ca a vrut sa nu faca fault. nu mai stiu nimic acum.
JENIBIL!!! Si asa e de 3 ani!!! Singurul lui atu pentru a fi titluar este ca a jucat cu grupul Caracal inca de cand a venit mititelu si de-asta il mentine Stoica in echipa!

PS. Eu nu mai fac topicuri de meciuri. Nu imi iesi nici mie. Bafta Marcel, poate tu esti salvarea! :)(

zavoianu tomita
junior
junior
Mesaje: 51
Membru din: 11 Iun 2007, 17:24

Mesaj de zavoianu tomita » 27 Sep 2007, 20:14

ucv :!: Din UNIVERSITATEA CRAIOVA nu a ramas decat un singur lucru noi prosti din peluze nord sau sud,ATAT.Spiritul craiovei nu il mai au decat suporterii.MITITELULE AI OMORAT CRAIOVA. :mad:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 27 Sep 2007, 20:17

alex.p scrie:
manex scrie:nu il vad in meciul asta pe dananae slab. s-a luptat si a cistigat mingi destule. l-as trece la acceptabil. in rest, ai dreptate.
manex, cand il vazui pe vatavu ca urca cu mingea fusai sigur ca e gol. dananae se ferea de iordache!!! statea la cativa metri de el!! jenibil!!!!
Mai uita-te si la Uby, care de vreo 30 de minute inota, ca nu mai reusea sa alerge. Vezi ce facea Ubi la faza cu golul. Ubi, care trebuia schimbat cu 2 min mai devreme, dar nu a fost nici un destept la noi sa spuna ce numar sa ceara afara din teren. Omul cu pancarda a urlat de vreo 3 ori!! Ce numar iese! Si noi nimic.
O prostie crasa. Mogosanu l-a tinut pe Uby degeaba 40 de minute. Trebuia schimbat cel putin din minutl 80!!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Sep 2007, 20:19

Stai linistit T@V ca nu il uit pe wobay, cum nu uit nici pe baird sau dina sau tanasa...

Doar ca incercam sa spun ca dananae il intrece si pe vigariu in prostie! Inca o data, este titular datorita faptului ca a jucat inca de la inceput cu stoica! Asta e adevarul.

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 27 Sep 2007, 20:19

o data de 2-ori, de 8 ori, da da`o ma in [****], cat il mai tinem pe baird, dananae, gargalie .... :o: fmm Mititelule, esti PROST ? nu vezi ca ne duci in BBBB. sa nu aduci antrenor sarmanule !!! sa nu ii amendezi pe jegosii astea. Expulzati`l pe kktu ala de Stanilescu cu cangurii lui cu tot !!!

:-x Netoiu :-x Staicu :-x Mititelu :-x .... next

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Sep 2007, 20:23

Pai n-ai vazut alex cine face schimbarile ? Dorel . Ii facea semn lu mogosanu spre wobay sa-l scoata si striga din rasputeri ..mogooo , mogoo cand sa intre lutu . Probabil mogosanu a vrut sa-l scoata pe Baird si de-aia a intarziat schimbarea , ca nu stia ce sa faca . Ca el sau ca Dorel . La prima faza am luat gol . Halal echipa
Imagine

Alex_londra
membru
membru
Mesaje: 271
Membru din: 11 Aug 2006, 18:30

Mesaj de Alex_londra » 27 Sep 2007, 20:24

Tocmai am vorbit cu un rahat din tg jiu care radea de noi imi vine sa mor de ciuda,si ma mir cum un oltean ,poate vorbi asa de craiova,e pacat dar cu mana noastra ne-o facem,nu il mai pot sustine pe mititelu,stiu ca ii pasa de craiova dar prostia nu are scuze,va avea meritul de a distruge un mit,nu pot asista la asa ceva

iuli

Mesaj de iuli » 27 Sep 2007, 20:26

La asa echipa,asa suporterii.Ce rezolvara cu incendierea aia?
Daca nu vine un antrenor in 2-3 zile va fi totul in zadar.Ati vazut cum se certau Costea cu Stoica la lovitura aia din 16 m.In locul lui Miti intram in pamant atunci,acolo e vina lui.
Daca pasa Costea la Wobay atunci cand incerca scarita,eram calificati.
Cautam aiurea antrenori cu Cartu aici langa noi.Pacat!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Sep 2007, 20:28

stoica e o mare problema in lot. cand vom realiza ca doar un antrenor cu mana libera, care sa taie si sa spanzure in lot ne poate redresa?

grupurile din echipa distrug tot ce s-a contruit in ultimii 2 ani. grupul caracal, grupul strainilor, grupul severin si restul! cam mult pentru o echipa nu credeti? steaua are echipa mai slaba ca noi, daca luam jucatori cu jucator, insa nu se mananca intre ei ca prostii! La noi se vede pe teren cum nu isi paseaza!!! Este inadmisibil asa ceva!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 27 Sep 2007, 20:28

iuli scrie: Daca pasa Costea la Wobay atunci cand incerca scarita,eram calificati.
Sau Wobay la Costea la sutul ala din careu ... :-(

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 27 Sep 2007, 20:29

gata s-a terminat meciul! eu zic ca puteam castiga astzi! mai bine duminica decat azi!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 27 Sep 2007, 20:30

Ba nu mai suport am obosit si am sa iau o pauza !!!
....nu am cuvinte cum sa le spun, ii doare in [cenzurat] de noi, de miile de kilometri pe care le facem, de pasiunea si de sacrificile pe care le facem pentru ei, dupa ce ca mai au si 50 000 de euro ***** **** ***** *****.
Antrenor nu avem, Stoica ii ia mingia din mana lu Costea sa bata el lovitura, Baird ii zice lu Wobay sa bata lovitura si asta refuza ca bate Stoica apoi nu da pasa le 2 jucatori liberi si trage in portar, Baird si Mitchell joaca numai ei 2, Rose nu mai joaca nimic, Baird si Dina sunt ciobani faulteaza si fac galbene din nimic ... Bornescu ala s-a facut cat o balena, cade cu curu in poarta si nu se mai ridica...Vad ca Mititelu il doare in [cenzurat] de ce se intampla ca nu face nicio schimbare, pe Balaci la fel.... Eu nu concep de 7 etape iei bataie intr-una si nu schibi nimic la echipa, bagi aceeasi jucatori si stai fara antrenor....lasa-o dreq de echipa daca nu mai ai chef de ea si nu esti in stare sa o tii cum trebuie.
Baga o data toata Primavara si da-i afara pe toti, sa plece unde vor, la Steaua Dinamo si PSV, joaca de 2 ani impreuna si nu leaga 2 pase, nu sunt in stare sa faca o faza de poarta...atacantii sunt rupti, la fel si mijlocul... au 2 ani impreuna de cand joaca, in 2 ani iei titlu si cupa cu o echipa serioasa, cat? cat? cat sa mai asteptam pana or sa-si dea drumu la joc? eu zic sa nu mai asteptam deloc si sa-i dam afara !!!! Am Zis !

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 27 Sep 2007, 20:34

mititelu e de vina :
- nu ia nici o masura in privinta jucatoriilor, nu e autoritar ( dorel conduce clubu mai nou :bad: )
- australienii au salarii mai mari si nu joaca nimic, normal ca ceilalti sa se oftice
- il pupa in [cenzurat] pe stanilescu
- nu a adus nici un ANTRENOR de cand a venit
- vorbeste mult si prost
- nu stie sa atraga suporterii alaturi de echipa
- are langa el numai incompetenti

nu vad nici o scapare din situatia actuala :mad:

Închis