GLORIA BISTRITA-UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem la Bistrita

Poll ended at 05 Oct 2007, 22:49

castigam!
18
29%
macar egal
18
29%
pierdem?
27
43%
 
Total votes: 63

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 06 Oct 2007, 01:17

Perspico scrie:
Bals_Boy scrie:
remus_dumitrel scrie: asta ziceau uni mai devreme alti puneau si carnatu si cine a dat golu incredere baieti incredere :)(
AUZI? tu cunosti pe unu' CIOMBE? :lol:
Daca nu e el, oricum colegi de clasă tot au fost...
remus, foloseste cu incredere semnele de punctuatie. uite:,.!?...
lasind gluma la o parte, parca nu mai stim sa ne bucuram. sper ca realizati ca am batut bistrita la ea acasa, nu? ucv ucv ucv ucv ucv ucv :)) :)) :)) :)) :)) :)) :up: :up: :up: :up: :up:
ps. imi pare rau de accidentarea lui coroian. sper ca bornescu sa se duca la el la spital. ar fi frumos din partea lui.
Am zis!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 06 Oct 2007, 01:34

Da bataia lui Lutu cu ala pe margine? :laughing:
Parca luase foc Hagi. El vroia mingea, sa o arunce cat colo, sa mai castige 5 secunde :laughing: Era turbat omul.
2 saptamani de pregatire, poate batem si noi mai binisor Cluju, sa mai reparam si golaverajul. Care oricum, e mult mai bun decat cel de anul trecut :)(

Avatar utilizator
Glamdringer
suporter
suporter
Mesaje: 789
Membru din: 24 Ian 2004, 19:32

Mesaj de Glamdringer » 06 Oct 2007, 01:51

T@V scrie:Da bataia lui Lutu cu ala pe margine? :laughing:
Parca luase foc Hagi. El vroia mingea, sa o arunce cat colo, sa mai castige 5 secunde :laughing: Era turbat omul.
eu cred ca n-auzise, ca-i surd, si credea ca batem noi :)(

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 06 Oct 2007, 09:41

Glamdringer scrie:
T@V scrie:Da bataia lui Lutu cu ala pe margine? :laughing:
Parca luase foc Hagi. El vroia mingea, sa o arunce cat colo, sa mai castige 5 secunde :laughing: Era turbat omul.
eu cred ca n-auzise, ca-i surd, si credea ca batem noi :)(
Pai daca era arbitrul pe partea cu urechea surda. :)( :)(

PS. Marcele, sa faci topicul pentru meciul urmator.

PS2. @stuparu_alexandru: de acum sa ne zici si noua niste rezultate mai din timp ca sa putem pune si la pariuri. :)(

PS3. Daca face altcineva in afara lui Marcel toic pentru meciul cu u cluj, are ban! :)(

remus_dumitrel
junior
junior
Mesaje: 58
Membru din: 26 Aug 2007, 22:12

Mesaj de remus_dumitrel » 06 Oct 2007, 11:05

manex scrie:
Perspico scrie:
Bals_Boy scrie: AUZI? tu cunosti pe unu' CIOMBE? :lol:
Daca nu e el, oricum colegi de clasă tot au fost...
remus, foloseste cu incredere semnele de punctuatie. uite:,.!?...
lasind gluma la o parte, parca nu mai stim sa ne bucuram. sper ca realizati ca am batut bistrita la ea acasa, nu? ucv ucv ucv ucv ucv ucv :)) :)) :)) :)) :)) :)) :up: :up: :up: :up: :up:
ps. imi pare rau de accidentarea lui coroian. sper ca bornescu sa se duca la el la spital. ar fi frumos din partea lui.
eu daca scriu un mesaj nu ma mai chinui si cu punctuatia masii , da uite tocmai am pus o virgulita , multumiti ? :)(

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 06 Oct 2007, 11:12

remus_dumitrel scrie:
manex scrie:
Perspico scrie: Daca nu e el, oricum colegi de clasă tot au fost...
remus, foloseste cu incredere semnele de punctuatie. uite:,.!?...
lasind gluma la o parte, parca nu mai stim sa ne bucuram. sper ca realizati ca am batut bistrita la ea acasa, nu? ucv ucv ucv ucv ucv ucv :)) :)) :)) :)) :)) :)) :up: :up: :up: :up: :up:
ps. imi pare rau de accidentarea lui coroian. sper ca bornescu sa se duca la el la spital. ar fi frumos din partea lui.
eu daca scriu un mesaj nu ma mai chinui si cu punctuatia masii , da uite tocmai am pus o virgulita , multumiti ? :)(
ma-sii

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 06 Oct 2007, 11:13

remus_dumitrel scrie:
manex scrie:
Perspico scrie: Daca nu e el, oricum colegi de clasă tot au fost...
remus, foloseste cu incredere semnele de punctuatie. uite:,.!?...
lasind gluma la o parte, parca nu mai stim sa ne bucuram. sper ca realizati ca am batut bistrita la ea acasa, nu? ucv ucv ucv ucv ucv ucv :)) :)) :)) :)) :)) :)) :up: :up: :up: :up: :up:
ps. imi pare rau de accidentarea lui coroian. sper ca bornescu sa se duca la el la spital. ar fi frumos din partea lui.
eu daca scriu un mesaj nu ma mai chinui si cu punctuatia masii , da uite tocmai am pus o virgulita , multumiti ? :)(
Cred ca nici noi nu ne mai chinuim sa citim ce scri tu acolo. Nu se intelege nimic daca nu pui niste semne de punctuatie. :-)

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 06 Oct 2007, 11:21

Rundele 9 si 10 au fost castigate categoric de "Rocky"...U Craiova. Se pare ca merge cu Eye of a tiger
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 06 Oct 2007, 11:27

L-am votat pe Tanasa omul meciului. A fost GENIAL. Fantastic. Sublim. Exceptional. Incredibil. Un atacant pur sange, care simte perfect jocul
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

JustME

Mesaj de JustME » 06 Oct 2007, 13:55

dap .. Tanasa a alergat foarte mult in meciul de ieri .. si Costea lafel .. oricum toti merita felicitati, s-au daruit exemplar si cu putin noroc am castigat .. trist este ca acum s-a putut iar pana acum nu .. pacat, puteam sa fim mult mai sus in clasament daca jucau cu sufletul (cum au jucat ieri) !!

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 06 Oct 2007, 14:17

gata am batut la bistrita. unii au vazut blat, am un mesaj pt ei :-x .sunt bucuros ca am deschis topicurile de la victorii :)( da aku trebuie sa batem si pe u cluj si mai urcam si noi in clasament! si normal,daca vreti sa castigam acasa cu cluj :)( o sa deschid tot eu :)) :)) :)) :))

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 06 Oct 2007, 14:52

marcel scrie:gata am batut la bistrita. unii au vazut blat, am un mesaj pt ei :-x .sunt bucuros ca am deschis topicurile de la victorii :)( da aku trebuie sa batem si pe u cluj si mai urcam si noi in clasament! si normal,daca vreti sa castigam acasa cu cluj :)( o sa deschid tot eu :)) :)) :)) :))
pai ce mai stai? :lol:

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 06 Oct 2007, 15:12

alex_z scrie:
marcel scrie:gata am batut la bistrita. unii au vazut blat, am un mesaj pt ei :-x .sunt bucuros ca am deschis topicurile de la victorii :)( da aku trebuie sa batem si pe u cluj si mai urcam si noi in clasament! si normal,daca vreti sa castigam acasa cu cluj :)( o sa deschid tot eu :)) :)) :)) :))
pai ce mai stai? :lol:
Mai lasa-l.......sa treaca ceasul rau !! :)(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 06 Oct 2007, 15:23

laurentiu91 scrie:
Livius scrie:Narcis, colegii tai de la Prosport (presupun corespondenti locali) n-au treaba cu fenomenul, cum poti sa zici penalty, chiar daca Bornescu atinge mingea?
Vad ca de tusieri nu se mai zice nimic, desi in prelungiri un fundas bistritean, l-a confundat pe Barboianu cu mingea... :o:
Hai , bre , sa fim corecti !! La faza asta ne-a ajutat arbitrul !! Poate nu voit , dar era 11 metri si rosu pentru Mircea.
daca portarul atinge mingea, nu e fault. Clar, ce mai incolo si-n incoace. I-a facut arbitrul radiografie sa vada ce are rupt in ala? N-a fost fault.
si apoi cum sa se planga bistrita cand a jucat o ora cu un om in plus? Si la eliminare lui Ciuca, aia s-au impiedicat reciproc, n-a fost intentie. Dr asta n-o mai zice nimeni.
si daca tot vorbim de arbitaj, pai Bad trebuia sa stranga vreo 4 galbene.
S eu cred ca daca era Coroian pe teren pana la sfarsit, nu cred ca scapam fara gol, ala mereu ne-a ars. Dreji, ai dreptate, Tanasa a facut un meci f bun, a hartuit in permanenta fundasii lor centrali, si nu i-a lasat sa urce. Si buna si ideea cu intaritul flancurilor, iar Velcovici a aratat inca o data ca are potential.
Last edited by LiviuB on 06 Oct 2007, 15:30, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 06 Oct 2007, 15:29

Livius scrie:
laurentiu91 scrie:
Livius scrie:Narcis, colegii tai de la Prosport (presupun corespondenti locali) n-au treaba cu fenomenul, cum poti sa zici penalty, chiar daca Bornescu atinge mingea?
Vad ca de tusieri nu se mai zice nimic, desi in prelungiri un fundas bistritean, l-a confundat pe Barboianu cu mingea... :o:
Hai , bre , sa fim corecti !! La faza asta ne-a ajutat arbitrul !! Poate nu voit , dar era 11 metri si rosu pentru Mircea.
daca portarul atinge mingea, nu e fault. Clar, ce mai incolo si-n incoace. I-a facut arbitrul radiografie sa vada ce are rupt in ala? N-a fost fault.
si apoi cum sa se planga bistrita cand a jucat o ora cu un om in plus? Si la eliminare lui Ciuca, aia s-au impiedicat reciproc, n-a fost intentie. Dr asta n-o mai zice nimeni.
Dar daca primul care atinge mingea este atacantul, atunci se da 11 m ? ?

Închis