U Craiova-U Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu sepcile rosii

Poll ended at 19 Oct 2007, 23:07

victorie
52
67%
egal
11
14%
alta nu :)
15
19%
 
Total votes: 78

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 19 Oct 2007, 22:38

GARGALIE A JUCAT AZI? :o :o :o :o :o Sa mor daca l-am vazut azi. Acu e prima data cand aud ca a jucat.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

JustME

Mesaj de JustME » 19 Oct 2007, 23:19

mda .. hai sa avem grija sa nu intre lumea la peluza pt a nu contesta echipa si conducatorii .. cre'ca pan` la urma o sa se inchida tot stadionul pt ca la cat de jalnic joaca echipa numai un nebun ar mai putea sa incurajeze o echipa de clovni .. in frunte cu un clovn sef !!

astazi am jucat turca .. si cu toate ca mai mult ca sigur acest esec, pt ca eu asa consider acest egal, i-se va pune in carca lu` Banica trebuie totush sa remarcam faptul ca NU AM JUCAT NIMIC .. 2,3 faze si restul pauza .. ..

probabil jocul patetic al echipei va fi trecut in planul 2 si se va pistona pe aceasta gresala a lui Banica !!
Last edited by JustME on 20 Oct 2007, 15:56, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 19 Oct 2007, 23:21

daniel_vl scrie:pt. meciul cu otelul as vrea sa vad cateva schimbari in formula de start banica cu neagoe dananae cu barboianu gargalie cu saceanu stoianof cu woobay ca altii nu avem. Astept cu interes transferurile din iarna
:o :o :o Ce e alea? :)( doar avem lot de sampions lig

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 684
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mult succes cu NIMENI NAPOLI pe banca!!!

Mesaj de inima de leu » 19 Oct 2007, 23:28

Mare antrenor Napoli domne!! Mare de tot... Cand am spus inaintea meciului ca trebuie un antrenor cu experienta la echipa toata lumea mi-a sarit in cap.
Dar asa, astazi am vazut o tactica de-a dreptul stralucita, niste jucatori care au jucat numai dintr-una, asa ca Italia ( in divizia X si 0) , si care au aratat o pregatire fizica impecabila, datorata, fireste, noului preparator fizic, nea Urbano. :o
O intrebare: e cineva sigur ca Napoli asta e mai competent decat Cioroianu sau Mogosanu? Nu de alta da e pacat de Mogosanu... cred ca si el e mai bun decat amaratu asta de macaronar...
P.S.Stoichita, Halagian, Iordanescu, Ienei sunt liberi de contract iar pe Cartu l-am lasat pe coclauri la Mioveni!!!
Nu vom retrograda anul asta pentru ca sunt echipe nu mai slabe ci mai mici:Farul, Clujul, Buzaul, Mioveniul etc. Dar la anul, daca lucrurile continua asa, cu tot felul de ciudati pe banca tehnica, retrogradam sigur!!!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Mult succes cu NIMENI NAPOLI pe banca!!!

Mesaj de U » 19 Oct 2007, 23:53

inima de leu scrie:Mare antrenor Napoli domne!! Mare de tot... Cand am spus inaintea meciului ca trebuie un antrenor cu experienta la echipa toata lumea mi-a sarit in cap.
Dar asa, astazi am vazut o tactica de-a dreptul stralucita, niste jucatori care au jucat numai dintr-una, asa ca Italia ( in divizia X si 0) , si care au aratat o pregatire fizica impecabila, datorata, fireste, noului preparator fizic, nea Urbano. :o
O intrebare: e cineva sigur ca Napoli asta e mai competent decat Cioroianu sau Mogosanu? Nu de alta da e pacat de Mogosanu... cred ca si el e mai bun decat amaratu asta de macaronar...
P.S.Stoichita, Halagian, Iordanescu, Ienei sunt liberi de contract iar pe Cartu l-am lasat pe coclauri la Mioveni!!!
Nu vom retrograda anul asta pentru ca sunt echipe nu mai slabe ci mai mici:Farul, Clujul, Buzaul, Mioveniul etc. Dar la anul, daca lucrurile continua asa, cu tot felul de ciudati pe banca tehnica, retrogradam sigur!!!
mai inimosule vezi ca el a refuzat Craiova pentru ca la o saptamana distanta sa accepte propunerea bunului sau prieten cainetoiu!
CARTZULE fa ham ham!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 20 Oct 2007, 00:04

In privinta lui Napoli, nu ma pronunt ...mai astept vreo 3-4 etape. Nu poate face minuni in primul meci. Din pacate semi-esecul asta o sa fie pus pe seama lui Banica cum a zis JustMe dar totusi...a fost penibil la faza aia
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 684
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Mha

Mesaj de inima de leu » 20 Oct 2007, 00:07

Mha suporteru lu peste prajit!!Ma ********!!Cati ani ai tu de iti permiti sa vorbesti asa despre Sorin Cartu mha? Ma voi nu intelegeti ca pentru mine si pentru altii ca mine Cartu, Camataru, Balaci, Badea, Gica Popescu si altii ca ei au fost ,nu niste idoli, ci eroi de-a dreptul!!!NU MAI JIGNITI FOSTII JUCATORI AI CRAIOVEI!! NICIODATA!! EI AU CONSTRUIT MITUL PE CARE-L IUBITI VOI ACUMA!!
EI SUNT CRAIOVA, IN PRIMUL RAND!!
Ei, nu Mititelu, nu voi suporterii!!!

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 684
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Si inca un lucru

Mesaj de inima de leu » 20 Oct 2007, 00:26

Si inca un lucru, ca tot ma enervati: Craiova a fost la origini o echipa studenteasca intr-un oras muncitoresc!!
Ca sa meritati locul de lider de galerie, factiune, grupuscul,minuscul ar trebui sa aveti minima decenta sa aratati doua lucruri: carnetul de student si/sau cartea de munca!!!
Eu la Craiova am vazut intotdeauna UN SINGUR PUBLIC, O SINGURA GALERIE!! TOT STADIONUL!Asa ca lasati fitele cu Peluza Sud, Nord, Ultras, Gruppo, Sezione,Leii, Leutii, 1948,23 ca nu impresionati pe nimeni. Astea sunt mode pentru aia carora nu le-au dat inca tuleiele.Daca vreti sa sustineti echipa, mergeti la stadion si scandati!!Daca nu, stati acasa!!
Fara blonzi, fara bruneti, fara charlies, fara vici, fara toti nechematii care sunt de meserie suporteri!!!!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 20 Oct 2007, 00:29

DarkComy scrie:In privinta lui Napoli, nu ma pronunt ...mai astept vreo 3-4 etape. Nu poate face minuni in primul meci. Din pacate semi-esecul asta o sa fie pus pe seama lui Banica cum a zis JustMe dar totusi...a fost penibil la faza aia
penibil sau nu am pierdut 2 pct cat roata carului!
P.S daca ma simt tradat de fostele glorii ale acestei echipe cred ca e normal sa spun ce ma deranjeaza!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

dragos.negru
senior
senior
Mesaje: 489
Membru din: 14 Mar 2006, 21:08

Mesaj de dragos.negru » 20 Oct 2007, 00:49

mai bine juca Gane in loc sa stea secund.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 20 Oct 2007, 00:54

Hai sa-l votam cu toti pe Gargalie MAN OF THE MATCH, pe siteul oficial. :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 20 Oct 2007, 00:57

DarkComy scrie:Hai sa-l votam cu toti pe Gargalie MAN OF THE MATCH, pe siteul oficial. :)(
de ce nu pe prepelita? :o:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 20 Oct 2007, 01:00

Napoli nu are nici o vina!!!
Nu vreau sa gasesc vinovati, penibili am fost si cu Mioveni si cu Bistrita, dar atunci am castigat... pacat de greseala lui Banica...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 20 Oct 2007, 01:01

U scrie:
DarkComy scrie:Hai sa-l votam cu toti pe Gargalie MAN OF THE MATCH, pe siteul oficial. :)(
de ce nu pe prepelita? :o:
De Gargalie am aflat ca a jucat abia dupa ce s-a terminat meciul :laughing: :laughing: ...d-aia :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9785
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 20 Oct 2007, 01:19

cred ca omul meciului a fost stoica. orice am zice, da siguranta. in rest..pamint de flori. banica, saracul, la ultima faza a noastra era in genunchi, in careu, ca capul in jos. mi-a parut rau de el. daca ar fi boxat-o....ins al-a prins prea pe spate si....ghinion. despre galerie....unii sint inca in protest( nici pro, nici nu injura), ailalti.....s-au adunat pe al juimatea primei reprize si au inceput sa injure. pina la gol. dupa care au inceput iar dupa ce ne-au egalat aia. la a doua s-a mai strigat, iar acolo nu trebuie mare lucru: sa conducem si sa jucam frumos. si nu va mai fi nevoie de nici o galerie sud...nord....
e greu dupa meciul asta sa poti face lucruri mari cu celelalte echipe. mare lucru daca luam 6 puncte pina la final. asta ar fi fost gura de oxigen. nu a fost sa fie. poate luam 3 puncte la otelu. ucv
Am zis!!

Închis