FC Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat vom obtine?

Poll ended at 22 Noi 2007, 14:24

Victorie, ca altfel e belea
37
74%
Egal, si iar scandal
6
12%
Infrangere, si ne-am dat dracu de tot
7
14%
 
Total votes: 50

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 24 Noi 2007, 22:55

si mie mi se pare ca Bornescu e vanat, de fapt trece prin ce trecea si Dorel acum o luna. Fratilor, sunt oameni si mai pot gresi dar cred ca a avut niste interventii, inclusiv la meciul de ieri f bune. Mi se pare ca orice gol ii este imputat (de acord ca la orice gol portarul are partea sa de vina dar s-a ajuns prea departe). Iar cand vad ca a fost injurat mi se face scarba de asa suporteri. Pt ca nu e prima oara. A gresit si lobont inclusiv astazi, dr nu mai face nimeni atata tam-tam. Bornescu-Stoica-Costea sunt esentiali pt echipa.
in alta ordine de idei, salut prestatia lui Sace (cred ca a recuperat zeci de baloane) si chiar a lui Dananae. Australienii (MItchell si Rose) eu zic ca au jucat binisor, si-au facut treaba.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Noi 2007, 02:27

Livius scrie:si mie mi se pare ca Bornescu e vanat, de fapt trece prin ce trecea si Dorel acum o luna. Fratilor, sunt oameni si mai pot gresi dar cred ca a avut niste interventii, inclusiv la meciul de ieri f bune. Mi se pare ca orice gol ii este imputat (de acord ca la orice gol portarul are partea sa de vina dar s-a ajuns prea departe). Iar cand vad ca a fost injurat mi se face scarba de asa suporteri. Pt ca nu e prima oara. A gresit si lobont inclusiv astazi, dr nu mai face nimeni atata tam-tam. Bornescu-Stoica-Costea sunt esentiali pt echipa.
in alta ordine de idei, salut prestatia lui Sace (cred ca a recuperat zeci de baloane) si chiar a lui Dananae. Australienii (MItchell si Rose) eu zic ca au jucat binisor, si-au facut treaba.
am inteles ca s-a lamurit treaba...

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Noi 2007, 02:31

bogdan1007 scrie:bah io nu mai suport...jegurile astea dau iarasi cu torte, petarde, fumigene si nu patesc nimic...voi injurati o data pe stadion si hop suntem suspendati...mama ce omor le-as da la javre ucv ucv ucv ucv
si daca a dat cu torte ce?! eu nu prea va inteleg...
p.s. tortele nu sunt rele... tortele aduc culoare...
p.s.2: atunci cand sunt folosite pentru culoare.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Mesaj de wb_lion » 25 Noi 2007, 11:43

FreakBoy scrie:
bogdan1007 scrie:bah io nu mai suport...jegurile astea dau iarasi cu torte, petarde, fumigene si nu patesc nimic...voi injurati o data pe stadion si hop suntem suspendati...mama ce omor le-as da la javre ucv ucv ucv ucv
si daca a dat cu torte ce?! eu nu prea va inteleg...
p.s. tortele nu sunt rele... tortele aduc culoare...
p.s.2: atunci cand sunt folosite pentru culoare.
FreakBoy ma gandesc ca bogdan a vrut sa evidentieze inca o data diferenta care se face intre buCUResti si PROVINCIE . Daca noi am fi facut ce au facut dinamuistii la cele 2 "derby-uri" cu Crapid si stOAIA am fi primit nu 2 etape de suspendare, ci probabil 1 an :!:

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 25 Noi 2007, 14:19

aici iti dau dreptate.Ma mir ca nu am fost suspendati la meciul cu cateii k am aprins cativa vulcani... :-x :-x :-x buCUResti

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 26 Noi 2007, 17:06

sa-mi bag [cenzurat]-n ungurii din sovata,cu programele lor unguresti !!! mortii lor de jegosi,n-am putut sa vad meciu !!
din 20 de programe,17 unguresti !!! :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :-x :-x :-x :-x
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 26 Noi 2007, 19:46

Vad ca nimeni nu a remarcat un lucru: am inscris din faza fixa. De la meciul de anul trecut de la Bistrita (1-4, Mitchell) nu am mai reusit sa marcam, daca nu ma insel.

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 26 Noi 2007, 19:52

alex.p scrie:Vad ca nimeni nu a remarcat un lucru: am inscris din faza fixa. De la meciul de anul trecut de la Bistrita (1-4, Mitchell) nu am mai reusit sa marcam, daca nu ma insel.
A mai dat Dina cu jiul cu capul din corner,asta cred ca fost ultimul gol din faza fixa,aaa si Ciuca la meciul cu iasiu de anul asta din lovitura aia libera,desi a fost in prealabil si otara balbaiala acolo :)( .In rest chiar nu-mi mai amintesc......
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 26 Noi 2007, 21:06

john100 scrie:
alex.p scrie:Vad ca nimeni nu a remarcat un lucru: am inscris din faza fixa. De la meciul de anul trecut de la Bistrita (1-4, Mitchell) nu am mai reusit sa marcam, daca nu ma insel.
A mai dat Dina cu jiul cu capul din corner,asta cred ca fost ultimul gol din faza fixa,aaa si Ciuca la meciul cu iasiu de anul asta din lovitura aia libera,desi a fost in prealabil si otara balbaiala acolo :)( .In rest chiar nu-mi mai amintesc......
Intr-adevar a dat Baird cu Timisoara. Ciuca a dat dintr-o faza fixa, dar migea era deja balbaita pe acolo.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 27 Noi 2007, 10:29

Sergyu_costea scrie:
alex.p scrie:Vad ca nimeni nu a remarcat un lucru: am inscris din faza fixa. De la meciul de anul trecut de la Bistrita (1-4, Mitchell) nu am mai reusit sa marcam, daca nu ma insel.
Te contrazic,. Am inscris cu Timisoara acasa chiar acum cateva meciuri.Gol Baird.
si daca va amintiti, mai toate cornerele sau loviturile libere sunt centrate pe 6 m, sa cada undeva prin centru, cat sa treaca de primul om al lor.

Închis