FC Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat vom obtine?

Poll ended at 22 Noi 2007, 14:24

Victorie, ca altfel e belea
37
74%
Egal, si iar scandal
6
12%
Infrangere, si ne-am dat dracu de tot
7
14%
 
Total votes: 50

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

FC Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2007, 14:24

FC Universitatea Craiova - Gloria Buzau
Vineri, 23-XI-2007, ora 19:30

Ar fi bine sa batem, ca altfel e belea.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 12 Noi 2007, 14:26

daca nici acum nu suntem siguri de victorie... :(
becali cu mititelu stiu de ce...

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 12 Noi 2007, 14:26

roadele blatului
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 12 Noi 2007, 14:35

BLAT!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 12 Noi 2007, 14:43

Sa va vad daca nu batem ce ziceti ... Eu sunt sigur ca nu va fi blat , asa cum sunt sigur ca n-a fost nici cu oile ...
Mizez pe o victorie pt noi , obtinuta foarte , foate greu ... Probabil 1-0 . Mi-e frica de meciu' asta mai mult decat tripla cu sd si tm ... Acolo , sincer nu ma asteptam sa facem mare branza , dar in meciul asta suntem obligati sa invingem ...

PS : Meciul se va disputa probabil fara spectatori ... Nu ca ar fi mare pierdere , ca oricum nu cred ca ar fi fost mai mult de 2.000 . La noi , in ultimul timp , la meciurile cu echipele astea mici , si cu spectatori si fara e aceeasi atmosfera pe stadion ...

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2007, 15:53

hopaaaaaaaa, ia uite ce adevar a spus baiatu asta. nu prea vin spectatorii la meciurile cu echipele mici. si atunci de ce ne mai atacam atat cand sunt facute mesaje pentru cei care vin numai la derby-uri. e o realitate. decat suporteri de rezultat si stadion mare pt acestia, mai bine stadion mai mic si suporteri adevarati meci de meci.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 12 Noi 2007, 16:27

am ajuns sa ne contrazicem ca meciurile Stiintei sunt sau nu sunt blaturi
NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!! :o: :o: :o: :o: :o:
mititelule pleaca in :bad: in ograda lu jiji si lasa-ne in :bad: daca nu esti in stare, sclav ce vrei sa fii;
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

JustME

Mesaj de JustME » 12 Noi 2007, 17:38

probabil o sa castigam .. .. .. ..

p.s. chiar daca l-am criticat cand a fost numit la Stiinta (am gresit atunci, mea culpa) :

ucv FANE STOICA ucv

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 12 Noi 2007, 17:44

bine ca nu joaca Cl Ionescu, am vazut ca i-a facut varza pe timisoreni. Hai ca tre sa batem... Sa nu se mai joace Costea si Tanasa cu ele.

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Mesaj de blue_lions » 12 Noi 2007, 17:44

In eventualitatea in care a fost blat, si cred ca fost Mititelu a asigurat echipei 3 puncte si mai important cred eu cel putin un jucator de la Steaua in aceasta iarna...inteleg ca e penibil daca am ajuns sa facem blat cu Steaua DAR poate i-mi spuneti si mie o echipa in div A care nu a facut un blat, aranjament cu arbitrii, furaciune cum vreti voi sa ii ziceti..asta este tara noastra fratilor un campionat nu se cistiga ci se cumpara...si ce parca Craiova maxima nu vindea meciuri, hai sa fim seriosi... poate ca faceam egal sau chiar bateam pe Steaua dar daca Jiji vrea sa scape de P.Marin, Badoi, Zaharia sau poate chiar de Bicfalvi, si ne " centreaza" 1-2 din astia la iarna ar strica? Si nu merita sa avem un fundas de valoare in schimbul acestor 3 puncte de care nici nu eram siguri?
1 solist cu Buzaul si demisia lui Fane Stoica, cred ca acest blat a fost facut peste capul lui...

In alta ordine de idei dupa o sursa foarte fiabila ( fanatik.ro :lol: ) cica e un brazilian de 3.5 mil in probe zilele astea..nu se stie cine dar are patru nume..
Ronaldo Luis Nazario da Lima, sa fi preferat Stiinta in locul lui L.A. Galaxy cu varul Beckam??
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 12 Noi 2007, 18:02

Livius scrie:bine ca nu joaca Cl Ionescu, am vazut ca i-a facut varza pe timisoreni.
De ce nu joaca ?

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 12 Noi 2007, 18:04

DoRyN scrie:
Livius scrie:bine ca nu joaca Cl Ionescu, am vazut ca i-a facut varza pe timisoreni.
De ce nu joaca ?
A primit al 4 cartonas galben
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 12 Noi 2007, 18:04

DoRyN scrie:
Livius scrie:bine ca nu joaca Cl Ionescu, am vazut ca i-a facut varza pe timisoreni.
De ce nu joaca ?
face parte din intelegere :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Forza STIINTA

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 12 Noi 2007, 19:22

Claudiu Ionescu "stă" cu Craiova: "Îmi vine să mor de ciudă"

În afara lui Şuleap şi Ochiroşii, ambii accidentaţi, Gloria nu va putea conta în următoarea partidă, cu Universitatea la Craiova, pe serviciile lui Claudiu Ionescu. Mijlocaşul, unul dintre cei mai în formă fotbalişti ai trupei lui Ştefan Stoica, a primit cel de-al patrulea cartonaş galben din stagiune în minutul 87 al meciului cu Poli Timişoara (2-1) pentru o simulare în careu şi este automat suspendat o etapă. "Îmi vine să mor de ciudă! Nu numai echipa, dar şi eu, personal, traversam o perioadă foarte bună, după aceste trei victorii consecutive. Nu am ce face acum, sînt jucători care au pierdut finale de Campionat Mondial din cauza unui <>. O să le ţin pumnii colegilor şi rămîne să mă revanşez în meciul cu Steaua", a declarat azi fotbalistul de 23 de ani.


Prima veste buna :-) :)(
Imagine

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 13 Noi 2007, 00:18

m-am cam grabit cand am zis ca e blat... poate ca nu s-au inteles asa... prea gandim multi la fel si e prea usor... cred ca e altceva la mijloc... blat cu steaua sunt sigur ca a fost... ma intreb totusi ce si-au tras? care a fost rasplata... ca asta cu buzaul prea bate la ochi... :(

Închis