F.C. Farul Constanta - F.C. Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu marinarii?

Poll ended at 09 Dec 2007, 01:46

Surprinzator, da batem !!!
38
67%
Egal si parca tot e rau
7
12%
Infrangere si ne-am dat dracu de tot
12
21%
 
Total votes: 57

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 10 Dec 2007, 01:42

Auzi amice pt.mine tu si prietenul tau sunteti,,nimeni,,daca te bag prea mult in seama...ajungi V.I.P.mie s.....de voi....

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 10 Dec 2007, 02:05

Sau cum spunea Ciombe female version...esti un scump o: :laughing: :laughing:

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 10 Dec 2007, 02:22

omaciu scrie:Sau cum spunea Ciombe female version...esti un scump o: :laughing: :laughing:
Sa te tzuk nebunule...esti un adevar pur...tu cine mai esti francezuleeee..... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 10 Dec 2007, 05:43

:laughing:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Dec 2007, 08:59

bai ciombe,pentru ca esti o persoana asa de importanta,si na,acum ca mi-ai dat atentie am prins si eu valoare,ia tu un ignore,ca si asa pierd timpu` degeaba cu tine,oricum n-are rost,si pe deasupra,n-am cu cine.daca si tu ai ajuns sa te crezi vreo valoare e clar,dina o sa ajunga la milan

ps : vad ca inca n-ai invatat sa vorbesti cum trebuie
ps 2: imi bag [cenzurat]-n toti suporterii rapidisti
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 10 Dec 2007, 09:06

stuparu_alexandru scrie:bai ciombe,pentru ca esti o persoana asa de importanta,si na,acum ca mi-ai dat atentie am prins si eu valoare,ia tu un ignore,ca si asa pierd timpu` degeaba cu tine,oricum n-are rost,si pe deasupra,n-am cu cine.daca si tu ai ajuns sa te crezi vreo valoare e clar,dina o sa ajunga la milan

ps : vad ca inca n-ai invatat sa vorbesti cum trebuie
ps 2: imi bag ****-n toti suporterii rapidisti
calm calm daca te enervezi nu rezolvi nimic!ce zici o sa fie frumos ca dintr-o pagina nu o sa poti citii decat jumatate din posturi?
P.S. de ce esti egoist in privinta rrapidistilor? :)(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 10 Dec 2007, 11:28

Ba frate ai inebunit cu rapidul si ce tot scrii tu aici,ce treaba am eu cu echipa rapid,eu sunt nascut pe Ion Oblemenco,asa ca ramane sa judeci tu singur daca in sangele meu si in inima este rapid....fapul ca simpatizezi cum canta galeria lor este altceva...nu are nicio legatura cu rapid(ECHIPA).Faptul ca am prietenii in galerie...nu inteleg care este problema,erau alte vremuri si nu era ca acuma,dusmanie si scandalurii cu galeria ,,rapid,,Pe timpul meu nu eram certati cu ei,deci nu are nicio legatura cu acuma...ce trebuie sa fac sa nu mai fiu prieten cu ei,mai ales ca oamenii au copii cat voi,etc.Am prietenii in toata tara si in toata lumea,am si dinamovistii...asta este viatza si fiecare cu echipa lui de suflet.Aici nu este Romania....,te ajuti cu omul si esti frate cu el pt.ca nu se merge ca in tara,daca este caine...nu trebuie sa fiu prieten de familie cu el...sau rapidist,etc.Ba schimbativa mentalitatea ca aveti....Mai terminati cu dusmania si vorbe goale...sincer aveam pretenti la tine....crezi ca daca ma jignesti sau ma faci cum vrei la gura iti sta mai bine,ce vrei sa dovedesti....ca esti mai destept sau mai bun in banii sau bataie...nu rezolvi nimik frate.Nu te mai grabi sa vb.de o persoana, pe care nici nu o cunosti personal......mai si scri aici pe forum ca nu ma suferii sau tot felul de palavre,ca a zis ala si cu x,y,z etc....vezi de viatza ta ca poate este mai bine.Pe mine nu ma intereseaza ce scri tu aici si ce faci tu,sa fi sanatos...,tu tot timpul trebuie sa te iei de cineva pe acest forum,daca vrei exemple am sa-ti le dau...Daca vrei sa incepem cearta o facem...tu ma provoci pe mine....vad ca esti singurul care ai inceput sa ma jignesti,este usor sa ne injuram ca la usa cortului...dar nu vom ajunge la niciun rezultat...o sa dam dovada de buna crestere si lipsa de respect....plus ca se va alege praful de acest forum. o: o:

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 10 Dec 2007, 11:52

stuparu_alexandru scrie:bai ciombe,pentru ca esti o persoana asa de importanta,si na,acum ca mi-ai dat atentie am prins si eu valoare,ia tu un ignore,ca si asa pierd timpu` degeaba cu tine,oricum n-are rost,si pe deasupra,n-am cu cine.daca si tu ai ajuns sa te crezi vreo valoare e clar,dina o sa ajunga la milan

ps : vad ca inca n-ai invatat sa vorbesti cum trebuie
ps 2: imi bag ****-n toti suporterii rapidisti
ma mir cum sunt scrise cartile alea de mi-a zis mie ca le-a scris :lol:

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 10 Dec 2007, 11:58

1948 scrie:
stuparu_alexandru scrie:bai ciombe,pentru ca esti o persoana asa de importanta,si na,acum ca mi-ai dat atentie am prins si eu valoare,ia tu un ignore,ca si asa pierd timpu` degeaba cu tine,oricum n-are rost,si pe deasupra,n-am cu cine.daca si tu ai ajuns sa te crezi vreo valoare e clar,dina o sa ajunga la milan

ps : vad ca inca n-ai invatat sa vorbesti cum trebuie
ps 2: imi bag ****-n toti suporterii rapidisti
ma mir cum sunt scrise cartile alea de mi-a zis mie ca le-a scris :lol:
steagucv o: o: o:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 10 Dec 2007, 12:42

lasa vere omu in pace sa vb. sandule te gasisi sa te iei de om. lasa-l in pace ca doar de aia cerem libertate pentru exprimare. lasa-l in pace sa-si dea si el cu parerea :cool: . gata ciombe, l-am calmat. te rog continua
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 10 Dec 2007, 14:23

BluBoy scrie:lasa vere omu in pace sa vb. sandule te gasisi sa te iei de om. lasa-l in pace ca doar de aia cerem libertate pentru exprimare. lasa-l in pace sa-si dea si el cu parerea :cool: . gata ciombe, l-am calmat. te rog continua
aoelu
pai daca nu suntem de acord cu parerile lui :)(
in rest...12500 parca atat avea ghe care are poza cu un comunist la avatar si ne face pe noi comunisti pe un alt forum :lol:

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Dec 2007, 14:28

1948 scrie:
stuparu_alexandru scrie:bai ciombe,pentru ca esti o persoana asa de importanta,si na,acum ca mi-ai dat atentie am prins si eu valoare,ia tu un ignore,ca si asa pierd timpu` degeaba cu tine,oricum n-are rost,si pe deasupra,n-am cu cine.daca si tu ai ajuns sa te crezi vreo valoare e clar,dina o sa ajunga la milan

ps : vad ca inca n-ai invatat sa vorbesti cum trebuie
ps 2: imi bag ****-n toti suporterii rapidisti
ma mir cum sunt scrise cartile alea de mi-a zis mie ca le-a scris :lol:
ce face ??!! :laughing: :laughing: :laughing: sa mor daca stiam de faza asta :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 10 Dec 2007, 15:48

- Gogule, probleme mah?
- Ia bre mana ca iei vopseaua.
:)(

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 10 Dec 2007, 16:38

ciombe scrie:
omaciu scrie:Sau cum spunea Ciombe female version...esti un scump o: :laughing: :laughing:
Sa te tzuk nebunule...esti un adevar pur...tu cine mai esti francezuleeee..... :lol: :lol: :lol:
Defapt eu locuiesc in Canada...doar studiez in Franta....try again :)

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 10 Dec 2007, 16:55

Sergyu_costea scrie:O singura obs. am. Uitati-va atenti la posturile lui ciombe si vedeti cate greseli de scriere are. Eu inteleg , te mai grabesti , dar sa scrii : "scri" cu un i de multe ori si dupa aia o gramada de cuv. cu 2 i deja nu mai e graba ci incultura.
P.s. Stiu ca mi l-am pus in cap si ca ce ma iau eu de super-vedeta , de veteranul de razboi etc. , cel care e cel mai mare , cel mai tare , cum de indraznesc sa-l corectez pe el , dar in fine.
tu acum vezi? :)( :)( :)(

a facut si puscarie pentru violarea limbii romane (si a altor lucruri :)( :)( :)( )
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis