F.C. Farul Constanta - F.C. Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu marinarii?

Poll ended at 09 Dec 2007, 01:46

Surprinzator, da batem !!!
38
67%
Egal si parca tot e rau
7
12%
Infrangere si ne-am dat dracu de tot
12
21%
 
Total votes: 57

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 09 Dec 2007, 15:39

da hai sa n u dam vina pe arbitru, de fapt a devenit o obisnuinta sa ne fac, dar ce conteaza la noi. Cine a jucat fotbal stie ce inseamna sa iei/dai gol in min 46, ce [****].. da gresim si ar trebui sa scandam suntem cei mai prosti dintre romani... pt ca in momentul in care avem jocul in mana (la pt-neamt si prima repriza) jucam asa in varful ghetelor, de parca ar fi amical, tanasa... atat de lejer pierdea mingile... iar apoi nici nu stim sa ne aparam. Dar se trece f usor de arbitraj, pai daca noi avem toate bubele astea, daca mai vine si un arbitru "corect" e chiar asa greu sa ne bata cineva?Suntem prosti, varza, jucatori iesiti din forma, antrenor neinspirat, dar sa fim domne arbitrati corect. Pai sa dai un asemenea 11 m... inseamna ca el doar astepta momentul... :o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Dec 2007, 16:06

Zapada scrie:
Zapada scrie:costea da un gol azi si luam 3 puncte
cred ca trebuia sa scriu:
Costea da un gol azi si apoi luam 3
uaauuu!!...trebuie bagata la faza anului!!! :lol: :lol: :lol:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Dec 2007, 16:15

stuparu_alexandru scrie:
ciombe scrie:Doamne;patron bogat ne-ai dat...in B ne-a aruncat...,domnule patron fa-ti mai bine tron.....ia cu tine si echipa sa nu ramana nimika..,dute ,,papa,,ca ne-am saturat...daca va este rusine pt.cum jucati....in fatza galeriei,punetiva in genunchi si stiti ce aveti de facut....
:eek: :eek: :eek: :eek:
decat sa plece mititelu,mai bine pleci tu :-) ca si asa,ai inceput sa enervezi lumea pe forum
sanduleee, foloseste-ti timpul mai cu folos!!! :-) ...crede-ma, nu merita!! :cool:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 09 Dec 2007, 16:27

Ilie Balaci: "Nu am nici o emotie. Craiova nu va retrograda"
Managerul general al Universitatii, Ilie Balaci, are incredere ca echipa craioveana se va salva de la retrogradare.


"Echipa asta are niste fluctuatii foarte mari. Aseara ma intrebam unde sint jucatorii care au facut niste meciuri bune cu Timisoara, Dinamo sau cu Farul in tur. Lipsa de experienta isi spune cuvintul. Sa nu uitam ca majoritatea jucatorilor vin din Liga a II-a. De asemenea, consider ca echipa are nevoie de un lider care sa traga echipa dupa el. La Craiova lipseste unitatea de grup", a declarat Ilie Balaci.

pai e o vorba in fotbal:"din B ii iei in B ajungi!"

nea Ilie ai jucat fotbal la cel mai inalt nivel! declaratia asta e asa la misto???sau sa vina in continuare lumea la stadion?
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Dec 2007, 16:32

interesul poarta fesul!!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

JustME

Mesaj de JustME » 09 Dec 2007, 16:43

Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

draga domnilor din "minunata" conducere a clubului nostru intelegeti odata NE-AM SATURAT DE VORBE .. aratati ne prin FAPTE ca nu trebuie sa ne facem griji in privinta retrogradarii, din gura stiu, castigam campionate, jucam in cupele europene, in maxim 2,3 ani facem :bad: praf .. etc etc .. dar pe din pacate REALITATEA - sper sa mai stiti ce este aceea- este alta !!!!

imi cer scuze dar nu mai dau 2 bani pe vorbe si in prostia mea imensa o sa imi fac MARI GRIJI in privinta retrogradarii .. daca nici in aceasta situatie (penibila de altfel: locul 13 posibil 14 cu 3 goluri primite de la echipa cu cel mai prost atac din campionat) nu trebuie sa ne facem griji in privinta retrogradarii .. atunci as fi curios ce asteptari sa avem? daca salvarea de la retrogradare este pentru noi floare la ureche spre ce obiective trebuie sa ne indreptam atentia domnilor ?! cupe europene ?! sau poate prindem din urma cfr`ul si luam titlul !!! :o: :o: :o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 09 Dec 2007, 17:33

Antrenorul Farului Constanta, Ion Marin, a declarat dupa succesul repurtat de echipa sa, 3-1 pe teren propriu cu Universitatea Craiova, ca este momentul ca "juvetii" sa recunoasca faptul ca au ca obiectiv evitarea retrogradarii.

"Craiova trebuie sa recunoasca faptul ca sunt in zona retrogradarii. In afara de ultimul sfert de ora am dominat clar repriza a doua si chiar si in prima parte care a fost mai slaba, au deschis scorul impotriva cursului jocului. Referitor la penalty, nu cred ca Napoli are ecuson ca sa comenteze decizia. Daniel Florea a intrat la pauza pentru ca are viteza si asa a fost", a declarat Ion Marin care a precizat ca fotbalistul Mihai Gurita nu va fi folosit in partida cu Steaua de etapa viitoare pentru ca a fost legitimat la gruparea "ros-albastra".

ProSport

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 09 Dec 2007, 17:37

hai ca asta e culmea, Napoli nu are ecuson.. e culmea nesimtirii declaratia asta. Sa zica saru-mana si gata sa taca acest "mare" antrenor.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Dec 2007, 17:39

Livius scrie:hai ca asta e culmea, Napoli nu are ecuson.. e culmea nesimtirii declaratia asta. Sa zica saru-mana si gata sa taca acest "mare" antrenor.
de acord cu tine dar...rahatul asta ne-a tras-o cu 3-1!!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Dec 2007, 18:45

DoRyN scrie:Antrenorul Farului Constanta, Ion Marin, a declarat dupa succesul repurtat de echipa sa, 3-1 pe teren propriu cu Universitatea Craiova, ca este momentul ca "juvetii" sa recunoasca faptul ca au ca obiectiv evitarea retrogradarii.

"Craiova trebuie sa recunoasca faptul ca sunt in zona retrogradarii. In afara de ultimul sfert de ora am dominat clar repriza a doua si chiar si in prima parte care a fost mai slaba, au deschis scorul impotriva cursului jocului. Referitor la penalty, nu cred ca Napoli are ecuson ca sa comenteze decizia. Daniel Florea a intrat la pauza pentru ca are viteza si asa a fost", a declarat Ion Marin care a precizat ca fotbalistul Mihai Gurita nu va fi folosit in partida cu Steaua de etapa viitoare pentru ca a fost legitimat la gruparea "ros-albastra".

ProSport
dar chiar mai spera cineva la cupe europene sau alt obiectiv ? sunt chiar curios :laughing: :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 09 Dec 2007, 22:04

dar ce e cu Pacala, imi facea deosebita placere sa citesc analizele pe care le facea dupa meciuri? Sper sa nu fi vorbit serios atunci... :(

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 09 Dec 2007, 23:01

CIUCAAAAAAAAAAAAAA. LUTUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
experimente faci atunci cand stai bine in campionat, pe sfarsit nu acum cand e vai de noi :(
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 10 Dec 2007, 01:07

Stupare esti bolnav cu capul.....sau iti place sa jignesti???Tu vezi ca nu te bag in zeama,chiar esti [cenzurat]...daca esti tu acel baiat finutz...cred ca am vb.pe mess...... si am crezut ca esti baiat la locul tau....dar vad ca m-am inselat...daca nu iti place ceva nu mai veni nepoate pe forum....ai grije ca mai jignit si nici nu ma cunosti personal...... :eek: :eek: :eek: :eek:

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Mesaj de ciombe » 10 Dec 2007, 01:10

stuparu_alexandru scrie:
ciombe scrie:Doamne;patron bogat ne-ai dat...in B ne-a aruncat...,domnule patron fa-ti mai bine tron.....ia cu tine si echipa sa nu ramana nimika..,dute ,,papa,,ca ne-am saturat...daca va este rusine pt.cum jucati....in fatza galeriei,punetiva in genunchi si stiti ce aveti de facut....
:eek: :eek: :eek: :eek:
decat sa plece mititelu,mai bine pleci tu :-) ca si asa,ai inceput sa enervezi lumea pe forum
@@@@?????????

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Dec 2007, 01:15

si care-i problema daca-s bolnav cu capu` sau imi place sa jignesc ?! nu te suport !!! te apuci tu sa vb care n-ai pus picioru` pe stadion de cat timp ?! nu te cunosc personal si nici nu vreau,am alte standarde,si vreau sa cunosc oameni care-mi sunt superiori si de la care am ceva de invatat,iar tu pentru mine reprezinti fix 0 ! asa ca pana sa nu mai intru eu pe forum,mai bine nu mai intra tu ,ca oricum nu te suporta nimeni,dar,la fel cum a zis pretorianus,nu-si bate nimeni capu` cu tine,la fel cum ar trebui sa fac si eu.multumeste-te ca nu te-am injurat mai rau pentru faza cu "vezi de ce ma faci sa plec in giulesti".asa ca d.p.m.d.v. du-te unde vezi cu ochii si lasa-ne pe noi ca n-avem nevoie de oameni ca tine,avem nevoie de oameni care sa tina cu echipa ASTA !!! nu ca rapidu ,steaua sau dinamo baga-mi-as [cenzurat]-n ele de echipe si-n suporterii lor !!
ai inteles asta ?!?!?@?@!?@!?@!?!?@!@$!@$#$#%$!@#$!#

ps : vezi ca ai vorbit cu frate-meu,nu cu mine
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis