Universitatea Craiova - Poli Iasi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Universitatea Craiova - Poli Iasi

Poll ended at 15 Dec 2007, 11:18

Victorie, pentru o iarna blanda!
27
53%
Egal
7
14%
Infrangere
17
33%
 
Total votes: 51

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 17 Dec 2007, 11:58

mai exemplu decat homei gasesti pe la u cluj, buzau, farul sau mioveni. ca sa nu mai vorbim de ceahlaul care are niste fundasi de nu ii are. si pandurii am impresia ca pe dreapta stau foarte prost. o sa ma uit si o sa-ti zic narcis. adica nu e dana chiar cel mai varza, da nici mult nu mai are.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 17 Dec 2007, 12:26

drejania scrie:
Pacala scrie:
manex scrie:bineeee, ia-l tu. :)( ce mare esti.... :-)
nu-l ia nimeni...desi homei chiar e mai slab ca dananae :)(
Homei e foarte tanar, are 19 ani si un viitor mare. Nu uita ca l-a cumparat Vizer cu 25.000 de euro, a jucat si in CUPA UEFA, iar in Ungaria cand juca la Sopron era cel mai bun fundas dreapta din campionatul lor. A jucat cu Dinamo in Europa si la echipa nationala de tineret este convocat cu regularitate. Deci spui prostii mai mari decat tine.
a fost umflat de impresari..intre timp ..valoarea sa reala a dus la uitarea lui la iasi.... de fapt cred ca in meciul direct s-a vazut ca e o diferenta intre jocul celor doi..homei a fost depasit la fiecare faza de costea..si a fost schimbat..iar dananae a dat un gol si a jucat relativ bine in aparare....daca e cineva care poate sa-i ia locul de titular lui danane.....ala e barboianu

nu ma astept la transferuri de valoare la echipa asa ca sa tinem de astia....daca e vorba de italieni amatori.....pe care ii stie napoli de pe coclauri ...frizeri ..bucatari..etc...atunci m-am lamurit
Last edited by Pacala on 17 Dec 2007, 12:32, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 17 Dec 2007, 12:29

Copacul scrie:
drejania scrie: Deci spui prostii mai mari decat tine.
Nu conteaza ma, are subordonati :up:
mai copacule....ideea era ca trebuie sa-si cumpaneasca vorbele :D vad ca scoala multa pe care ai facut-o nu prea te-a luminat....nu-i bai...tu sa fii sanatos si sa ai noroc
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 17 Dec 2007, 12:34

Pacala scrie:
Copacul scrie:
drejania scrie: Deci spui prostii mai mari decat tine.
Nu conteaza ma, are subordonati :up:
mai copacule....ideea era ca trebuie sa-si cumpaneasca vorbele :D vad ca scoala multa pe care ai facut-o nu prea te-a luminat....nu-i bai...tu sa fii sanatos si sa ai noroc
Eh, ce sa fac, ma tarasc si eu prin viata cum pot, nu toti avem privilegiul de a da ordine. :lol:
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 17 Dec 2007, 12:36

ei..acum nu face pe prostul ca te cam prinde...alta era discutia.....oricat ai fi prieten tu cu drejania sau oricat ai vrea sa-i intri in gratii...discutam despre altceva

si zici ca ai scoala multa? :lol:

ps.: mai copace...nu mi-a placut faza cu infarctul si am zis ca are o pozitie oficiala care il opreste de la aceste gesturi....atat si nimic mai mult.....si sa stii ca numai semidoctii fac parada cu scoala lor.....poate altii te baga in buzunar si te uita acolo.....in rest, nu-mi amintesc sa fi avut vreodata discutii amandoi
Last edited by Pacala on 17 Dec 2007, 12:43, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 17 Dec 2007, 12:43

Pacala scrie:
drejania scrie:
Pacala scrie:nu-l ia nimeni...desi homei chiar e mai slab ca dananae :)(
Homei e foarte tanar, are 19 ani si un viitor mare. Nu uita ca l-a cumparat Vizer cu 25.000 de euro, a jucat si in CUPA UEFA, iar in Ungaria cand juca la Sopron era cel mai bun fundas dreapta din campionatul lor. A jucat cu Dinamo in Europa si la echipa nationala de tineret este convocat cu regularitate. Deci spui prostii mai mari decat tine.
a fost umflat de impresari..intre timp ..valoarea sa reala a dus la uitarea lui la iasi.... de fapt cred ca in meciul direct s-a vazut ca e o diferenta intre jocul celor doi..homei a fost depasit la fiecare faza de costea..si a fost schimbat..iar dananae a dat un gol si a jucat relativ bine in aparare....daca e cineva care poate sa-i ia locul de titular lui danane.....ala e barboianu

nu ma astept la transferuri de valoare la echipa asa ca sa tinem de astia....daca e vorba de italieni amatori.....pe care ii stie napoli de pe coclauri ...frizeri ..bucatari..etc...atunci m-am lamurit
Costea a avut 3 realizari in tot meciul. Se vede nene ca la fotbal te pricepi ca la lectii de moralitate, asa ca nu am ce sa-ti mai explic. Esti limitat, prea limitat, foarte limitat. Si o sa vezi ca Homei nu este slab
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 17 Dec 2007, 12:43

Pacala scrie:ei..acum nu face pe prostul ca te cam prinde...alta era discutia.....oricat ai fi prieten tu cu drejania sau oricat ai vrea sa-i intri in gratii...discutam despre altceva

si zici ca ai scoala multa? :lol:
Nu te-ai prins. De subordonatii tai e vorba. Vezi ca eu nu te facui prost (inca). Cat despre Drejan, uite daca vrei il si injur: TEMPM Drejane. Ia sa vedem ma da dracu?
In fine , lungim offtopicu' asta degeaba, mai bine spuneai cum e cu subordonatii aia si terminam discutia
C O P A C U LImagine

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 17 Dec 2007, 12:45

Copacul scrie:
Pacala scrie:ei..acum nu face pe prostul ca te cam prinde...alta era discutia.....oricat ai fi prieten tu cu drejania sau oricat ai vrea sa-i intri in gratii...discutam despre altceva

si zici ca ai scoala multa? :lol:
Nu te-ai prins. De subordonatii tai e vorba. Vezi ca eu nu te facui prost (inca). Cat despre Drejan, uite daca vrei il si injur: TEMPM Drejane. Ia sa vedem ma da dracu?
In fine , lungim offtopicu' asta degeaba, mai bine spuneai cum e cu subordonatii aia si terminam discutia
Fa si tu ceva pentru echipa, un infarct ceva.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 17 Dec 2007, 12:46

drejania scrie:
Copacul scrie:
Pacala scrie:ei..acum nu face pe prostul ca te cam prinde...alta era discutia.....oricat ai fi prieten tu cu drejania sau oricat ai vrea sa-i intri in gratii...discutam despre altceva

si zici ca ai scoala multa? :lol:
Nu te-ai prins. De subordonatii tai e vorba. Vezi ca eu nu te facui prost (inca). Cat despre Drejan, uite daca vrei il si injur: TEMPM Drejane. Ia sa vedem ma da dracu?
In fine , lungim offtopicu' asta degeaba, mai bine spuneai cum e cu subordonatii aia si terminam discutia
Fa si tu ceva pentru echipa, un infarct ceva.

Ba, vezi ca ai o pozitie oficiala , ce mama dracu. In plus eu nu-s Dananae. Io am scoala baaaaaaaaaa.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 17 Dec 2007, 12:47

ok drejania ...ti-am inteles punctul de vedere
despre dananae si homei timpul va da dreptate unuia sau altuia...chiar sint curios cui

sa sti ca daca scrii despre fotbal nu inseamna automat ca si cunosti fotbal....homei chiar a fost depasit la fiecare faza de costea si poti revedea meciul daca l-ai inregistrat cumva...eu am vazut si reluarea meciului pe n24 si pe homei l-a schimbat popa pt chestia asta
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis